AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Narazie 2 samce ale jo? nied?ugo..........samiczka=malutkie
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-17, 01:26   
   Myszy: tak


Nie z?a?cie na offowe tematy... :P karolinalol, b?agam pisz "hodowla" :) a nie "hodowla"... Yyy... no to nam?dzi?am i nadrobi?am po dwóch dniach niobecno?ci... ;)

Julias, zapewne szybko b?d? wyniki! :) Ja te? by?am tylko pierwszego dnia.

karolinalol, te? radz? nie rozmna?a?, a najlepiej to po?yj troch? z myszami o zobacz jak to jest! :D I daj fotki nied?ugo! :)
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-07-17, 07:58   

KAT, yy tam, to temat karoliny, mozemy offtopowac ;P
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
  Wysłany: 2006-07-17, 12:28   

eee tam kotki to myszojady!!! ja zanimi nieprzepadam chociarz mam w domciu jednego puszaka!! hehe mi si? wydaje ?e myszki z chodowli dynamimause s? naj?adniejsze i osi?gaj? najwi?ksze wyniki w wystawach mo?e to równie? za sprawk? tego ?e w jjuryy jest w?a?cicielka tej (HODOWLI specialnie dla upominaj?cego si? Kata)
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-07-17, 13:12   

Sedzia na wystawach ocenia obiektywnie, wiec to raczej nie ma znaczenia czy jest w jury czy tez nie.
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-07-17, 23:25   

czy jawiem mo?e i mie? mo?e i nie
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-28, 14:34   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


Karolino bez przesady, wiesz ile sedziów kynologicznych <psów ma hodowle> Ona ocenia myszy a nie to czyje s?............Przeciez w Warszawie BIS zdoby? Karat klan myszkiewiczów<jak pisa?y dziewczyny> .......teraz wygra?a Anni's Herbina <w?asno?c Dynamimaus>ale naleza?o jej sie jest przepi?kna!!!
_________________
 
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-07-28, 21:21   

Bo?e dlaczego oni mi to robi?? w?a?nie mójh ojciec kupi? mi 3 SAMCA a mówili ?e to w 1000!% samica no i moje 2 samczyki go bardzo pogryz?y:(
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-07-29, 10:53   

Ale ee... zyje?
poza tym, nie rozmnazaj myszek.
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-07-29, 11:52   

?yje ale dzisiaj by?am w sklepie tym zoologicznym i zamieni?am go na samice jest malutka pare tygodni a mój samiec jeden lata zani? wsz?dzie a ona rz?dzi jó? w akwarium a moiego albinoska drógiego samca Stewarta oda?am kolerzance ona jest o pó? mniejsza od moiego samczulka a postanowi?am ?e rozmnorze mam zamówienie na 2 ma?e samiczki i 1 samca a z pozosta?ymi jak b?do? napewno co? wymy?le nie odam do sklepu w 100% a apropo samiczki jest ca?a czarna jak smo?a czarne oczka ogon i wszystko!
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-07-29, 12:06   

Gratuluje bezmyslnosci.
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2006-07-29, 12:43   

Po to jest mi?dzy innymi "asystent" który ocenia myszy s?dziego i odwrotnie (to dotyczy tylko dwóch ostatnich wystaw)
Poza tym co to za ocenianie ludzi bezznajomo?ci tej osoby, tematu w ogole myszy (co ostatnie posty potwierdzaja)
_________________
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-07-29, 15:09   

Coto wam da? ?e tak ci?gle do wszystkich nierozmnarzaj ,nierozmnarzajcie! myszek jest i tak wiele na ?wiecie nie wszyscy odaj? ich m?ode do sklepów zoologicznych dó?o osób choduje te wspania?e gryzonie albo odaje znajomym akurat ja wiem ?e bym nigdy nie oda?a do zoologika bo wiem co to dla nich znaczy! to ?e sugerujecie mi ?e jestem bezmy?lna niezmieni tego ?e na ?wiecie i tak ginie tyle myszek przecierz ja kocham te gryzonie i niechce im zrobi? krzywdy rozmnarzaj?c ich jak do wszystkich b?dziecie mówi? ?eby nierozmnarzali to wko?cu myszek zabraknie pomy?lcie rosondniej...ja im niezrobie krzywdy!
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-29, 15:14   
   Myszy: tak


My po prostu patrzymy z perspektywy myszek. Je?li jaka? osoba b?dzie chcia?a myszk?, to lepiej chyba jak przygarnie jak?? w potrzebie. :) Chodzi o to, ?e jak nie ma wyra?nej potrzeby, to lepiej nie rozmna?a?, inni i tak b?d? rozmna?a? i domy s? potrzebne dla tamych mysi. Nawet jak mówi? ka?demu ?eby mnie rozmna?a? myszy, psów, dachowców, to ich i tak b?dzie od groma, o to nie ma si? co martwi?.

P. S. I rozmawiajcie argunetuj?c, a nie k?u?cie si?... ;)
 
 
 
Tulaa 
Mysi Bywalec



Hodowla: Tulaa-Mi
Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lip 2006
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-07-29, 15:28   
   Myszy: Xoxo, Deva, Ew.Sukces, Eye of the tiger, Bliski, Córka proboszcza, Maya, Bardzo ?adna, Edynburg etc.


karolina...my?l? ze da nam to sporo...wiesz co?Proponuj? ci przeczytanie...2 pierwszych rozdzia?ow: http://www.sps.forall.pl/mysi-rycerz/mr1_01.html i prosz?...nie rozmna?aj tych myszek...urodzi ci sie oko?o 10 i co?Znajdziesz im dom?Porz?dny?
Oddasz dla 9-10 letnich dzieci?Przecie? One je zam?cz?...prosz? no...nie rób tego.!
_________________
Hodowla Tulaa-Mi
www.tulami.republika.pl
Zapraszam.
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-07-29, 15:37   

ale ja chce tylko jeden jedyny miot nic wi?cej! tylko raz chce rozmnorzy? zobaczy? jak to jest
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT