AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Siatka zabezpieczaj?ca
Autor Wiadomość
pixxa 
Mysi Rozmówca
uwaga gryz? :)


Imi?: Kamila
Hodowla: Vision Mouse
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Paź 2007
Posty: 216
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-12-10, 18:01   
   Myszy: za du?o ;) nie mie?ci si?


Kana napisał/a:
E tam gadanie :) To zalezy od charakteru myszy no nie ?
Przecie? s? te? ludzie którzy maj? po 35 lat a czasami zachowuj? si? jak 13 latki ;)
Wi?c myszki te? mog? mie? czasami swoj? szajbe ;)


Tutaj nie chodzi o wiek, bo znam ludzi ktorzy w wieku 40 lat nie wiedza co to znaczy odpowiedzialno?? ale znam tez mlode osoby ktore w wieku 13 lat potrafia wiecej zrozumiec niz nie jeden dorosly.

Born2Dance a moze zrob wlasnorecznie klatk?... ??
Popros tate, kolege lub kogos starszego...
Ja dla swoich szczurkow mam wysok? klatk? na 1,8 zbita z plyt. Do tego siatka kupiona np. w castoramie.. Jest dosy? droga bo ca?a rolka kosztuje ok 70-80zl (inne si? nie nadaj?).
Pu?ki mozna polakierowa? tak aby nie smierdzia?y. Ca?a zosta?a obklejona.
do tego dochodz? domki, hamaczki, zabawki, itd
Zrobienie takiej klatki jesli chodzi o koszty na pewno sa wieksze niz nie jedne klatki ale za to jaka satysfakcja :grin:

Mam tylko stare zdjecia jak klatka powstawa?a, proba czy ogony przemieszcza sie przez dziurki :razz: : ... je?li b?dziesz chcia?a zobaczy? jak wygl?da siatka to porobie zdj?cia


_________________
 
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-10, 20:03   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


Luis, Zanus to "jeden na miliooon...na ca?e ?ycie" rzeczywi?cie
Szalony jest jak nie wiem,albo si? nie wybiega? :smile: ale racja,bo ja w tamte dni co on skaka? nie by? tak d?ugo jak zwykle poza klatk?,i mo?e chcia? na bungeeee! :m:): :razz:

[ Dodano: 2007-12-10, 20:04 ]
pixxa, ta kaltka to chyba do sufitu :lol:
_________________
Letz go?.
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-12-10, 20:18   
   Myszy: 18!


pixxa, super :) . ja sie zbieram wlasnie zeby sie za zrobienie czegos podobnego zabrac...
 
 
 
Posse 
Mysi Rozmówca
poka? ?okcia



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 275
Skąd: K-G
Wysłany: 2007-12-10, 20:24   
   Myszy: Zanus <3 Szanta (*),Tequil (*)


Pixxa,a jakie s? koszty wybudowania takiej klatki?
_________________
Letz go?.
 
 
pixxa 
Mysi Rozmówca
uwaga gryz? :)


Imi?: Kamila
Hodowla: Vision Mouse
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Paź 2007
Posty: 216
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-12-10, 21:40   
   Myszy: za du?o ;) nie mie?ci si?


Posse p?yty które widzicie na obrazku s?dz?, ?e mozna kupi? w takich sklepach jak obi, praktiker, castorama, itd
nie wiem w jakiej s? cenie bo akurat ch?opak mia? takowe u siebie wi?c robili?my... z tego co wiem te których ja u?y?am s? dosy? drogie
ale znalaz?am na allegro dosy? tanie http://www.allegro.pl/ite...ne_okazja_.html
-do tego deseczki na przód s?u??ce za drzwiczki(ok30zl)
-haczyki na gor? i dó? s?u??ce za zamykanie (ok20zl)
-siatka tak jak pisa?am (ok70-80zl) Ca?a siatka starczy?a mi na klatk? dla szczurków i dla fretek poniewa? samica mi wychodzi?a. Zawsze mo?ecie si? z?o?yc i wyjdzie taniej ;)
-okleiny
-lakierowanie

z tego co wiem zrobienie takiej klateczki to koszt min 300zl(tylko ona jest na prawde duza na 1,8wys)
_________________
 
 
 
Asiok133 
M?ody Myszaty
Obro?ca niewinnych.


Imi?: Asia
Wiek: 29
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Kraków/Zielonki
Wysłany: 2008-12-06, 15:06   
   Myszy: Szpieg, Otis


A ja za to mam takie g?upie pytanie, gdy? nie mam pod r?k? ?adnego m??czyzny, który by to za mnie zrobi? :P .
Jak dok?adnie owin?? t? klatk? siatk? :oops: ? Ka?d? ?ciank? osobno, ca?? na raz, z?o?on?, roz?o?on? czy jak... :moops: ? Mo?e pomo?e kto?, kto kiedy? zabezpiecza? klatk? w taki sposób? Bo ja z?ot? r?czk? raczej nie jestem :razz: .
_________________
Ta brudna ka?u?a by?a kiedy? bia?ym ?niegiem. Omin??am j? pe?na poszanowania. ;)

- Wszystkich nale?y traktowa? jak ludzi.
- Z równym okrucie?stwem?
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-06, 21:26   

pixxa, bez obrazy ale dla mnie tam nie ma ?adnego ?adu ni sk?adu :P Wygl?da jakby kto? przed chwil? t? szafk? z piwnicy przyniós? ja bym temu da?a jakiego charakteru, bo oprócz funkcjonalno?ci powinno te? jednak cieszy? oko i jako? wygl?da? w tym pokoju. To moje zdanie nie obra?aj si? od razu.
P.S. A za 300z? to bym ta? will? zrobi?a szczurkom, ?e HO HO! wg mnie przep?aci?a? za t? klatk?... ale pisa?a?, ?e to by?o podczas robienia, mam nadzieje, ?e w tej chwili znacznie lepiej to wygl?da i mog?aby? da? jakie? foty abym w ko?cu mog?a napisa? co? pozytywnego :D
Asiok133 napisał/a:
Jak dok?adnie owin?? t? klatk? siatk?

Ja bym ka?d? ?ciank? osobno owija?a, w sensie: kawa?ek siatki z wymiarami ?cianki na bokach przyczepi?abym jakim? drutem czy czym? ( tylko, ?eby ,myszy si? nie nadzia?y ani nie mia?y mo?liwo?ci podgryzania wystaj?cych drucików! ).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-17, 21:10   

czy drobna metalowa siateczka o oczkach ok 1 - 2 mm b?dzie ok? nie zaciemni zanadto myszkom domu?

[przyjmuj? na DT kilka myszek a nie mia?am wcze?niej i jedyn? opcj? jest klatka o odst?pach 1 cm :) ]
_________________
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-02-17, 21:24   

B?dzie ok je?eli trzeba ;)

No no yss kochana co Ty tu robisz teraz na moim forum hehe :P
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-17, 21:29   

kana: a wiesz, poszed? news o 23 myszkach albinoskach od terrarysty - to bior? do siebie kilka, nied?ugo wpakuj? tu zapewne ogloszenie ?e oddam :) mam w tej chwili tyle klatek i tyle fajnej szczurzej paszy, ?e a? wstyd nie pomóc myszkom :) bo chyba mog? je?? szczurz? pasz?, ?e tak sobie dyskretnie zaooftopuj??

edit: ok, poczyta?am sobie, widz? ?e nie za bardzo mog?, w takim razie zrobi? im mieszank? tej szczurzej mimo wszystko i drobniejszych nasionek :) mam nadziej?, ?e d?ugo u mnie nie b?d? :roll:
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-02-17, 21:40   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Mo?e si? zamysisz na sta?e :twisted:
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-17, 21:44   

ka?: bardzo lubi? myszki, chocia? nigdy ich nie mia?am :) ale mam stado 4 starzej?cych si? szczurzyc i drugie stadko 2 labowych szczurzych ch?opców, bior? na tymczas kilka labowych panienek :shock: i dodatkowo czekam na kluseczk? ludzk? z hodowli w?asnej..... :] mo?e kiedy? zafunduj? sobie jakie? myszaste. ale wola?abym jeszcze nie teraz - no, chyba ?e mi co? zostanie z tych tymczasów, b?dzie mia?o rzecz jasna dobr? opiek? do ko?ca ?ycia. :)
_________________
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-02-17, 21:49   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Gratuluj? ma?ego pipola i tymczasów :) EOT.
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
coofii 
M?ody Myszaty



Wiek: 27
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-02-17, 21:58   
   Myszy: Ekspresja(Exi) i Szeri xD


nie jestem przekonany do drewnianych klatek...wolier.. :roll: bd...strasznie cuchn?? w nied?ugim czasie :roll:

yss - gratuluj? :wink: wrzuc jakie? zdj?cia kiedy? :wink:
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-02-19, 15:12   

jezzzuuuu.... siedz? i siatkuj? klatk?.
w ogóle bym si? za to nie bra?a, gdybym wiedzia?a z czym to si? je. to jaki? koszmar :) siatkuj? i siatkuj?, pikuj? drucikiem po pr?tach i ci?gle si? boj? ?e si? mysiak mi?dzy pr?ty a siatk? wepchnie. ale jak si? zdecydowa?am osiatkowa? ?winkow? klatk?, to mam za kar?.
a ?winkow?, bo na chomicz? nie starczy?oby mi siatki. a mychole dzi? przyje?d?aj?.
zamieszcz? fot? jak sko?cz? moje dzierganie.....
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT