AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 21:38
Kopulacja myszy tej samej p?ci
Autor Wiadomość
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-25, 18:45   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Do?ka myszka wcale nie musi Ci? ugry?? ale wyra?nie daje Ci do zrozumienia ?e to jej teren i ona tu dominuje :d moja samiczka dominuj?ca tak stuka. Czasami inne te? heeh ale nie tyle ile tamta.
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-25, 19:03   

tylko, ?e mój Portos jest sam i nie musi dawa? do zrozumienia ze to jego teren ... choc kto wie co sie gnie?dzi w tym ma?ym mysim rozumku :wink:
A on tak cz?sto robi jak np. jestem daleko od klatki, i jak podchodz?, to przestaje, staje s?upka i wskakuje na pi?tro albo kratk? zeby go wyci?gn??. Dlatego stwierdzi?am, ?e mam dziwn? mysz.
Na pewno macie racj? z tym dawaniem do zrozumienia ze to jej teren, tzn myszy i ze ostrzega, tylko mój malec taki "inny" jest :smile:
Ale w sklepie faktycznie tak to wygl?da, ?e jak myszka uderza ogonem, to b?dzie atak. Nawet ostatnio na moich oczach jedna upierniczy?a w palec sprzedawczyni?, jak ta w?o?y?a r?k? akwarium. Rodzice dziecka stwierdzili ze jej nie chca bo gryzie i wybrali ma?emu inna myszk?. (Samca, choc wed?ug sprzedawczyni to samiczka). :roll:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-28, 23:11   

Do?ka napisał/a:
jestem daleko od klatki, i jak podchodz?, to przestaje, staje s?upka i wskakuje na pi?tro albo kratk? zeby go wyci?gn??.

To mo?e przyzwyczai? si?, ?e jak stuka to Ty przychodzisz? Co? w stylu gwizdania na psa. Sorry za takie porównanie ale jak si? ma dziwn? mysz to i dziwne sytuacje xD ;)
P.S. Co do gwizdania, moje szczury przychodz? gdy do nich gwi?d?? xD leje z nich :mrgreen:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-28, 23:20   

:smile:
jednym s?owem w tym zwi?zku to on ma w?adz?, to chcia?a? powiedzie?, Luis?
Porównanie wybaczam rzecz jasna
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-09-29, 01:31   

Noo to chcia?am powiedzie? No có?, tu bez ?artów - gdy mysz dostaje pokarm z r?k ludzkich to dla nich jeste?my s?absi, poniewa? mysz wg jej my?lenia wyrywa zdobycz drugiemu osobnikowi w tej sytuacji cz?owiekowi ;) Dla nas jest to karmienie i jest to s?odkie gdy myszka bierze w ?apki z naszych palców jedzonko, dla niej jest to zabieranie zdobyczy przeciwnikowi :D To samo mo?e si? tyczy? Twojego podchodzenia na jej zawo?anie xD a gdy jeszcze j? karmisz z reki to ju? ca?kiem xD Mysz Pan i W?adca ^.^ Ja mam tak ze szczurami. Robi? ze mn? co chc? i sikaj? na twarz kole?anki xD To ona ju? w ogóle nie liczy si? w naszym ,,stadzie" hihi ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-09-29, 16:50   

Lusi brzmi to jak teoria dominacji stosowana wobec psów, zreszt? ju? od dawna przechodzi do lamus bo najnowsze badania wykazaly, ?e zwierz?ta co prawda stosuj? dominacje i hierarchi? ale tylko wobec przedstawiciela swojego gatunku i to nie zawsze bardzo restrykcyjnie. Cho?by sprawa posilku u wilków wg. teorii dominacji: je zawsze najpierw osobnik alfa a to nie do ko?ca prawda bo dopuszcza do jedzenia szczeni?ta co zostalo zaobserwowane ostatnio. Wi?c ja bym si? tam nie przejmowala tym ?e mysz mnie zdominuje nie popadajmy w paranoje, ?e wszystkie zwierzaki nic nie robi? tylko chc? nas zdominowa?.
Zreszt? to jest teoria która w ?wietle najnowszych bada? okazuje si? nie prawdziwa. Ka?d? teori? mo?na obali?. :wink:

Sorry za offa :razz:
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-09-29, 17:08   

kamila napisał/a:
ja bym si? tam nie przejmowala tym ?e mysz mnie zdominuje

:smile: A niech dominuje, tzn niech nawet próbuje mnie zdomiwnowa?.
To strasznie pocieszne jak je Ci z r?ki i co z tego, co wed?ug niej (niego) to znaczy. Zreszt? chyba nigdy do ko?ca cz?owiek nie zrozumie ca?ego behawioru zwierz?t. I dobrze - tak jest ciekawie.
Sorki za offa.
 
 
Oliwka993 
Szara myszka


Imi?: Oliwia
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 4
  Wysłany: 2009-10-23, 21:05   kopulowanie samiczek
   Myszy: Charlie[*] Stefaan[*] :(( Guzik[*] Groszek[*] Gnida[*]- Moje kochane :(


moze przejde odrazu do setna sprawy.. Mam trzy myszki (samiczki na 100%) Ostatnio zauwazylam co jakis czas gwaltowne bieganie po klatce i piszczenie, nie wiedzialam o co chodzi i kiedy podeszlam do klatki zobacyzlam ze jedna myszka drug?.. gwa?ci o0 Nie wiedzia?am co o tym mysle?.. teraz na forum przeczytalam ze jest to normalne i myszki robi? to by pokaza? kto tu dominuje lub by roz?adowa? pop?d seksualny. Jednak troche si? niepokoje bo gdy Guzik(dominuj?ca) zaczyna swoje 'akcje' tamte myszki strasznie piszcza gdy s? atakowane i broni? si? a Guzik nie ust?puje i goni je dalej. W ko?cu rozdzieli?am j? i wsadzi?am do innej klatki, nie wiem czy dobrze zrobi?am. Co mam zrobi? w tej sytuacji? ( nie przejmowa? si? tym ze si? tak gryz? przy 'tym' czy od teraz ta jedna bedzie musiala byc osobno? ) troszke chaotycznie napisalam, nie wiem czy zrozumiecie czym sie niepokoje. przepraszam...
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 21:37   

WYdaje mi sie ze dobrze zrobilas skoro uwazasz ze myszom sie stala jakas krzuwda. Szczegolnie jesli wczesniej tak sie nie zdazalo.
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-23, 21:40   

Nie trzeba jej oddziela?! To normalne, ze samica dominuj?ca czasami "gwa?ci" inne samiczki. :wink: Moje tez tak robi?. by?y takie tematy
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 21:46   

Wiadomo ze to nic zlego, Ale nie potrafimy okreslic sytuacjo a jesli naprawde jest tak zle to po co im uprzykrzac? =_=
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-23, 21:48   

Uprzykrzyz zycie to tej samiczce która bedzie samotna. :m:/: Widac myszka ma teraz ruje. dlatego si? tak zachowuje.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 21:52   

Fakt bedzie zamotna... Ale tamte tez sie mecza... Chociaz to naturalne to wcale nieznaczy ze wygodne :P .. Chociaz rozwiazania nie mam. Wiec moj glos tutaj cichnie.
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-23, 21:56   

Tak jaste, tamte sie pom?cz? przez kilka godzin, a tamta druga b?dzie si? m?czyc przez ca?e zycie. :roll: Wiekszo?? samiczek tak robi, to nie jest ani dziwne, ani nie normalne. Mo?e przyjemne nie jest. jak samiec zap?adnia samice, ona tez cz?sto piszczy, mimo to hodowcy nie skazuj? gatunek mysi na wyginiecie" bo ona tego nie lubi". U myszy dzia?a instynkt.

Moim zdaniem powinny byc razem

[ Dodano: 2009-10-23, 22:00 ]
http://www.myszy.info/vie...ght=kopulowanie tu masz podobny temat
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 22:01   

Moze niech ona ja przechowa ylko na czas rui
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT