AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmno?enie jednorazowe
Autor Wiadomość
czika-bum
Szara myszka


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-12, 22:49   

myszuunia napisał/a:
czika-bum, wkurzasz mnie po prostu!
Nie wierz?, ?e mo?esz si? tak si? zachowywa?, jak grochem o ?cian?!
Czy do ciebie nie dociera, to ?e myszek z zoologa si? nie rozmna?a?! Wida?, ?e nie.
Wida? równie? ?e nie wiesz NIC o myszkach, nie jeste? ich mi?o?nikiem tylko SADYSTK?, normalnym SADYSTK?.


Sama "SADYSTKO" rozmno?y?a? raz i mo?e wi?cej myszki to mnie tutaj nie pouczaj ...
Chcialam wszystko wyt?umaczy? , ale trzeba by? naprawd? snobem ?eby takim by? , id?cie si? ludzie schowajcie ... ?al mi was ... chcia?am si? dopyta? o parad? , ale nie musicie pokazywa? swoje zadufane EGO.
Szkoda gada? ..... :?

[ Dodano: 2011-06-12, 22:51 ]
kiwi napisał/a:
czika-bum napisa?/a:
2.Wszystkie , znaczy ca?e stadko sobie zostawi? , mam warunki no i mama si? zgodzi?a

za?ó?my ?e urodzi ci si? 5 samców. B?d? si? ze sob? sprzecza? i walczy? o terytorium. Kupisz wtedy 5 nowych klatek?


TAK ...
Mog? kupi? nawet 15klatek , ale je dla siebie zatrzymam , to takie trudne do poj?cia .

[ Dodano: 2011-06-12, 22:55 ]
Amazonka napisał/a:
Co to jest srodek wyleczalny?? Moze zacznij od chodzenia do szkoly na jezyk polski i biologie?? Zreszta podaj nazwe tego leku i weterynarza u ktorego bylas bo wybacz ale ci nie wierze w to...



Jest to ?rodek na wszo?y , kupi?am go u weterynarza "Insectin"
Istnieje co? takie 'dziecko drogie" jak google , weterynarz ten operowa? ma?ego , znaczy szczeniaczka Yorka , musia? mu zoperowa? 1 cze?? mózgu.A z reszt? jak umiesz czyta? to jak mowilam GOOGLE ; -)

[ Dodano: 2011-06-12, 22:56 ]
Skittles napisał/a:
czika-bum jak tak bardzo chcesz i masz zachciank? na ci??? to sama zajd? w ci??? i chod? tak 9 miesi?cy i si? m?cz.Zobaczymy co wtedy powiesz jak przytyjesz i po ci??y nie wrócisz do normy.
Karzesz myszce rodzi? a nie zastanowi?a? si? jak to by?oby z tob? ? ?al...po prostu


?al to mi ciebie koteQ
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2011-06-12, 23:01   

uwielbiam czyta? te dyskusje <3
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Wikunia98 
Myszowaty
Legionowa


Imi?: Wiktoria
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 463
Skąd: Piekary ?l?skie
Wysłany: 2011-06-12, 23:45   
   Myszy: Davne[*]Zorro[*]Zorro[*]Viki[*]Jordine[*] Morgana, Didi, Kredka


czika-bum napisał/a:
to takie trudne do poj?cia

TAK ! Dla mnie bardzo. Jedna mysz zjada na dzie? oko?o 10g jedzenia. Mo?e ci si? nawet 20 urodzi?. Ale powiedzmy, ze urodzi si? 12 i 2 doros?e masz to razem 14 myszy w domu. A jak si? urodzi (dajmy na to)8 samców i 4 samice. I 5 samców b?dziesz musia?a trzyma? osobno. To masz tak :
1 klatka na samic? (chyba, ze chcesz za?o?y? rozmna?alni?, to b?dziesz je trzyma? razem...
1 klatka na samca ( to co wy?ej)
5 klatek na te 5 samców
1 klatka na te 3 samce
1 klatka na 4 samice
A te klatki b?d? musia?y mie? odpowiednie wymiary.

A wracaj?c do jedzenia, to masz 14 myszy. I mam nadziej?, ?e nie b?dziesz im kupowa? ?adnego megana ani nic. Dajmy, ?e kupisz VL Mouse Nature. Jedna paczka kosztuje oko?o 12 z? a jest w niej 400g. 14 myszy zje codziennie oko?o 140g karmy. To masz j? na nieca?e 3 dni. Miesi?c ma 30 dni wi?c 12x30 = 360 z? na miesi?c na sam? KARM?! ( na rok 4320 z? )

Nie wiesz nawet co mówisz !!!!! Na 1000% twoja mama nie wyda tyle na myszy. Jeste? dziecinna. :roll:

No chyba, ?e kupisz im klatki 20cm x 15cm i b?dziesz kupowa?a jakiego? Megana, albo Animalsa, to wtedy wyjdzie taniej.

A nic nie mówi?, jak b?d? chorowite !! :evil:
_________________
Nie chc? mi si? ju? ?y?, po co? Mam ju? do?? tego cholernego ?ycia, ?a?uj? ?e jestem, bior? innym powietrze, koniec...
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-06-13, 06:21   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


uwazam ze dyskusje sa bezcelowe

Wikunia choc zrozumiala ze nie nalezy rozmnazac zwierzat , mam nadzieje CZIKA ze ty tez to pojmiesz
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-06-13, 08:19   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


czika-bum, a jak matka m?odych zdechnie po porodzie, co wtedy zrobisz?
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-06-13, 09:35   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


myszuunia rozmno?y?a myszy? Niby kiedy ?
czika-bum napisał/a:
czika-bum jak tak bardzo chcesz i masz zachciank? na ci??? to sama zajd? w ci??? i chod? tak 9 miesi?cy i si? m?cz.Zobaczymy co wtedy powiesz jak przytyjesz i po ci??y nie wrócisz do normy.
Karzesz myszce rodzi? a nie zastanowi?a? si? jak to by?oby z tob? ? ?al...po prostu


?al to mi ciebie koteQ

hah, ta, najlpeiej napisa? ?al mi ciebie cho? to co powiedzia?a skittels jest naprawde trafne :wink: No ?mia?o czika-bum, zajd? w ci???, zamiast bawi? si? myszami.
Skittles nie uje?abym tego lepiej :grin:
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
Skittles 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Patrycja
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 305
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2011-06-13, 18:43   

czika-bum napisał/a:
?al to mi ciebie koteQ


czika-bum rozwi? swoje zdanie bardziej a nie jak pokemon :razz: Poza tym nie zmieni?am orientacji, to czemu mówisz do mnie koteq ?! 8)
A tak na marginesie to mam nadziej? ?e zm?drzejesz kiedy?, bo naprawd? takich jak ty to jest pe?no.(chyba nie musz? mówi? po imieniu jak takie osoby jak ty si? nazywa ?/)

PS: Czemu napisa?a? do Amazonki 'dziecko drogie' ? dobrze si? czujesz czika-bum ?!
_________________
---> http://sopockie-uszakowo.blog.pl/
---> http://www.kroliki.net/
---> http://withanimals.blog.pl/
---> http://withanimalsthroughlife.tumblr.com/
 
 
Amazonka 
Myszowaty


Imi?: Katja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 438
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-06-13, 18:51   
   Myszy: Safira, Pere?ka, Lily,Tanya, Zoey, Vivien[*] i ?liczny rodzynek Blue!


Skittles napisał/a:
czika-bum napisał/a:
?al to mi ciebie koteQ


czika-bum rozwi? swoje zdanie bardziej a nie jak pokemon :razz: Poza tym nie zmieni?am orientacji, to czemu mówisz do mnie koteq ?! 8)
A tak na marginesie to mam nadziej? ?e zm?drzejesz kiedy?, bo naprawd? takich jak ty to jest pe?no.(chyba nie musz? mówi? po imieniu jak takie osoby jak ty si? nazywa ?/)

PS: Czemu napisa?a? do Amazonki 'dziecko drogie' ? dobrze si? czujesz czika-bum ?!


bo uciela moja wypowiedz;)

Cytat:
a ja mam pomysl idz sie sama rozmnoz i zobaczysz czy to jest tak fajnie.... nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki to bol nosic ciaze (na dodatek mnoga) i urodzic tyle malenstw. Mysz czuje tak samo jak czlowiek dziecko drogie... Mamusia widze tez bardzo odpowiedzialna skoro zgodzila sie na taka glupote.

Co to jest srodek wyleczalny?? Moze zacznij od chodzenia do szkoly na jezyk polski i biologie?? Zreszta podaj nazwe tego leku i weterynarza u ktorego bylas bo wybacz ale ci nie wierze w to...


po prostu wybrala z mojego tekstu to co jej pasuje i na co potrafi odpowiedziec...ale to zeby sie sama rozmnozyla ominela...

nadal nie podala mi weta u ktorego byla z myszami, w google to kazdy glupi nazwe moze sobie znalezc jakichs lekow.
 
 
czika-bum
Szara myszka


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-13, 19:01   

Amazonka napisał/a:
nadal nie podala mi weta u ktorego byla z myszami, w google to kazdy glupi nazwe moze sobie znalezc jakichs lekow.



mo?e przys?a? ci fotk? ?
 
 
Amazonka 
Myszowaty


Imi?: Katja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 438
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-06-13, 19:10   
   Myszy: Safira, Pere?ka, Lily,Tanya, Zoey, Vivien[*] i ?liczny rodzynek Blue!


czika-bum napisał/a:
Amazonka napisał/a:
nadal nie podala mi weta u ktorego byla z myszami, w google to kazdy glupi nazwe moze sobie znalezc jakichs lekow.



mo?e przys?a? ci fotk? ?


dla mnie dziecko ktoro dla zabawy chce rozmnazac bezbronne zwierzatka nie jest wiarygodne. Wiec nie ma sensu dyskutowac. To raz.

Dwa.
Mam pomysl. Chcesz rozmnazac myszy? najpierw sama idz sobie zrob dziecko, nos przez 9 miesiecy, i po porodzie powiesz nam czy chcesz na to skazywac mala myszke, ktora musi takich malenstw urodzic wiecej niz ty....

Koniec tematu. bo szkoda slow na ludzka glupote.
 
 
czika-bum
Szara myszka


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-13, 19:11   

Wikunia98 napisał/a:
A wracaj?c do jedzenia, to masz 14 myszy. I mam nadziej?, ?e nie b?dziesz im kupowa? ?adnego megana ani nic. Dajmy, ?e kupisz VL Mouse Nature . Jedna paczka kosztuje oko?o 12 z? a jest w niej 400g. 14 myszy zje codziennie oko?o 140g karmy. To masz j? na nieca?e 3 dni. Miesi?c ma 30 dni wi?c 12x30 = 360 z? na miesi?c na sam? KARM?! ( na rok 4320 z? )



Po pierwsze nie musz? im kupowa? akurat karmy VL Mouse Nature.
Kupuje normaln? karm? dla myszek na kilogramy , no i daje im sa?aty , kukurydzy , kolby 2 maj? i troch? chlebka.
Wi?c mi tu ju? nie ironizujcie z tymi 15 klatkami , je?li trzeba b?dzie kupi? te 15 klatek to kupie .

[ Dodano: 2011-06-13, 19:16 ]
Amazonka napisał/a:
Dwa.
Mam pomysl. Chcesz rozmnazac myszy? najpierw sama idz sobie zrob dziecko, nos przez 9 miesiecy, i po porodzie powiesz nam czy chcesz na to skazywac mala myszke, ktora musi takich malenstw urodzic wiecej niz ty....



Spoko , mo?e nied?ugo , na razie mi si? nie ?pieszy.
Je?li b?d? w ci??y to na pewno cie poinformuje ;)
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-06-13, 19:19   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


Dobra, mo?e sko?czymy ten temat, bo nie ma co si? litowa? nad biedn? czika-bum, i tak nikt jej do rozumu nie przemówi, zatem.. THE END
 
 
czika-bum
Szara myszka


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 11
Wysłany: 2011-06-13, 19:34   

No pomidor ludzie zobaczcie sobie tematy rozmna?anie i m?ode m tam jest pe?no ludzi rozmna?aj?cych myszy z zoologa , a akurat mnie wyzywacie od ró?nych rzeczy , id?cie si? schowajcie bo mam was po uszy ... ?al . pl
 
 
Jaszczurka 
Myszomaniak
;]



Imi?: Sara
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 715
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-06-13, 19:38   
   Myszy: Rose [*], Wandy [*], Holly [*], Cassie, Mitchie


tamtych te?, je?li nie zauwa?y?a?.... Chyba ?e to hodowca, otwórz oczy : )
_________________

Pet's name: Leo?
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
 
 
Misia7 
Myszomaniak



Imi?: Michalina
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 717
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2011-06-13, 20:15   

czika-bum napisał/a:
No pomidor ludzie zobaczcie sobie tematy rozmna?anie i m?ode m tam jest pe?no ludzi rozmna?aj?cych myszy z zoologa , a akurat mnie wyzywacie od ró?nych rzeczy , id?cie si? schowajcie bo mam was po uszy ... ?al . pl


Dla mnie ludzie rozmna?aj?cy myszy z zoologa s? okropni i tyle. Ile takich szuka domów? Ile? Teraz na forum jest troch? takich og?osze?... Wystarczy otworzy? oczy i spojrze? dalej ni? czubek swojego nosa. To nie jest trudne.
W?tpi? czy ktokolwiek z forum chwali mno?enie biedactw obci??onych wadami genetycznymi. Je?li tak prosz? o podanie konkretnych osób (siebie nie musisz podawa?, bo to ju? ka?dy wie).
Skoro masz nas po uszy, a zachowujesz si? jak rozkapryszone dziecko i nic Ci? nie przekona to droga wolna. To jest forum mi?o?ników myszy.
_________________
Tequila [']
Puma [']
Gabrysia [']
Gacek [']

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT