AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-30, 10:22
Ile czasu po?wi?ca? myszy dziennie
Autor Wiadomość
Mysia__13 
Szara myszka
mysia_13



Imi?: ?aneta
Hodowla: Hodowlane
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: z Wyczechowa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-29, 15:17   Ile czasu po?wi?ca? myszy dziennie
   Myszy: Maja,Wiktorek,kasztanek,Pixi.


Ile myszy potrzebuj? w ci?gu dnia czasu na wybieg,spacer,zabawy. :m:P: :m:P: :m:P: :m:P: :mmycie: :mmycie:
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sandi__367 
Szara myszka
I <3 Myszki


Imi?: Sandra
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-10-29, 15:28   
   Myszy: Pysio < 333333


Zale?y to od klatki . Je?li klatka jest ma?a to dobrze by by?o gdybym myszki mog?y pobiega? na wolno?ci . Najlepiej zbuduj im jaki? tunel lub zrób labirynt ale przed wpuszczeniem myszek spawdz czy wszystko jest dobrze zabezpieczone .
Je?li chodzi o zabaw? - .. z tego co widz? masz 4 myszki . Nie potrzebuj? one a? tyle zabawy z Twojej strony poniewa? bawi? si? tak?e nawzajem . :) Oczywi?cie co nie oznacza ?e masz si? z nie bawi? .
Co do spacerów jest teraz do?? zimno wi?c ten pomys? jest beznadziejny , ale jak w przysz?o?ci b?dziesz chcia?a z nimi i?? na spacer wez transporterek i idz jak najdalej od psów kotów itp .
_________________
Sandra ;]]
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-29, 15:30   

Mysia__13, nie twórz tematów, które ju? by?y.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-10-29, 16:28   

Mysia__13, po pierwsze masz ju? myszy z tego co wiem, wi?c powinna? wiedzie? o nich wystarczaj?co du?o skoro zdecydowa?a? si? na opiek? nad nimi. A zadajesz podstawowe pytania, bardzo dziwne ...
Po drugie, temat ju? by? wi?c ?amiesz regulamin zak?adaj?c kolejny - poszukaj sobie na forum informacji. Szukaj nie gryzie - pami?taj.
Do zamkni?cia
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
rzeka9 
M?ody Myszaty
Timon


Imi?: Szymon
Wiek: 24
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 20
Skąd: Bytom
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-11-23, 08:58   
   Myszy: Timon


je?li masz ma?? klatke to puszczaj je po biurku i ?ó?ku i baw si? z nimi prez godz dziennie
 
 
 
asioola 
Starszy Myszaty
ma cale zoo :D



Imi?: Asia
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-23, 17:49   
   Myszy: Fiszka i Finka ; 2 myszoskoczki Ciastko i Dropsik


rzeka9 napisał/a:
je?li masz ma?? klatke to puszczaj je po biurku i ?ó?ku i baw si? z nimi prez godz dziennie


godzina to minimum moim zdaniem... moje panienki dzis przez 2h biegaly po lozku z "dobudowanym" przejsciem na taki duzy blat z ustawionym "torem przeszkod" czyli roznymi sznurkami, drabinkami, klockami, pudelkami...itp po prostu wystarczy im rozne rzeczy poklasc, zeby mialy sie po czym powspinac, poszperac, a nawet pochowac sie :P

trzeba dac im duzo milosci, a napewno sie odwdziecza, jak kazde kochane zwierzatko :-)

a jesli masz mala klatke.. pomyalalabym nad czyms wiekszym.. swieta sie zblizaja.. moze namow rodzicow.. taki prezent gwiazdkowy, jesli Ci zalezy oczywiscie ;]
 
 
Pur 
Starszy Myszaty


Imi?: Pawe?
Wiek: 26
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 50
Wysłany: 2009-11-23, 19:12   
   Myszy: Yogi (lub Seeley)


Doklejam si? do tematu.
Moi rodzice postawili ca?kowity zakaz wypuszczania myszy z akwarium (na meble, pod?og? itp).
Jak mam wypuszcza? mysz?
Dodam, ?e mam akwa 40x30x30cm i jednego samca.
_________________
?yczenia dla was
 
 
asioola 
Starszy Myszaty
ma cale zoo :D



Imi?: Asia
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-23, 19:17   
   Myszy: Fiszka i Finka ; 2 myszoskoczki Ciastko i Dropsik


Pur napisał/a:
Doklejam si? do tematu.
Moi rodzice postawili ca?kowity zakaz wypuszczania myszy z akwarium (na meble, pod?og? itp).
Jak mam wypuszcza? mysz?
Dodam, ?e mam akwa 40x30x30cm i jednego samca.


ekhm ekhm... rob to jak nikt nie widzi xD :D
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-11-23, 19:19   

Jak rodzice mogli zakaza? wypuszcza? myszY skoro masz jedn?? :D Tak to zabrzmia?o jakby? mia? ich kilka :>
Do rzeczy:
Mo?esz bawi? si? z nimi/ni? np na r?kach, aby biega?y po Tobie np wchodzi?y do r?kawa, kaptura itd. Rób jej ,,schodki" z d?oni podk?adaj? d?o? ni?ej pod drug? d?oni?, ?eby mysz sobie tak schodzi?a, rozumiesz. A jak rodziców nie ma w pokoju to po prostu puszczaj j? na ?ó?ku/biurko pilnuj?c, aby nic jej si? nie sta?o i w razie czego, ?eby? móg? j? z?apa? gdyby rodzice weszli, nie widz? problemu. Tym bardziej, ?e chyba rodzice 24h na dob? nie stoj? nad klatk? i nie pilnuj? :P

EDIT:
Napisa?y?my w tym samym czasie, st?d moje powtórzenie Twoich s?ów, tak to bym nie pisa?a tego, bo nie lubi? si? powtarza?. ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Alishia 
Mysi Rozmówca


Imi?: Agnieszka
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 273
Skąd: Legionowo
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-11-24, 09:32   
   Myszy: Fama, Amfa


Rodzice zapewnie Ci zabronili wypuszcza? myszy, bo boj? si?, ?e co? obsika, a to nie tajemnica, ?e ich mocz ?mierdzi.
Biurko umy? ?atwo, ale ?ó?ko umy?, ?eby nie by?o czu? to ju? wy?sza szko?a jazdy. Puszczaj po biurku, a jak chcesz na ?ó?ku to podk?adaj co?, aby jak narobi? nie wsi?k?o w materac czy narzut?, bo wtedy i tak ka?dy poczuje.
 
 
oczko1905 
M?ody Myszaty


Wiek: 112
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 15
Wysłany: 2009-12-10, 15:09   

minimum 1 h dziennie ale czym wi?cej czasu z ni? spedzisz tym lepiej myszka szybciej si? do ciebie przyzwyczai i nie zdziczeje
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-10-15, 19:17   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


od?wie?am, ale mam pytanie.
wsz?dzie jest napisane, ?e myszom trzeba po?wi?ca? min godzine dziennie, ale ja np nie zawsze sp?dzam z nimi a? tyle czasu, czasami nawet dostan? tylko je?? i ich nie wypuszczam (mam 3 samiczki)
i zastanawia mnie ile czasu hodowcy musieliby sp?dza? przy myszach, jakby ka?dej mieli przeznaczy? minimum t? godzine..
A wy ile czasu sp?dzacie z myszkami?
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-15, 19:39   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Ja ograniczam si? do noszenia na r?kach, uwa?am ?e ?aden wybieg nie jest fajny o ile myszka sie stresuje, wybiego powinien by? dobrowolny, zestresowane myszki biegaj? poto by ucie? do klatki a nie dla zbawy(tak jest przynajmniej z moimi myszkami :grin: )
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-15, 23:05   

kiwi napisał/a:
A wy ile czasu sp?dzacie z myszkami?


Ró?nie, w zale?no?ci od czasu i nastroju myszy. Je?li widz?, ?e maj? ch?? na mizianie, bieganie po biurku/pokoju/po mnie (;P), to im to umo?liwiam w miar? swoich mo?liwo?ci, je?li znów widz?, ?e myszy wol? sobie posiedzie? w klatce, ni? by? u mnie na r?ce, to szanuj? to i zostawiam je w ich lokum.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Misia7 
Myszomaniak



Imi?: Michalina
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 717
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2011-10-16, 09:42   

Gacek ma zawsze ok. 30-40min wieczornego wybiegu po ?ó?ku, czy po biurku. Gdy widz? w ci?gu dnia, ?e nie ?pi, bior? go na r?ce.
_________________
Tequila [']
Puma [']
Gabrysia [']
Gacek [']

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT