AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 21:38
Kopulacja myszy tej samej p?ci
Autor Wiadomość
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-08-11, 20:04   

To jest oznaka dominacji takie kopulowanie, u mnie samice tak robi? i to by sie zgadza?o bo samica przywódczyni stada kopuluje na innych a na niej nigdy ?adna tego nie robi?a. Inne wyt?umaczenie z którym si? spotka?am to ch?? roz?adowania napi?cia seksualnego :wink: taka jak by masturbacja :lol: Raczej nie te samce nie s? peda?ami :wink: chocia? homoseksualizm si? u zwierz?t zdarza.
 
 
Madzik 
Starszy Myszaty



Imi?: Magdalena
Wiek: 35
Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 80
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-11, 22:06   
   Myszy: Kulka, Kostka, Kruszynka [*], Kreseczka[*],Chiko


to chyba normalne u myszy :) On w ten sposób pokazuje kto tu rz?dzi i przy okazji roz?adowuje pop?d. Zreszt? wiele zwierz?t tak ma. Psy w mojej okolicy ca?y czas oddaj? si? rozkoszom nie koniecznie z samiczkami;) Wiesz jak si? nie ma co si? lubi to si? lubi co si? ma xD U mnie dominuj?ca samiczka nie jest a? tak dzika jak u Ciebie Kamila , ona po prostu kocha czy?ci? inne myszy(czasem nazbyt brutalnie,ale w sumie czasem te? na nie w?azi) a im nie wolno, chyba ?e ona przyjdzie i sama si? nastawi,inaczej robi towarzystwu przymusow? rundk? sprintu dooko?a klatki;p
_________________
"-Pani Profesor Chiko si? zepsu?a! Niech pani j? naprawi!
-Niestety kochanie, Chiko umar?a nie mo?emy ju? jej pomóc"

FullMetal Alchemist Rozmowa dziewczynki z Izumi
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2009-08-12, 07:45   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


G?upio mi si? skojarzy?o z wi?zieniem. Silna i dominuj?ca mysz zadaje gwa?t s?abej. Teraz siedz? po dwie i jest cisza jak makiem zasia?. Ta mysz "gwa?ciciel" wcze?niej ani nie gryz?a poszkodowanej ani nie robi?a w jej kierunku wrogich gestów. Wygl?da?o to tak jakby uzna?a ?e to samica. W?cha? j? , mizia?, a potem robi? swoje. Nie do??, ?e mysza jest biedniejsza to jeszcze pogwa?cona. wrrrr
_________________
Mice are nice :)
 
 
Madziunia 
Starszy Myszaty


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Sty 2007
Posty: 70
Skąd: Jastrz?bie Zdrój
Wysłany: 2009-08-12, 11:24   

No juz tak nie panikój :smile: Wszystko jest w najleprzym porz?dku. Myszki tak robi?. U mnie samiczka która jest ze mna naj dluzej robi tak innym samiczk?. One nie bior? tego za gwa?t heh... Samiec pokazuje poprostu kto tu jest szefem :smile:
_________________
Tofi :m: Suzi :m: Ofelia :m: Zahara :m:
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-08-12, 12:42   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Moich dwóch szynszylowych ch?opaków czasem sobie dogadza nawzajem ;) Mina go?ci, którzy wiedz? ?e to dwa samce- bezcenna :D
T?umacz? to okazywaniem dominacji, jednak prawda chyba taka, ?e one czasem te? maj? chcic? i musz? to roz?adowa? :P
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-08-12, 15:04   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Jak to w stadzie - samiec alfa ma tylko prawo do kopulacji :D wi?c si? tym wyró?nia ?e keidy mu si? chce to bez ogródek sobie dopomaga... u mnie dwa samce nawzajem chyba próbowa?y si? zdominowa? i nawzajem si? lecia?y ;p

Nie martw si? to zwierz?tka nie powinno Ci? to brzydzi?... one jako? ma?o si? wstydz? swoich naturalnych potrzeb :D
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2009-08-12, 16:54   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


moje kosze (baby) te? sobie ro?ne rzeczy robi?. Samce s? ju? w osobnych "celach". Samiec alfa czy nie nie b?dzie mi tu uprawia? ?wi?stw :) nie chodzi o obrzydzenie ale jako? szkoda mi tego biedaka.... :?
_________________
Mice are nice :)
 
 
johanna150 
Szara myszka



Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 12
Wysłany: 2009-09-16, 19:03   Mzszka tupie nogami.
   Myszy: bl?dusia, czarnulka


Mam dwie myszki które nigdy nie byly y myszorem. I one okresowo stukaja nozkami i jakby wolaly ta druga i wskakuja na nia , tamta oczywiscie ucieka. Co to za zachowanie. Kupilam ostatno myszke i chcialam dolaczyc ona tez stuka nozkami i popiskuje dodatkowo ale ta myszka mila juz dzieci.
 
 
Haribo_ 
Starszy Myszaty


Imi?: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 69
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-16, 19:18   
   Myszy: Elektra, B?d? Pi?kna, Rozalia, Noa, Greine, Gwri


Troch? ci??ko mik by?o twojego posta zrozumie?, ale s?dz?, ?e chodzi tu o kopulacj? samiczek, po prostu pokazuj? sobie, która jest w stadzie wa?niejsza.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-16, 20:20   

Od razu napisz? aby Ci nigdy nie przysz?o do g?owy dokupywa? im samca ;) I dobrze jakby? si? upewni?a czy to na pewno dwie samiczki :) No, chyba, ?e jeste? tego pewna :)
Samiczki maj? ruj?, czyli tak jakby s? gotowe do rozmna?ania. Musz? si? wy?adowa? i jedna skacze na drug?. Zazwyczaj tak jest, ?e wtedy ta ,,atakowana" ucieka i piszczy.
Je?eli jednak jedna myszka atakuje drug? z?bkami lekko nawet i przewraca drug? na plecy, dominuj?c, stoj?c nad ni?, to znaczy, ?e ustalaj? hierarchi?, czyli która jest silniejsza i która tu rz?dzi. Zauwa? te? jak wielka maj? klatk?, bo czasami nast?puje to gdy powierzchnia klatki jest za ma?a i gryzonie musz? walczy? o ziemi?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
beja 
Starszy Myszaty
kocham gryzonie :D


Imi?: beata
Dołączyła: 08 Mar 2009
Posty: 63
Skąd: szczecin / gorzów
Wysłany: 2009-09-16, 20:36   
   Myszy: krówki ,p?dzelek, pyra,kudlatka,bia?as,pluszak,haidis


Ja te? nie mog?am zrozumie? gratuluje ?e wam si? to uda?o :) Dobrze wiedzie? o tym co napisa?a? bo ja ju? bym my?la?a ?e mam samczyka a nie samiczk? , mam kilka myszek a si? z takim zachowaniem nie spotka?am .
_________________
beja :D
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-16, 21:07   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


A mnie si? wydaje ?e to "stukanie nó?kami" to uderzanie ogonkiem o ziemi?/ ?ciank? klatki. Bardzo cz?sto myszki tak stukaj? jak chc? co?/kogo? odstraszy? lub s? z?e :)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
johanna150 
Szara myszka



Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 12
Wysłany: 2009-09-16, 21:25   
   Myszy: bl?dusia, czarnulka


Z wielkoscia klatki to napewno nie ma nic wspolnego bo maja spore akwatium a na gorze dodatkowo klatke, oczywiscie mniejsza aby odpowiednia ilosc powietrza byla w akwaruim.
Myszki robia to nawet w wolnej przestrzeni kiedy puszczam je w korytarzu. Mysle ze to jest jakies wolanie ale nie potrafie tego dobrze zrozumiec. Z cala pewnoscia to nie stukanie ogonkem a stukanie nozkami i robia to wszystkie trzy myszki ktore mam.
 
 
olissja 
M?ody Myszaty
czarownica



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-09-25, 16:31   
   Myszy: onufry-klamot; arkadio-morales


Nikita: A mnie si? wydaje ?e to "stukanie nó?kami" to uderzanie ogonkiem o ziemi?/ ?ciank? klatki. Bardzo cz?sto myszki tak stukaj? jak chc? co?/kogo? odstraszy? lub s? z?e :)

Ja nie wiedzia?am, ?e w ten sposób si? z?oszcz?... hyhy to ja ju? wiem, kiedy onufry jest wkurzony... jak mu przerywam harce w ko?owrotku to stuka ogonkiem w klatk?... dzi?ki.

Ale chyba odbieg?am od tematu... przepraszam
Acha jeszcze nie nauczy?am si? cytowa?... poczytam :moops:
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-25, 16:57   

a swoj? drog? to ciekawe ... mam dziwn? mysz, tzn Portos czasem macha ogonem i s?ycha? wtedy taki charakterystyczny ?omot jak ogonek uderza o ?ciany klatki czy pod?og?
To oznaka zdenerwowania i ostrze?enie - trzymaj sie z dala bo zaatakuj?, ugryze! Przynajmniej tak by?o napisane na forum.
A tymczasem chcia?am kilkakrotnie sprawdzi? czy on tak naprawd? wyra?a z?o?? - w?o?y?am powoli r?k? do klatki. Oczywi?cie mo?e to nie by?o za bardzo m?dre, ale w wyniku wcze?niejszych spostrze?e? zdecydowa?am sie na to. i co??? Otó? myszek przesta? wali? ogonem, wspi?? mi si? na d?o? i zacz?? spacer. I tak by?o ju? kilka razy - jeszcze nigdy mnie nie zaatakowa? ani nie ugryz?. Czasem tylko chwyci za paznokie? jak ju? mam bardzo d?ugie, ale od razu puszcza.
Mam dziwn? mysz :wink: Ale jak myszka "tupie nogami" czy "macha ogonem" to lepiej nie ryzykujcie, bo pewnie tylko mój to taki ewenement myszowy.
Ale tak sobie teraz my?l?, ze mo?e to stukanie nó?kami w przypadku myszy johannay150 to mo?e by? wynik choroby, np. jakiej? zwi?zanej z uk?adem nerwowym. Je?li myszki s? z zoologa to wszystko mo?liwe.
Aha johanna150, u?ywaj znaków interpunkcyjnych, bo ci??ka czyta si? Twoje posty. A i jeszcze jedno - je?li imi? twojej myszki to "bl?dusia" i pochodzi od koloru jasnego, tj. blond, to jest z b??dem napisane :wink: Blondusia a nie Bl?dusia powinno by?
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT