AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wzi?? myszy od terrarysty
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-30, 23:04   
   Myszy: tak


Przedewszystkim nie ust?puj! Tylko regularne trucie i najlepiej jeszcze p?acz mog? z?ama? najtwardsze sztuki... :twisted: (Ja tru?am pó? roku o psa chyba.)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-07-01, 14:55   

Mówi? ci?gle ?e to dla jej dobra.Mama na razie nie ust?puje,ale mijemy nadziej? ?e ust?pi.wczoraj by?am w Carrefourze i by?y znowu myszki - takie m?ode i pi?kne.Zapyta?am o p?e?,to go?ciu zacz?? wszystkie po kolei wyci?ga? i sprawdza?.Po chwili powiedzia?am,?e nie trzeba,ale on dalej sprawdza? :| .By?y dwie samiczki,a reszta - samce :/ .Eh ...

[ Dodano: 2006-07-03, 16:49 ]
I dzi? by?am w zoologiku na os.Zgody i widzia?am tam s?odkie mysie oseski!By?y z cztery nieow?osione i dwie troszku wi?ksze,ju? z sier?ci?.Ale w tej samej klatce oprócz paru samiczek by?y te? samce :/ .Powiedzia?am gostkowi,?e radz? oddzieli? samce,bo pozap?adniaj? wszystkie samiczki i b?dzie duu?o myszek.Na szcz??cie samce nie by?y jeszcze agresywne.Powiedzia?,?e zajmie si? tym.On nawet nie wiedzia? o tych ma?ych myszkach.Ponóc dziewczyna mu nie powiedzia?a.
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-07-04, 00:08   

wiedzia? i nic nie zrobi?. Id? sprawd? czy je rozdzieli?, pewnie powie, ?e zapomnia?o mu si?. Ech szkoda s?ów...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-07-04, 12:58   

Mo?e i nie wiedzia?,to mo?liwe,bo on w ogóle to taki ciapowaty jest i dziwak.Jutro pójd? i zobacz?.A namawianie mamy wci?? nie skutkuje,jak mówi?,?e 2 trzeba by kupi?,bo Chrumcia swoje lata te? ma,to mówi,?e Chrumcia umrze,kolejna myszka i znowu jaka? zostanie sama :? .A ja jej mówi?,?eby nie my?la?a o przysz?o?ci,tylko przede wszystkim mia?a na uwadze dobro Chrumci teraz,to nadal przy swoim :bu: .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-05, 16:29   
   Myszy: tak


Trujesz jej codziennie? Jest lepiej/gorzej? Jak ju? d?ugo próbujesz? Mo?e lepiej da? mamie chwil?, ?evhy och?on??a, zapomnia?am o ?mierci Mili i potem, po jakim? czasie...
Mo?e jednak si?rozp?aka?? ;)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-07-05, 16:50   

A my?lisz,?e nie p?acz??I to wcale nie jest wymuszone ...Truj? codziennie,ona mówi,?e ma ju? do??,?ebym cho? na chwilk? przesta?a.A ja mówie,?e nie spoczn?,póki jej nie namówi?.Ona mówi,?e nic z tego,nie pope?ni ju? tego b??du i ?ebym przesta?a j? namawia?.Jak d?ugo?Hmmm,gdzie? tak od tygodnia.Jest ci?gle tak samo,teraz wykr?ca si? alergi?(a ile ja chrz?kam?Teraz troszk? mocniej,ale nie s?dz?,?eby od myszy).
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-07-06, 22:33   

Mo?e jednak p?acz nie pomo?e, wystarczy trucie i pokazywanie zdj??, artyku?ów...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-07-07, 09:01   

Raczej nie ...zdj?cia pokazywa?am.Mama ju? w ?yciu si? nie zgodzi :cry: (zajrzyj do tematu czy przenie?? do mniejszej - tam napisa?am wi?cej).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT