AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawa z myszami
Autor Wiadomość
Av. 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 102
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-11-28, 21:45   

Ostatnio wpad?am na pomys?, ?eby w?o?y? myszki do stajni (firmy stiben chyba czy jak to si? pisze). Trzy boksowa, z drzwiami i okienkami w boksach oraz okienkami z krat. Na ziemi? stajenki wsypa?am kilka suszonych ?wierszczy i krewetek aby mynie mog?y si? szybciej oswoi?. Fakt, na pocz?tku du?o niucha?y i czu?y si? nieswojo. Pó?niej kiedy zapozna?y si? z terenem zacz??y szuka? drogi wyj?cia. ?azi?y po ?cianach boksów, otwiera?y pyszczkami czy nawet ?apkami drzwi boksów (a to ?atwo bardzo si? otwiera). Pó?niej Cofi nauczy?a si? ze ?cianki boksu wy?azi? na ?ciany stajni i ju? by?a na wolno?ci mimo i? jest mniejsza od Bueno. Bueno natomiast mimo swoich rozmiarów próbowa?a tylko jednego. Podchodzi?a do drzwiczek i "kopa?a" pod nimi a? gdzie? co? pstrykn??o i si? otwiera?y. Obie te? próbowa?y przez kratki w okienkach wyci?ga? noski.
_________________
za T?czowym Mostem: Cofi [*], Bueno [*], Ana [*], Esme [*], Princessa [*], Daisy [*], Bianka [*], Calipso [*], Eska [*], Floriana [*], Adi [*], Amaretto [*], Dex [*], Neil [*], Odie [*]
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-11-29, 15:29   

Av., mo?esz podes?a? linka ze zdj?ciem tej stajni? Albo zdj?cie?
 
 
 
oczko1905 
M?ody Myszaty


Wiek: 112
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 15
Wysłany: 2009-12-10, 15:33   

zabawa z mysz? hmm ja s?dze ze jak j? pog?askam i wypuszcze po pokoju to jest szcz??liwa nie my mamy si? cieszy? wyszk? tylko ona ma by? szcz??liwa
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-12-10, 16:58   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


po pokoju?! na dywan? to niebezpieczne dla myszek taki nieogrodzony teren. Chwila nieuwagi i krzywda gwarantowana!
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-12-19, 21:17   

hmmm.... nie ryzykowa?abym puszczenia myszy od tak, po pokoju, na dywan.... chwila nieuwagi i mysz gdzie? "zginie": za szaf?, rega?em, itp., a to jest niebezpieczne... :/
 
 
 
maderfaker 
Starszy Myszaty
chomikomania



Imi?: Marcin
Wiek: 28
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 79
Skąd: ?widnik
Wysłany: 2009-12-20, 11:03   
   Myszy: Kropka, Brunia, Czekoladka


Szczura oswojonego mo?na puszcza?, ale znaj?c charakter myszy nie zrobi?bym tego. Myszki gryz? prawie wszystko co napotkaj? i np. jak wejdzie pod szafe mo?e si? wystraszy? i b?dzie problem.
_________________
?yje, ?pie, ruszam si? i kupuje w Biedronce......
Szarcia[*] Paloma[*] ?nie?ka[*]
 
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2009-12-20, 16:32   
   Myszy: brak


maderfaker napisał/a:
Myszki gryz? prawie wszystko co napotkaj?


Oswajana z cz?owiekiem mysz kiedy ucieknie nie ma g?owy do gryzienia bo s? przestraszone - pr?dzej b?d? tylko spacerowa? za meblami ni? cokolwiek pogryz?.Mam od lat gryzonie w domu i oprócz królika[który co prawda gryzoniem nie jest] ?adne nigdy nie wyrz?dzi?o szkód gdy biega?o po do mu luzem :razz:
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
topolkamysz 
Szara myszka
Albinoski ;***


Imi?: Karolina
Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-23, 20:56   
   Myszy: Tola [*] , Pola [*] , Pysia I [*] , Pysia II [*] , ?nie?ynka , ?nie?ka


:m:D:
Moje myszki bawi? sie ze mn? tak ?e si? wspinaj? mi po r?czkach :)
Wszystkie myszki jakie mia?am uwielbia?y t? zabaw?. :) :wink: :wink:
:m:): :m:):
_________________




www.gerbile.pl
www.myszy.net
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-12-26, 16:34   

moje panny wchodz? na r?k?, wspinaj? si?, chodz? po biurku i komodzie i znów na r?ce... :) tak si? bawimy :)
 
 
 
MyszMaciej 
Szara myszka
Myszka


Imi?: Maciej
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-01-02, 12:48   
   Myszy: Narazie nie mam


Moja stara myszka,która umar?a(ze staro?ci),to by?a inteligentna w kit.Najpierw w?o?y?em j? na tak? pó?k? zawieszon? na ?cianie,(ale tak by?a zrobiona ?e mysz nie spadnie)tam by?y mysie zabawki itp.Od tej pó?ki sz?a taka rurka dla tej myszki,i przechodzi?a przez ca?y mieszkanie(mam 3 pokoje w tym 2 korytarze).Zawsze ba?a si? wchodzi? do tej rury.Ja wchodze do mojego pokoju,patrze,a tu myszki nie ma na pó?ce.mieszka?em na parterze,i okno mia?em otwarte.Rura prowadzi? przez parapet.To by?a taka rurka z cienkiego plastiku.Szed?em przez cale mieszkanie przy rurze,ja patrze ,a tam gdzie rura sz?a przez parapet dziura.No to wyszed?em na dwór i szuka?em w okolicach.Poszed?em te? tam gdzie ona lubi?a chodzi?,bo zawsze gdy by?o ciep?o z ni? wychodzi?em.Od razu mówi? ?e to by? budynek,i zawsze tam chowa?em ser,.A co by?o dziwne?Sera tam nie by?o!!!Ja si? zdenerwowa?em,bo ca?a moja rodzina j? kocha?a,przychodz? do domu,patrze,a tu mysz na pó?ce zajada ser.Pewnie to by?o tak:Wesz?a w rure,zobaczy?a w pewnym momencie uchylone okno(rurka by?a przezroczysta),wysz?a,posz?a,i z serem wróci?a.A z k?d ten ser?Z kryjówki.Teraz wiem ?e myszy s? bardzo m?dre i inteligentne,bo wiedzia?a dok?d i?? ta moja myszka.W kryjówce zawsze by? ser,a teraz nie by?o,a mysz w domu se go zajada.POZDRAWIAM,
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-01-02, 13:24   

MyszMaciej, pisownia, b??dy!! Pisz poprawnie i stylistycznie!!

Owszem, myszy s? bardzo inteligentne ale nie ryzykowa?abym wypuszczania jej samej na pole oraz otwierania okna... Byle przeci?g (NAWET jak jest ciep?o) mo?e myszy zaszkodzi?!!
 
 
 
Av. 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 102
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-01-02, 17:08   

Dzisiaj to mia?am "zabaw?" z moj? Biank?. Jak co sobot? myj? klatk?. Wi?c i dzi? rano zabra?am si? za jej mycie. Myszki jak zwykle siedzia?y na pó?ce, gdzie zwykle stoi klatka. Zostawi?am im ko?owrotek (Bueno i Daisy wcale nie chc? biega?, a Bianka biega jak szalona wi?c chcia?am ?eby si? przekona?y i podpatrzy?y od Bianki). Kiedy wchodzi?am do pokoju z czyst? klatk? patrz? i widz?. ko?owrotek na ziemi, a Bianki nie ma. I by?o szukanie ma?ej przez dwie godziny, potem znale?li?my j? wreszcie pod moim wielkim rega?em. Kolejne pó?godziny ?apania. Mówi? wam chyba mia?a z tego niez?y ubaw.
_________________
za T?czowym Mostem: Cofi [*], Bueno [*], Ana [*], Esme [*], Princessa [*], Daisy [*], Bianka [*], Calipso [*], Eska [*], Floriana [*], Adi [*], Amaretto [*], Dex [*], Neil [*], Odie [*]
 
 
 
ju5tys 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Maj 2009
Posty: 342
Skąd: Swarz?dz - Pozna?
Wysłany: 2010-01-02, 17:11   
   Myszy: Daisy, Pere?ka (Who come with me) i Pelagia


MyszMaciej, Av., te posty nadaj? si? do tematu o historiach myszek.
W temacie "zabawa z myszami" opisujemy jak mo?na si? bawi?, a nie jak si? myszki szuka?o.
_________________
Uppsy (*); Kikut [*]; Mariola [*]
 
 
 
topolkamysz 
Szara myszka
Albinoski ;***


Imi?: Karolina
Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-09, 16:00   
   Myszy: Tola [*] , Pola [*] , Pysia I [*] , Pysia II [*] , ?nie?ynka , ?nie?ka


Ja z moimi myszami bawi? si? w dosy? dziwny sposób... :)
Mam taki patyczek (wygl?da jak d?uga wyka?aczka) no i wsadzam do akwarium r?k? i trzymam ten patyczek. Myszki zawsze si? nim interesuj? i próbuj? na niego wej??, skuba? go oraz poprzez niego próbuj? dosta? si? do mnie :)
Inny sposób to po prostu chodz? sobie po mnie oblizuj? i s? szcz??liwe :)
_________________




www.gerbile.pl
www.myszy.net
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-25, 18:27   

Ja tak w sumie to mam pytanie, ale pytam tutaj bo to chyba odpowiedni temat :?
No wi?c moja mysz jak wyjdzie na materac to jest spoko. pochodzi troche po materacu. troche po mnie. Ale si? strasznie boi jak j? chc? wzi??c na r?ce. I nie wiem co mam z tym zrobic tzw. jak si? z ni? bawic.
A tak poza tym je?li mi wejdzie na ramie czy do r?kawa to mi nie ucieknie?
I jeszcze jedno. Boje si? te? j? puszczac na ?ó?ko poniewa? boj? si? ?e wejdzie ona pod z?o?on? ko?dr? i gdzie? zejdzie na dó? i ucieknie : (
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT