AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy zoologiczne na plus i minus
Autor Wiadomość
klimejszyn 
Myszowaty


Imi?: Dominika
Wiek: 31
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 401
Skąd: Kraków/Warszawa
Wysłany: 2014-01-30, 14:57   

je?li ktos w Krakowie szuka zoologa z produktami versele laga, herbal pets, chipsi i wieeeele innych, to mog? serdecznie poleci? sklep Unizoo w Nowej Hucie, na Z?otej Jesieni.
tu dok?adny adres:
https://www.facebook.com/...2625793&sk=info
jest super asortyment, gryzoniowy, psi, koci i dla innych zwierz?t.
karmy, przysmaki, wyposa?enie klatek, akcecoria itd.
a wszystko w naprawd? fajnych cenach :)

no i nie ma problemu ze sprowadzeniem konkretnej rzeczy, je?li o to poprosimy :)
zamówione produkty cz?sto s? ju? nast?pnego dnia.
_________________
z ze mn? 2 chomiki, królik, 4 ?winki morskie, 3 szynszyle, 2 psy, kot.
za TM: 23 mysie duszyczki..
 
 
Paulixia 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Hodowla: Little Hearts
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 736
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-30, 15:21   
   Myszy: coraz wi?cej...


Ja mog? si? podzieli? moimi mieszanymi uczuciami co do Planety Zoo, sklepu z ?odzi przy ul. Ko?ciuszki. Od strony internetowej wygl?da to fajnie - du?y asortyment i produkty polecane przez PMC. Natomiast od strony rzeczywistej ju? nie jest tak fajnie - siedziba to ma?e biuro wielko?ci przeci?tnego pokoju, w którym pracownicy bywaj? sporadycznie, dlatego ci??ko si? doprosi? o odbiór osobisty, pomijaj?c ju? fakt, ?e s? w nim ?ywe zwierz?ta, typu gryzonie, papu?ki czy nawet ?ako w fatalnym stanie, wyskubane i zamkni?te w niezbyt du?ej klatce. Jako, ?e siedziba jest ma?a, to wszystkie produkty zamawiane s? u dostawców dopiero po z?o?eniu zamówienia, wi?c czas oczekiwania znacznie si? wyd?u?a - przyk?adowo kiedy sk?ada?am zamówienie po trzech dniach odebra?am poid?o, a na ?wirek musia?am czeka? ponad trzy tygodnie. Dodatkowo sam odbiór osobisty jest utrudniony - poniewa? nie ma ich ci?gle w siedzibie, to odbiera?am wszystko przez portierni?, gdzie oni zostawiali rzeczy, a ja gotówk? w kopercie :roll:
_________________
 
 
klimejszyn 
Myszowaty


Imi?: Dominika
Wiek: 31
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 401
Skąd: Kraków/Warszawa
Wysłany: 2014-01-30, 15:40   

Paulixia, ja z kilkoma osobami zamawia?am ostatnio z planety-zoo, nigdy tak d?ugo nie czeka?am na dostaw? w innych sklepach, bo ponad tydzie?. i te? nie wszystko dosta?am - co? tam maj? dos?a? po dostawie.. ale ani maila, ?e nie maj? czego? na stanie, dopiero jak si? upomnia?am co z moj? paczk? to dopiero odpisali i wys?ali nast?pnego dnia, a reszt? maj? dos?a? na swój koszt.
_________________
z ze mn? 2 chomiki, królik, 4 ?winki morskie, 3 szynszyle, 2 psy, kot.
za TM: 23 mysie duszyczki..
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-30, 17:01   

Paulixia - ja kupowa?am tam kilka razy i by?am zadowolona. To jest sklep internetowy, wi?c nie musz? mie? du?ej i super ?adnej powierzchni. Faktycznie jest tam ciasno, bo tam ludzie nie przychodz?, zamawia si? przez internet i oni to wysy?aj? paczk?. My z ?odzi mo?emy odebra? osobi?cie i jest to taniej, a jak zamówisz za ponad 100z? to przywioz? do domu. Wybór jest b. du?y, wi?c nie maj? wszystkiego na stanie i zamawiaj? u dostawcy, jak zaistnieje taka potrzeba. Poza tym s? otwarci na nowo?ci, które zg?osisz, ?e dobrze by?oby poszerzy? o nie ofert?. Ja, jak odbieram, a nikogo akurat nie ma w ?rodku, to do nich dzwoni? i kto? zaraz przychodzi (chyba mieszkaj?/pracuj? bliziutko). Ja tam widzia?am tylko ptaki, ale one nie s? na sprzeda?, to po prostu ich ptaki, podobno w domu maj? ich du?o

Jakie tam widzia?a? zwierzaki, oprócz ptaków? Ja widzia?am tylko ptaki i wygl?da?y OK
 
 
 
Paulixia 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Hodowla: Little Hearts
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 736
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-30, 17:20   
   Myszy: coraz wi?cej...


Ja widzia?am jakie? chomiki, ale ogólnie w?a?nie ptaki oraz to ?ako, które zostawione same sobie w biurze nie wygl?da?o fajnie. Je?eli chodzi o pomieszczenie to w?a?nie nie chodzi mi o to, ?e ma by? super dla klienta, ale ?e nie da si? tam zmie?ci? towaru i wszystko zamawiaj? na bie??co, przez co sprzedaj? produkty, których faktycznie nie maj?. Dlatego w?a?nie czas oczekiwania si? wyd?u?a, bo ich dostawcy nie zawsze maj? produkty od r?ki. Ja czeka?am bardzo d?ugo i przy odbiorze dopiero dowiadywa?am si?, ?e czego? nie ma. Pomijaj?c, ?e raz pojecha?am na darmo, bo zapomnieli zostawi? czego? w portierni...

Co do polecanych, to hurtownia na Targowej jest fajna pod tym wzgl?dem, ?e wszystko kupuje si? z miejsca.
_________________
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-01-30, 17:21   

Ja od nich zamawia?am raz - czeka?am 3 tygodnie w dodatku nie dosta?am wszystkiego. Odechcia?o mi si?.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-01-31, 23:04   

Mam podobne zdanie do Hurri u mnie by?o podobnie ...
_________________
InfinitY ..
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-02-17, 18:49   

Ja lubi? planet?-zoo, bo tylko tam mog? dosta? czarne proso i dropsy malinowo-truskawkowe , a u mnie mychy si? o to zabijaj? :lol: - i dlatego mog? sobie spokojnie czeka?. Zamawiam zawsze na zapas, wi?c czas dla mnie nie ma znaczenia
 
 
 
Peperr 
Mysi Bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 101
Skąd: ?l?sk
Wysłany: 2014-03-22, 17:36   
   Myszy: Dzidzia, Kulka


Ja chcia?bym wypowiedzie? si? na temat sklepu Lepardus w Galerii Katowickiej.
Zwierzaki maj? dosy? czysto , myszki domowe maj? ogromny ko?owrotek trixie ale za to chomiki ma?y ko?owrotek ze szczebelkami :(
Jest dostepna karma vitapol dla ró?nych gatunków zwierz?t oraz s? zio?ka herbal pets :)
Poza zwyk?ymi myszkami "domowymi" s? satynowe bodaj?e za 7.50 (widzia?em takie rude <3).
Ogó?em sklep na + pod wzgl?dem karm.
_________________

Post moich dziewczyn : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13952
 
 
trampka 
Myszo?ak


Imi?: Natalia
Pomogła: 12 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 632
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2014-03-22, 21:42   
   Myszy: Lusia, Tosia, Zuzia, Krysia, Marysia


Peperr mówi?am, ?e s? satynki :D te? si? ucieszy?am, jak zobaczy?am, ?e myszy maj? w?a?ciwy ko?owrotek i pami?tam, ?e chomiki te? taki mia?y... mo?e zmienili :roll:
 
 
 
Peperr 
Mysi Bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 101
Skąd: ?l?sk
Wysłany: 2014-03-23, 10:08   
   Myszy: Dzidzia, Kulka


O ile pami?tam chomiki mia?y taki :
_________________

Post moich dziewczyn : http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13952
 
 
EnsuiSzyszka 
Starszy Myszaty
mysi-liciel



Imi?: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 56
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 2014-04-13, 14:38   
   Myszy: Dorian i Bazyl


Polecam sklep zoologiczny w Jaworznie, ulica Sienkiewicza (bardziej znana jako Kocia). ?atwo przegapi? szyld, a ?eby do niego dotrze?, trzeba wej?? w g??b budynku. Ma?e pomieszczenie z mas? artyku?ów. Cenowo sytuuje si? pomi?dzy sklepami internetowymi a sieciówkami, czasami nawet taniej (np. ko?owrotek siatkowany Trixie 17 cm po 24 z?, na Animalii 26 z? + przesy?ka). Profesjonalna obs?uga, sprzedawca potrafi? mi dobrze doradzi? i w kwestii psa, i przy myszach. Mo?na kupowa? na wag? karm? lepszych marek. Je?eli potrzebujemy czego? konkretnego, a nie ma akurat w punkcie, to Pan przynosi spory segregator i daje nam mo?liwo?? zamówienia. Na koniec to, co jest dla mnie najwi?kszym plusem: nie ma na sprzeda? ?adnych zwierz?t. :wink:
_________________

 
 
Mysia2013
Szara myszka


Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: 2014-07-11, 16:35   

Nie polecam Kakadu w galerii handlowej Janki. Samce nie s? oddzielani od samic, a obs?uga nie potrafi rozró?ni? p?ci.
 
 
SnowJuliee 
Szara myszka
Klatko?az


Imi?: Julia
Wiek: 22
Dołączyła: 05 Sie 2014
Posty: 13
Skąd: Kalisz/Godziesze
Wysłany: 2014-08-09, 12:28   
   Myszy: ?asmin, Lotos, Vedi [*]


w Galerii Kalisz 2 w Kaliszu jest sklep zoologiczny o nazwie Kakadu.
Jest tam du?y wybór kolorystyki ró?nych gatunków gryzoni. Maj? czyste, zadbane szklane (?) klatki. Niestety akcesoria s? drogie, duuu?y wybór akcesorii (np. smycze dla szczurów, drewniane zabawki dla ma?ych gryzoni itp.). Obs?uga trzyma samce od samiczek oddzielnie, potrafi? rozró?ni? p?e?. Polecam!

w Galerii Amber jest sklep zoologiczny którego nazwy nie pami?tam (XD).
Samce s? trzymani z samiczkami, obs?uga nie potrafi odró?ni? p?ci, ma?y wybór akcesorii, jednak ka?dy gryzo? jest w m?odym wieku i po zakupieniu go daj? skierowanie do weterynarza z wybranym gryzoniem. Du?y wybór rybek s?odkowodnych itd.
_________________
Zapraszam do mojego tematu!
http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=13880
 
 
enamorarse 
Myszo?ak
C'est La Vie



Imi?: Martyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 595
Skąd: Kutno/Warszawa
Wysłany: 2014-09-04, 21:27   
   Myszy: Lila, Munka, Czesia, Xigia, Hera, Sansa, Nymeria, Rodzynek


By?am dzi? u siebie w Leopardusie. Przy okazji zakupów dla moich myszek, poszlam obejrze? zwierz?tka. Pierwsze co mn? wstrz?sn??o by?o to ?e jedna mysza, na stówe samiec bo zauwa?y?am jajka, bardzo widoczne w?a?ciwie, który uganial si? za ma?? samiczk? w?chaj?c jej ty?ek. Specjalnie na g?os przy pracowniku powiedzia?am, ?e nied?ugo mog? si? spodziewa? maluszów :wink:
Pod tym wzgl?dem wielki minus.
_________________
Za TM:
Babsi 29.04.2014 - 26.09.2015
Zoja 29.04.2014 - 10.01.2016
Anda 25.03.2014 - 06.03.2016
Elza 15.12.2015 - 23.05.2016
Frania 20.05.2015 - 18.11.2016
Wanilia 30.11.2015 - 10.12.2016
Inka 15.06.2016 - 06.04.2017
Plamka 15.11.2016 - 02.06.2017
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT