AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Sikanie do miski i ko?owrotka
Autor Wiadomość
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-09-20, 15:59   

Moje tez osikuja i to konkretnie :roll: Dlatego nawet gdy wszystkiego nie zd??y?y zje?? to na nast?pny dzie? musze im zmieniac. Ale zauwa?y?am ze nie sikaj? do wszystkich misek. Uwielbiaj? sie za??twiac w takiej du?ej porcelanowej, ale juz np w ma?ej porcelanowej i w miskach plastikowych mniej ch?tnie :razz:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2009-09-21, 18:18   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


Cytat:
mój edmund jak by? sam to te? robi? kupy do miski i ko?owrotka a gdy tylko kropka dosz?a odrazu przesta? :razz:


Myszki tej samej p?ci, mam nadziej??
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-09-21, 18:30   

Rachela, nie to samica i samiec. :? Podsy?am temat:
http://www.myszy.info/vie...2a09b20a#108209

Panny w tym tygodniu zasika?y juz 4 miski. :lol: Nie wiem jak je tego oduczyc, teraz zasikuj? juz wszystkie,bez wyj?tku.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2009-09-21, 18:38   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


Anisia napisał/a:
Rachela, nie to samica i samiec. :? Podsy?am temat:
http://www.myszy.info/vie...2a09b20a#108209


O, super... :/ Hmmm. dobrze, ?e uda?o si? koleg? przkona? :)

Anisia napisał/a:
Panny w tym tygodniu zasika?y juz 4 miski. :lol: Nie wiem jak je tego oduczyc, teraz zasikuj? juz wszystkie,bez wyj?tku.


Jackie przez jaki? czas mia? zawieszana misk? (taka dla ptaków) i polecam, w ogóle zero jakiegokolwiek zanieczyszczania :lol:
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-09-21, 19:37   

Rachela Elarge napisał/a:
Jackie przez jaki? czas mia? zawieszana misk? (taka dla ptaków) i polecam, w ogóle zero jakiegokolwiek zanieczyszczania

tylko,ze one mieszkaja w maxi Dunie, przecie? na suficie im miski nie powiesze :lol:
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2009-09-22, 15:10   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


No jasne, to dla tych co maja myszki w "normalnej" klatce (takiej z pr?cikami)
Jackie niedawno przeprowadzi? si? do mini duny i tez musia?am z karmniczka zrezygnowa?. Powrót do rzeczywisto?ci, dzisiaj po raz pierwszy od paru miesi?cy musia?am my? misk?...
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-22, 16:29   

Zastanawiaj?ce jest to, ?e odk?d Portos mieszka sam, miska jest zawsze czysta, najwy?ej na ?ciance jest jaki? male?ki pojedynczy bobek :wink: Wi?c wiem, ?e sikanie do miski to by?a sprawka Atosa.
Co prawda moje male?stwo ma za miseczk? szklan? szalk? Petriego i cz?sto siedzi tam ca?ym zadkiem, ale nie sika na swoje jedzenie. Oczywi?cie myj? j? cz?sto, nawet jak jest pozornie czysta.
A co do ko?owrotka ... ten zwykle jest zasikany, bo Portos zupe?nie nie przejmuje sie tym jak biega. Ja po prostu wycieram to co mo?e na nim by? i spryskuj? Vitoparem (polecam serdecznie! zreszt? nie tylko przy zwierz?tach, doskonale niweluje te? bowiem brzydkie zapachy np. z kosza na ?mieci). I co 2-3 dni myj? ko?owrotek.
Ale w dunie te? da si? zamontowa? misk? podwieszan? :smile: Jest z tym co prawda troszk? wymy?lania, ale na pewno si? da. Przyznaj?, ?e sama tego jeszcze nie robi?am, ale jak wpadn? na jaki? arcy ciekawy pomys? to dam zna?.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-09-22, 18:20   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Przyczepi? do przylepców. Moje miski niestety zawsze zasikane :/ I o ile wcze?niej by?am przekonana ?e to sprawa Fikcji, tak teraz nauczy?y si? wszystkie i wszystkie lej? :P Mycie nie pomaga ;)


ot: Do?ka, ile ten Vitopar kosztuje i gdzie mo?na kupi??
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-22, 18:25   

ka?, sprawd? PW :wink:
tam napisa?am ?eby nie za?mieca? tematu, ale jak co? to mo?esz na forum przes?a?



Grzeczna dziewczynka :) bardziej si? trzymasz regulaminu ni? ja :lol: - ka?


[ Dodano: 2009-10-01, 20:35 ]
hmm
Troch? sie u mnie zmieni?o w zwi?zku z sikaniem. Tzn u Portosa jak zwykle w miseczce tylko wyjedzone resztki i jakie? ?upinki czyli normalna zawarto??. Nawet jak zmieni?am szalk? Petriego na normaln? miseczk? ceramiczn?, to jest czy?ciutko. :smile:
A u moich dwóch (na razie) dziewczyn w misce jest jedzonko, resztki, kupki i siki! OJOJ! Moje panny lej? na swoje jedzenie, tzn. jedz? je, ale chyba obie te? sikaj? do miski. Dzi? my?am j? cztery razy, bo nie znosz? tego zapachu, a poza tym takie zasikane jedzenie to chyba nie za zdrowe dla nich. Pewnie i tak sobie co prawda wybieraj? te niezasikane ziarenka, ale zawsze to chyba niemi?o je?? z takiej miski.
Zarówno micha Portosa, jak i dziewczyn stoi na pi?terku, i Portosiasty i dziewczyny w?a?? z zadkami do mich, ba, nawet miski s? takiej samej wielko?ci, wi?c Portos ma wi?cej miejsca na ewentualne zasikiwanie. A panny s? takie ma?e ze i tak we dwie si? mieszcz? w misce oczywi?cie razem z dupkami.
Czy mo?na jako? oduczy? myszy sikania do miski???? Bo w?tpi?, ale je?li jest sposób to porad?cie co robi?. :roll:
Ostatnio zmieniony przez ka? 2009-09-22, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT