AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Upalne dni a myszy
Autor Wiadomość
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-06-14, 16:53   

cicha napisał/a:
Wol? troch? naby? o nich wiedzy ni? kupi? i potem dopiero o nich czyta?
bardzo dobrze
Ale naprawd? mam nadziej?, ?e nawet z ciekawo?ci nie b?dziesz mie? tak dziwnych pomys?ów ... Dobrze, ?e wcze?niej pytasz, ale troszk? spróbuj te? si? sama pozastanawia?, ok? Tak na zdrowy "ch?opski" rozum i rozs?dek. Powodzenia w czytaniu i jeszcze raz pozdrawiam :wink:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
cicha 
M?ody Myszaty


Wiek: 25
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2010-06-14, 17:00   

Do?ka, no je?eli mi napisa?a? ju? ?e nie mo?na,to robi? tego nie b?de.Tak mi wpad?o do g?owy ,nie wiem czemu i z ciekawo?ci zapytam.A ucz? si? nawet szybko.W pa?dzierniku zakupi?am chomika.Za du?o o nich nie wiedzia?am.Ale za jakie? 3 miesi?ce wiedzia?am o nich sporo :m:D: Teraz wiem na ich temat baaaardzo du?o.No ale ju? koniec rozmowy,bo to nie temat o chomikach czy o mojej wiedzy na temat myszy.
Pozdrawiam.
_________________
< : 3 )~
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-06-14, 22:25   

cicha napisał/a:
Do?ka, no je?eli mi napisa?a? ju? ?e nie mo?na,to robi? tego nie b?de.

Wielu osobom tak mówimy a jednak robi? ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
cicha 
M?ody Myszaty


Wiek: 25
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2010-06-15, 17:57   

No to ja jestem inna.Je?eli mówicie nie,to tak nie b?de robi?a.Dbam o zwierz?ta i chc? dla nich jak najlepiej.Bardzo dobrze znam si? na chomikach.Jestem na forum e-chomik.Chc? jak najlepiej dla mojego chomika,wymieniam codziennie wode,wypuszczam na wybiegi,sprz?tam,karmie,daje owoce,warzywa itd. ,nied?ugo kupuje du?? klatk?,bo wiem ?e chomiki,jak i inne gryzonie,potrzebuj? przestrzeni i miejsca a tak?e du?o zabawek i akcesorii,dodaje nowe zabawki i dbam o mojego chomika.Dla myszy te? chc? jak najlepiej i gdy j? zakupie to b?de si? ni? opiekowa? jak najlepiej.Chc? dla niej kupi? jak?? Dun?.Dodam duu?o zabawek.Prawdopodobnie kupie z Animali lub jakiego? tego typu sklepu internetowego.Oczywi?cie nie zabraknie ga??zek i potrzebnych akcesorii(domku,poid?a,miski,ko?owrotka itd). :m:D:
_________________
< : 3 )~
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-06-16, 22:26   

cicha napisał/a:
.Bardzo dobrze znam si? na chomikach.

Serio ? Maj?c 12 lat ? :) :roll:

Nie pisz? ?e Ty taka jeste?, tylko jak jest.
Pozdrawiam
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
cicha 
M?ody Myszaty


Wiek: 25
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 28
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2010-06-17, 07:58   

Tak,maj?c 12 lat :m:D:
Interesuje si? chomikami prawie rok i ci?gle si? o nich ucz? a wi?c. :m:): .
A gdy jest si? u?ytkownikiem forum e-chomik,uczy si? bardzo szybko na temat chomików :m:D: .I mam nadzieje ?e tu te? si? tak szybko naucze o myszach.
_________________
< : 3 )~
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-06-17, 12:12   

cicha napisał/a:
Bardzo dobrze znam si? na chomikach.

To nie pisz ?e bardzo dobrze znasz si? na chomikach ;)
Ja chomiki mia?am przez 5lat i nie wiedzialam o nich bardzo du?o.
Teraz mog? powiedzie? ?e potrafi? si? nimi opiekowa?.

Tego nie da si? nauczy?. Tutaj do?wiadczenie, do?wiadczenie i jeszcze raz do?wiadczenie nabywane przez lata.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-07-12, 17:36   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


Ja czytam, ?e szczurkom mo?na dawa? kawa?ek np. zimnej p?ytki do klatki i takie zwierz?tko si? na nim wyk?ada i le?y.. O ile czego? nie przekr?ci?am.

musz? powiedzie?, ?e moim myszkom jako? nie przeszkadza zbytnio upa?. Nawet zrobi?y si? jakie? ?ywsze ni? np. w zimie czy na wiosn?. Mo?na zobaczy? nawet jak biegaj? itp. w dzie?, a zazwyczaj budzi?y si? dopiero o 19 gdzie? tak ;)

Kana napisał/a:
cicha napisa?/a:
.Bardzo dobrze znam si? na chomikach.

Serio ? Maj?c 12 lat ? :) :roll:


kana, ja te? mam 12 lat i na myszach znam si? na tyle dobrze, ?e mog? o nich du?o powiedzie?, doradzi? i odpowiednio si? nimi opiekowa?. A mam je jako? tak od po?owy 3 klasy. jak si? du?o czyta, szuka informacji to wiek nie ma za du?ego znaczenia. Chocia?, oczywi?cie z wiekiem zdobywa si? do?wiadczenie. I wcale nie mówi?, ?e wiem o myszkach tyle co jaki? hodowca z wielkim sta?em :wink: .
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Misia7 
Myszomaniak



Imi?: Michalina
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 717
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2010-07-12, 17:48   

Moje myszy w takie upalne dni pij? wod? jak szalone, wod? musz? teraz dolewa? 2 razy dziennie :)


Ja chomiki mia?am przez 4 lata, czyta?am o nich itp. , a i tak nie czuj? si? jak jaka? znawczyni. Tak samo jak i z myszami. Cz?owiek uczy si? przez ca?e ?ycie. Co jest czasem dobre, bo gdyby nie to na ?wiecie by?oby straszliwie nudno :wink:

Sorrka za off. :grin:
_________________
Tequila [']
Puma [']
Gabrysia [']
Gacek [']

 
 
 
Anes 
Starszy Myszaty



Imi?: Anna
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-07-16, 18:40   
   Myszy: Boom, Smelly, Yoko, Tofik


A co z wilgotnymi r?cznikami? Mo?na po?o?y? na pr?ty?

Ju? nie wiem, co mam robi?, ?eby im w tych dunach by?o ch?odniej. Nie mam piwnicy, a w ca?ym domu jest duchota.
Mój chomik dzisiaj ledwo ?y? z przegrzania, ale da?am obu wilgotne r?czniki na pr?ty i jest lepiej, nie wiem, czy to samo mog? zrobi? z myszami.
_________________

Ze mn?: Kessy, Qulka, Billie, Boom, Yoko, Smelly, Tofik.
Za TM:Kubu?, Nettie, Werbel, Susie, Whisky, Milka.
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2010-07-17, 09:04   
   Myszy: brak


Wilgotnych szmatek si? nie zaleca,bo myszy mog? si? przezi?bi?.
Lepiej zastosowa? co? w stylu w?o?enie ceramicznego domku do lodówki i wsadzenie go myszkom,kupi? piasek do k?pieli dla szynszyli i wsadzi? go myszkom(wcze?niej musi posiedzie? kilkana?cie minut w lodówce).Ja swoim da?am miseczk? z zimn? wod? i si? w niej chlapi? :razz:

Poza tym w Tesco s? wiatraki po 30z? - ja zainwestowa?am,w??czam z drugiego ko?ca pokoju i jest ca?kiem przyjemnie.
Moje myszaki to ?pi? porozk?adane w hamaku albo na go?ych trocinach nawet. :razz:
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2010-07-23, 06:31   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


Ja wsadzi?am dwie kostki lodu do s?oika i zakopa?am w trocinach (trocinki potem do wymiany :) ).
Co do wiatraka- pozas?ania? szczelnie okna +wiatrak = klimatyzacja :) i jest ch?odniej.
_________________
Mice are nice :)
 
 
ajafo 
Administrator
Admin Techniczny



Imi?: Artur
Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 55
Skąd: Wroc?aw/Krosno Odrz.
Wysłany: 2010-07-23, 15:16   
   Myszy: DELL Bluetooth ;)


Kostki lodu tez testowalem kiedys. W upaly sie sprawdzaja tylko trzeba uwazac zeby myszy nie przeziebic. U mnie przeszedl taki dosc prosty patent pojemnik plastikowy taki na jedzenie ale z dosc cienkiego plastiku na srodku wlozona kostka lub dwie lodu i calosc wlozona do cuby. Dzieki temu chlodzilo to troche, a mychy mogly podejsc ale byly dosc daleko od lodu wiec nie bylo naglej zmiany temperatury, co mogloby skutkowac szybkim przeziebieniem.
_________________
 
 
 
pumba1784 
M?ody Myszaty
Uwielbiam myszki



Imi?: Konrad
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39
  Wysłany: 2011-06-05, 13:22   Jak ul?y? myszkom w upa??
   Myszy: Sabina, ?.p. Pere?ka, ?.p. Kartofel, ?.p. Szachmacik, ?.p. Pche?ka, ?.p. Kuleczka, ?.p. Baranek, ?.p. Lukrecja


Witam!

Mam wra?enie, ?e moje myszki m?cz? si? w upa? (jedna niestety nie wytrzyma?a i jest ju? za t?czowym mostem [*]). Czy mo?na im jako? ul?y? (np. dodatkowy nawiew powietrza)?

Pozdrawiam
_________________
Konrad
 
 
1kamilla1 
Myszo?ak



Imi?: Kamilla
Pomogła: 4 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 683
Skąd: Skrzyszów/ Opole
Wysłany: 2011-06-05, 14:18   
   Myszy: California [*],Uvetta(ima)[*],Bajka[*],Alfa[*],Lusia,Birma,Tosia,Yuki,Ruda


do??czam si? do pytania, ja te? mam zaduch w pokoju ostatnio a przeci?gów si? boj?. ?e myszki zachoruj?. Jak mia?am szynszylka to w upa?y dawa?am mu butelk? z zamro?on? wod? w skarpecie, ?eby móg? si? ch?odzi?.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT