AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzy panienki,
Autor Wiadomość
Tan 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-26, 14:34   Trzy panienki,
   Myszy: Ma?a Bia?a Myszka vel Merlin i Paseczek


Zakwaterowanie ju? czeka :grin:






A za par? godzin pochwal? si? mieszkankami :wink:

Nie mog? si? doczeka?, rany !
Ostatnio zmieniony przez Tan 2009-11-16, 13:41, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-04-26, 15:31   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Jad? do Ciebie poci?giem ? :) Jak odpoczn? po stresuj?cej przygodzie tozrób im pod wieczór zdj?cia! :)

A jak przyjad? to powiedz czy fajne s? :)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Tan 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-26, 17:51   
   Myszy: Ma?a Bia?a Myszka vel Merlin i Paseczek


Myszki przyjecha?y ze mn? autobusem, dzielnie znosz?c ciekawskie spojrzenia wspó?pasa?erów :D S? ju? w dunie, aktualnie chyba ?pi? (ukry?y si? akurat w tym domku, na którym napisane jest 'home' - bo domki s? cztery, home, restaurant, cafe i toilet - a one wybra?y w?a?nie ten przeznaczony; oczywi?cie wiem, ze to przypadek i maluchy równie dobrze mog? sp?dza? ka?d? nast?pn? drzemk? w którymkolwiek innym ;)

Jestem nimi absolutnie zachwycona, s? takie malutkie, b?yszcz?ce i ruchliwe. I zdecydowanie si? ró?ni? - agouti jest aktywniejsza i bardziej ciekawska, obieg?a ca?? klatk?, zajrza?a w ka?d? dziur?, wlaz?a na wszystkie dachy, po sekundzie wdrapa?a si? na sam szczyt drabinki i zeskoczy?a w nast?pnej, srebrna za? jest ostro?niejsza i troch? bardziej spokojna, ale to nie wyczyn przy tak narwanej siostrze :lol: I zanim posz?y spa?, tylko srebrnej uda?o mi si? zrobi? zdj?cia. Oto przed pa?stwem Fiolka ! :










 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-04-26, 18:55   

Pi?kne myszki i wida? ?e podoba im si? nowy dom :m:):
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-04-26, 19:00   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


?liczne s? :) ) powiedz jakie to umaszczenie?
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Kamila_:) 
Mysi Rozmówca



Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 294
Skąd: ta pewno???
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-26, 19:01   
   Myszy: Liliowa Chmurka, Xola, A nie mówi?am


Siostry mojej Hope <3
Zazdroszcz?, ja na moj? jeszcze musz? poczeka? XD
 
 
 
myszowata 
Starszy Myszaty


Imi?: Julia
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 72
Wysłany: 2009-04-26, 19:41   
   Myszy: Rex "Rudy" [*], Balbina, Norka, Tosia, Puma(Gryzolinda), Endo(Gryzak)


?liczne myszki, domek równie? im si? podoba :)
 
 
Tan 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-26, 20:17   
   Myszy: Ma?a Bia?a Myszka vel Merlin i Paseczek


Nikita napisał/a:
?liczne s? :) ) powiedz jakie to umaszczenie?

Dziekujemy :grin:
Na zdjeciach jest tylko srebrna Fiolka - br?zowa Lufka czeka jeszcze na swoje pi?? minut przed kamerami ;) Lufka to satin agouti, a Fiolka - satin silver agouti unt., bo ona taka srebrnawo-br?zowawa jest, hodowlana niespodzianka :lol:

Siedz? mi w domku maluchy, i na najmniejszy ruch, ha?as, uciekaj? do domku z powrotem... Nic jak dot?d nie zjad?y, nic nie wypi?y, i zaczynam si? martwi?...
 
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-26, 22:15   

Ciesz? si?, ?e myszki maj? taki ?wietny domek :)

Nie martw si?, po prostu musz? si? przyzwyczai? i uspokoi?, za?o?? si?, ?e noc? zaczn? odwa?nie buszowa?, je?? i pi? ;-)
 
 
 
Tan 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-26, 22:40   
   Myszy: Ma?a Bia?a Myszka vel Merlin i Paseczek


Buszowa?, tak :lol: Kosmiczne krejzolki si? z nich zrobi?y, do domku nawali?y kup? pod?ció?ki Chipsi i wszystkie trocinki przywiezione z domu rodzinnego, a wszystkie inne jaskinie i zakamarki ich zdaniem maj? ?adnej pod?ció?ki nie mie?, wi?c wykopuj? z uporem maniaka i wywalaj? na zewn?trz, dokopuj?c si? do czystego plastiku, i wtedy jest tak jak powinno ich zdaniem by? :lol: A ten Chipsi tak szura o ten plastik, szykuje si? d?uga noc...

Lufka zosta?a przemianowana na Falk?, wi?c mamy srebrn? Fiolk? i br?zow? Falk?. S? kompletnie inne :D Maniakalne kopanie w pod?ció?ce to chyba jedyna cecha wspólna, nawet biegaj? inaczej - Fiolka z ogonkiem zaraz przy ziemi, a Falka z ogonem do góry, tak strasznie wysoko. Zwiedzi?y ju? wszystkie domki i dachy domków, wdrapa?y na sam szczyt kaktusa i sam szczyt drabinki, pchaj?c nos mi?dzy pr?ty - Fiolka jako? nie mog?a si? do niej przekona?, ale kiedy powolutku wlaz?a na gór?, po chwili sensem jej ?ycia sta?o si? wchodzenie i schodzenie, wchodzenie i schodzenie, sporo ponad pi?? razy :lol:

No i jestem w nich absolutnie zakochana :D
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-04-26, 23:41   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Boskie maj? te domki :D
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Tan 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-28, 22:02   
   Myszy: Ma?a Bia?a Myszka vel Merlin i Paseczek


A oto przed Pa?stwem Falka, jeszcze jej zdj?? tu nie by?o :

Jako Spidermouse (kupi?am drug? drewnian? drabink? i przy otwartym dachu duny mo?na si? wspi?? po pierwszej na gór?, sk?d zaczyna si? druga, i potem ju? zostaje sam czubek ?wiata - Falka jest mistrzem w zdobywaniu szczytów) Co do jej zdobywania, to nie my?la?am, ?e to mo?liwe, ale w pewnej chwili stoj?c spokojnie na dachu domku, spojrza?a w gór?, odbi?a si? i uczepi?a sufitu, spokojnie sobie chodz?c do góry nogami. Co? niesamowitego !



W domku-poide?ku :



W ca?ej okaza?o?ci :



Panienka z okienka :




Tylko ?e pe?no w?tpliwo?ci mam i po cichu licz?, ?e m?drzejsi myszomaniacy mi je rozwiej?... Nie wiem, jak z nimi post?powa? - chodzi mi o relacje ja (Wielka Straszna Posta? Zza Szyby) i one (dwie malutkie, pieknielnie szybkie i piekielnie p?ochliwe istotki które maj? tylko siebie i w zupe?no?ci im ten stan rzeczy wystarczy)
Ca?y dzisiejszy i wczorajszy dzie? przesiedzia?y w domku, ca?y, wyszly dopiero o dwudziestej trzeciej, kiedy zgasi?am ?wiat?o i po?o?y?am si? do ?ó?ka. Wcze?niej tylko czasem co? si? porusza?o za barykad? z trocin i papieru toaletowego, i to ca?a interakcja. Kosmicznie si? boj? kiedy tylko wejd? do pokoju, czy wstan? od biurka na którym stoi ich klatka - b?yskawicznie uciekaj? do domku, tego konkretnego, i siedz? tam, i cho?by by si? pali?o i wali?o, to nie wyjd?, bo przecie? Grasowa? Wielki Potwór. Nie ma mowy o posdt?pach ze smako?ykami, nie chc? tkn?? nic, ogórka, jab?ka, s?onecznika, chlebka, rodzynki, nic co na szybko mog?am znale?? w domu. Maj? pe?n? restauracj? Vitakraft Emotion Beauty i tym si? sto?uj? - s? malusie, malusio jedz?. Nie ma mowy o metodzie R?ka Strasznego Stwora W Klatce - abstrachuj?c od tego, ?e mi cierpnie rami? ;) to one pryskaj? do domku kiedy tylko otworz? sufit i siedz? tam nawet pó?torej godziny, do póki nie wyjm? r?ki - o pó?godzinnym Odka?aniu Terenu Od Wielkiej ?apy wychodz? z domku.

Ja nie chc? by? Strasznym Wielkim Stworem który budzi je w dzie?, który z nienacka podnosi im domek w którym siedz? i zaczyna bra? w ?apy takie zaspane i przera?one, nie chc? podnosi? je na r?kach sto d?ugo?ci ich cia?a w gór? i przyciska? paluchem albo chucha? w nos, jednym s?owem nie chc? ich stresowa? ingeruj?c w ich tryb ?ycia i ich naturalny l?k przed Stworami.
Z drugiej strony dziwnie jest mi patrze? na zdj?cia cho?by male?stw Nikity, do której myszki dotar?y w ten sam dzie?, co do mnie, i widzie? obfotografowane na d?oniach male?stwa, zdj?cia w plenerze, czyta? o tym jak spaceruj? i eksploruj? r?kawy. To takie super, ale kiedy pomy?l? o tym, ?e b?d? musia?a z ha?asem otworzy? sufit duny, podnie?? dach domku w którym siedz? i ?ciga? je po ca?ej klatce ?eby wreszcie przyszpili? do muru i bez pardonu wzi?? w r?ce, to jako? tak.... k?óci si? to z czym? w ?rodku. Nie chc? na w?asne ?yczenie wyhodowa? sobie dzikuski, tym bardziej ?e to super zsocjalizowane myszki z hodowli, i jako? tak... chyba potrzebuj? ma?ych wskazówek, jak post?powa?... Tematy o oswojeniu czyta?am dobrych par? razy, ale mo?e kto? ma jaki? pomys? co do tego konkretnego Stwora ;) i tych konkretnych myszek...

Pozdrawiamy mocno,
Tan, Fiolka i Falka
 
 
 
Alishia 
Mysi Rozmówca


Imi?: Agnieszka
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 273
Skąd: Legionowo
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-28, 22:19   
   Myszy: Fama, Amfa


Wcale nie musisz podnosi? ich domku i gania? po klatce, to raczej kiepski pomys?. Ja na biurku stawia?am klatk? (jak mia?am mniejsz? ni? obecna) otwiera?am drzwiczki, pozwala?am si? rozgl?da? (oczywi?cie na pocz?tku nie chcia?y wyj?? z klatki) ca?y czas wisz?c nad nimi. Nie ?apa?am ich, same do mnie podchodzi?y i ucieka?y, a? si? zdecydowa?y wej?? i mnie zbada?, a ?e krzywda ich nie spotka?a, za 2 razem te? przysz?y i tak w kó?ko, a teraz ci?gle by po mnie ?azi?y :grin:
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-04-29, 15:03   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Tan ja wcale nie mam z nimi tak dobrze :D wr?cz przeciwnie mam kiepsko. Tak jak u CIebie - ka?dy mój ruch je przera?a i nie za bardzo interesuj? si? moj? r?k? w klatce. Wyci?gam je podst?pem. Albo "wyciskam" je z hamaczka, albo otwieram ca??? gór? klatki i jak chodz? po jej brzegach to podstawiam powoli r?k?.

Na razie s? przera?one moj? obecno?ci? i po kontakcie ze mn? wol? nie wychodzi?. Ale my?l? ?e wszystko przed nami. Dopiero co zabrano jej od mamy, nie iwem czy pe?ny miesi?c maj? ;) Te? mnie to nieco smuci ale to w ko?cu biedny zwierzak. Kiedy? si? nauczy nie przejmowa? Potworem Zza Klatki i spokojnie po niej buszowa? w trakcie prac, a jeszcze kiedy? tak?e i ich ciekawo?? b?dzie coraz silniejsza :)

Myszka Aguti ju? prawie ch?tnie wchodzi na moj? r?k? sama :) Reszta to nieokie?znane wariaty :) Wi?c ??cz? si? z Tob? w wysi?kach nad porozumieniem z naszymi podopiecznymi :)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Tan 
M?ody Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 48
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-29, 17:23   
   Myszy: Ma?a Bia?a Myszka vel Merlin i Paseczek


Doda?y?cie mi si?, dziewczyny ;) Wczorajszego wieczora otworzy?am sufit duny i doda?am swoj? r?k? jako Element Krajobrazu - który oczywi?cie obchodzi?y szerokim ?ukiem, w?chaj?c uprzednio zawzi?cie :D (wniosek - ?mierdz? mi r?ce !), ale w pewnym momencie srebrna Fiolka wlaz?a mi na palec, a po nim znów na kraty, wi?c mo?e i moje r?ce ?mierdz?, ale przynajmniej nie ra?? pr?dem ;)
Tego? wieczora buszowa?y po klatce i jej suficie, oraz jej zewn?trznej plastikowej cz??ci sufitowej (powolutku, pupka do do?u i co krok zerkanie w dó?, jest niesamowity kontrast mi?dzy tempem poruszania si? myszek po terenie znanym a tym zupe?nie nowym !) - bite dwie godziny, z przerwami na jedzonko, co owocowa?o nieco spokojniejsz? noc?, wreszcie si? wyspa?am :lol:

Rano przywita? mnie ciekawy widok, czyli br?zowa Falka która z restauracji wysypa?a ca?e jedzenie po ca?ej klatce po czym wepchn??a si? w pozosta?e po nim miejsce i tylko ogon zdradzi? jej obecno??. Spa?a wi?c tutaj :



Dach jest zdejmowany i wsypuj? tam sporo jedzenia które spada w dól w miar? jak myszki je zjadaj?, wi?c Fiolka musia?a si? nie?le napracowa?, ?eby wywali? ca?e to jedzenie, komin by? nape?niony do po?owy :lol:

Ciekawe, czym jeszcze mnie zadziwi?, pocz?tek jest naprawd? w Wielkim stylu ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT