AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:45
Zamysianie - jak myszki uzale?niaj?
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-06-14, 12:26   

KAT napisał/a:
Ginger, tobie to dobrze, ja nieustannie walcz? z brakiem miejsca w pokoju! :P


Ja tak samo!Myszki s? na górze,ale nieraz jest im tam gor?co.Chocia? mama wczoraj mnie zaskoczy?a- da?a je do pokoju,bo sama uzna?a,?e w kuchni za gor?co!Ale na d?u?sz? met? nie mog? by? w pokoju,boby zwia?y.Moje zami?owanie do myszy ju? si? odezwa?o,zaraz po przyje?dzie - przywioz?am kamienie znad morza i g?ówkuj?,jak tu by im zrobi? groty!Heh ^_^ .
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-06-26, 14:02   

KasiaB. napisał/a:
A ty nie masz co pisa??
Mia?am nie mam, jestem na tyle doros?a by mie? du?o zwierz?t, wszystkie je kocha?am i zapewnia?am opiek?, jedzenie i zabaw?. Utrzymywa?am z nimi tak? wi?? emocjonalna, ?e nie mog?am si? pogodzi? z ich odej?ciem i dlatego teraz mam jedn? myszk?.
Nie rozmna?a?am bo mia?am egoistyczn? ch??, tylko by obserwowa? i mie? du?o myszek do kochania i miziania. W?a?nie poczu?am si? ura?ona do szpiku ko?ci...

Dalsze posty przeniesione do tematu "Mysie gad?ety"


Oki, to bylo tylko pytanie :)
sama pewnie wiesz, niektorzy rozmnazaja tylko dla zysku, ale teraz wiem, ze ty nie :)
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-26, 14:04   

No to dobrze, ?e zrozumia?a?, zwierz?ta za du?o dla mnie znacz? by im to robi?...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-07-13, 11:35   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


Ja si? uzale?ni?am:P narazie mam dwie mysie laboratoryjne...Dod?<jest w ci??y> i Stuarta...i zamierzam kupi? rasow?...
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
Julka 
Szara myszka


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: zza p?otu
Wysłany: 2006-08-04, 22:17   

Ja gdy zobaczy?am Pufci? nie mog?am przesta? o niej my?le?...
Chodzi?am do mikro zoo kilka razy dziennie, ?eby zobaczy?, co robi i czy kto? jej nie kupi?...
Chcia?am j? mie? barrrdzo, a? po tygodniu j? dosta?am. I nied?ugo potem Pufcia urodzi?a ma?e, to by?am uzale?niona od nich, a jedno sobie zatrzyma?am i nazwa?am Malwinka :) .
 
 
Tomas 
M?ody Myszaty
Tomas



Wiek: 39
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2006-08-05, 12:01   

ano mo?na sie uzale?ni? :) szczególnie jak sie widzi te stworzonka od male?stwa :) ) ?wietne s? ! Tylko szkoda ?e tak brudz? hehe ;)
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-10, 21:39   

ja kiedy wesz?am do sklepu i zobaczy?am moiego stewarta odrazu go pokocha?am a on cudnie ?apa? muchy w swoim akwa w sklepie gdzie mieszka? sam kiedy si? zobaczy mysie niemorzna od niej odej??!
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-10, 21:56   

Ja mojego Makelyska zobaczy?am w sklepie - by? taki milusi i kochany ...Akurat co? tam jad?,kiedy podesz?am do akwa,w którym mieszka?.Od razu uniós? g?ówk? i tak patrzy? i patrzy? na mnie ...To mnie tak wzruszy?o,?e od razu chcia?am go mie?.Namawia?am mam?,ale nic z tego.W ko?cu kupi?am go bez pozwolenia.W zoologu ?le mi powiedzieli,?e to samiczka.I mój Make musi mieszka? sam ...Ale wida?,?e tym si? nie martwi.

Ja jestem ca?kowice zamysiona ;) .
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-08-11, 16:23   
   Myszy: Sith (*)


a ja Sitha widzia?am niuemal ?e od urodzenia ale jeszcze jak by? z mam?
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-11, 22:45   Historia Viktorka

Kiedy mia?am Stewarta bardzo zapragne?am mysiej samiczki i poprosi?am tate o kupno samiczki kiedy tata przywiuz? do domu w pude?ku po karmie dla papu?ki falistej mysie zaraz rozpakowa?am i wyje?am ?liczn? myszke!! z pi?knym pomara?czowym brzuszkiem i czerwonymi oczkami odrazu pokocha?am niby samiczke z Stewartem napocz?tku im si? nie?le uk?ada?o bo obaj byli mali potem zacze?y si? k?utnie i przez internet dowiedzia?am si? ?e Viktor jest samcem!! pokocha?am go bezopami?tania kiedy przyszed?a pora odania jednego z samców niechcia?am oda? rzadnego bo oba równo kocha?am ale niestety Stewart by? na pó? kupiony przez moi? siostre i musia?am jej go oda? teraz Viktorek jest szcz??liwym i du?ym samcorem kocham go z ca?ych si? niepotrafi?am go oda?!
 
 
Kuba95
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-16, 11:45   

ja kocham zwierz?ta i bym nawet nie odda? muchy któr? z?apa?em do s?oika :lol: ^_^ :D :mrug:
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-18, 10:35   

do s?oika?
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-13, 18:18   

Pewnie,kocham mysiaki i powoli si? uzale?niam :mrgreen:
Umar?a mi moja kochana myszka tydzie? temu i jutro bior? kolejn?. Oczywi?cie ?e by?o mi przykro,p?aka?am ;( Ale chc? wzi?? now?,dalej rozpocz?? te chwile rado?ci ^^ A tamtej napewno dobrze,po drugiej stronie T?czowego Mostu.
Tak wi?c jutro kupuj? kolejne i zaprezentuj? je Wam w odpowiednim temacie ;) Nie mog? si? doczeka?. Mychy gór?! xP
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-09-13, 22:13   
   Myszy: Sunday


karolinalol napisał/a:
do s?oika?


Przeno?nia zapewne... :P .

~
?oj, ja to si? uzale?ni?am ak ?e nie wiem czy kiedykolwiek uda mi si? nie mie? ani jednej myszki d?u?ej ni? pó? roku... xD .

PS
Off:
Tak mi si? smutno robi na forum o koniach, jak kto? pisze ?e si? ze swoim wa?achem nie dogaduje i jest gotów go wymieni?... ja bym tak nie mog?a O_o .
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-14, 07:22   

Ja do tej pory powinnam odda? Toma lub Billa ale jakos tak nie mam gdzie :twisted: mama mówi a ja mówi? ?e tu nikogo ch?tnego nie ma, tam nie oddam bo z?e warunki a tak naprawd? nieszukam domu i mama wie ?e go za Chiny nie oddam!
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT