AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 21:38
Relacje kot - mysz
Autor Wiadomość
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-07-18, 19:00   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


mimdla1 napisał/a:
ja nawet na gwiazdke nie dostaje teko co chce.. !!!

to straszne
 
 
Weg 
Starszy Myszaty


Imi?: Ania
Wiek: 27
Dołączyła: 29 Kwi 2011
Posty: 89
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2011-07-18, 21:27   
   Myszy: brak


mimdla1, poczytaj temat 'Jak namówi? rodziców na mysz' i przesta? wsz?dzie pisa?, ?e nigdy nie dostajesz tego czego chcesz. Jak chcesz si? wy?ali? to w dziale 'O wszystkim' jest temat 'Nasze ?ale'.
Przepraszam za offa. :lol:
 
 
Manta 
Mysi Rozmówca
Manta


Hodowla: Cats Buster
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 258
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-19, 09:52   

kiwi napisał/a:

Ja i tak gdybym kupi?a dune nie postawi?abym jej ni?ej, bo mimo, ?e kot mo?e nic by im nie zrobi?, to wyobra?acie sobie jakie to by by?o dla nich stresuj?ce.. zreszt? dla kota te?.


myszy bardzo szybko przyzwyczajaja sie do kota na klatce/boksie i szybko przestaje je to w ogole interesowac ;-)
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2011-07-19, 21:46   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Do psa te? :) Moje olewaj? psa :wink: W przeciwie?stwie do psa, który koniecznie by si? chcia? z nimi pobawi?... Ale co? ja czuj?, ?e wiem jakby ta zabawa wygl?da?a... :wink:
 
 
Leonna 
Myszowaty
OPIS W BUDOWIE :)


Imi?: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 541
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-19, 21:58   

Ja te? do??czam si? do grona osób, które s? posiadaczami myszek i kota. Maniek (kot) myszki olewa, nawet jak si? je postawi mu na g?owie, wi?c z kotem luzik. Ja natomiast si? martwie o reakcje psa, bo potrafi k?apa? z?bami, gdy mam myszk? na r?kach. Na szcz??cie to jest pudel miniaturka, wi?c klatki stoj?cej na szafce nie ruszy. Za ma?y jest, hehe.
:wink:
_________________
A mo?e by tak znowu myszki? ;-)
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-07-19, 22:03   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


Manta napisał/a:
myszy bardzo szybko przyzwyczajaja sie do kota na klatce/boksie i szybko przestaje je to w ogole interesowac

pani weterynarz powiedzia?a mi, ?e kot stresuje myszy :P
nawet zasugerowa?a ograniczanie dost?pu kota do pokoju, w którym s? myszy.
 
 
mimdla1 
M?ody Myszaty


Imi?: Kasia
Wiek: 26
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 28
Skąd: Pz-?
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-20, 11:54   
   Myszy: narazie ni... :(


Weg, To nie ?e sie wy?alam ... tylko mowie czego sie czepia .. ale teraz powiedziala ze sie zastanowi czyli to dobrze wrozy.. :D ... A kotem to juz sie nie martwie.. !!! :m:D:
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-07-20, 23:47   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


sko?czcie ju? tego off'topa. :roll:

A co do w?tku mo?na by go ogólnie nazwa? "myszy kontra inne zwierzaki", bo równie? niektórzy maj? problemy z psami (w przypadkach, gdzie klatka ma sta? na pod?odze, niskim stoliku].
A co do kotów i psów, ró?nie z nimi bywa, niektóre rzucaj? si? z pazurami, a niektóre [przypadki moich znajomych] zwyczajnie si? myszek boj?.
mimdla1, umie?? lokum myszki w swoim pokoju, niech pod twoj? nie obecno?? b?dzie on zamkni?ty. dobry pomys? to trzymanie klatki na zabudowanej pó?ce. :wink:
_________________
...
 
 
 
fikimiki 
M?ody Myszaty


Imi?: Kasia
Wiek: 26
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-08-17, 16:30   

Ja mam kota i chcialabym mysze w akwa z przykryciem ze kot nie otworzy tak jak w moim akwa z rybami. Na poczatku moj kot patrzyl sie tylko na moje rybki i raz czy dwa pacn?? lapka czy z akwa z mysza moze byc tak samo a potem juz nic nie robil spycjalnie??? POMOCY!!! CO SADZICIE?
 
 
Misia7 
Myszomaniak



Imi?: Michalina
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 717
Skąd: Dobre Miasto
Wysłany: 2011-08-17, 20:08   

fikimiki napisał/a:
mysze
fikimiki napisał/a:
mysza

Jak ja tego nie lubi?. Mysz nie "mysze"!
http://slowniki.gazeta.pl/pl/mysz


Troch? nie rozumiem Twojego postu :lol:
Je?li chodzi Ci o to, czy kot po jakim? czasie przestanie interesowa? myszk?, to jest to mo?liwe, ale nie koniecznie musi tak by?. To zale?y od kota. Mój na przyk?ad, kiedy mia?am 3 myszki, to cz?sto siedzia? ko?o klatki, ale jak mam samego Gacka, to kompletnie si? nim nie interesuje.
_________________
Tequila [']
Puma [']
Gabrysia [']
Gacek [']

 
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-08-17, 21:29   

a kto? ju? tu pisa?, ?e w tym pude?ku z ikei- samli zwierzaczek nie widzi za du?o tego co w ?rodku bo s? mleczne...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
siwa 
Mysi Rozmówca



Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 202
Skąd: ?om?a
Wysłany: 2011-08-18, 08:43   

kiedy? mia?am w domu kota i myszk?, mieszka?a ona w akwarium i ten nicpo? kot kilka razy porwa? moje male?stwo-krzywdy nigdy myszce nie zrobi?, bawi? si? ni? tylko ale biedaczka co si? stresu musia?a naje??:( pó?niej zmieni?am mieszkanko male?kiej i ju? takie incydenty sie nie powtórzy?y wi?cej
 
 
myszuunia 
Myszo?ak
myszomania



Imi?: Gabriella
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 632
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-08-18, 18:28   
   Myszy: Pierniczek, Biszkopt


Biedroneczk4, no w?a?nie. Mam saml? i mój pies w ogóle do niej nie podchodzi, a do klatki gdzie widzi przez pr?ty to normalnie zagry?? mo?e. Gdy otwieram moje myszkowi akwa, ?eby pospacerowa? sobie po stoliku, na którym jest te? klatka nieroz??czek, to cz?sto na ni? wchodzi. Martwi? si?, czy papugi mog? mu np. zadzioba? ogonek? Ostatnio strasznie na niego skrzecza?y i podlatywa?y, jakby chcia?y mu co? zrobi?. :lol:
_________________
...
 
 
 
Marita 
Myszowaty
Mysiasto :)



Imi?: Marita
Hodowla: Leominor z SHMR
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 406
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2011-08-19, 22:30   

Mój pies ze mn? prowadzi Hodowle mo?na rzec , zawsze jak id? myszki oprz?tn?? jest ze mn? w sumie zrobi? sobie kino z klatek. One s? na tyle do niego przyzwyczajone ,?e w?chaj? si? przez kraty lecz je?li jak?? wyci?gam nie mam odwagi trzyma? j? blisko pyszczka Roksi.
_________________
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2011-08-20, 19:28   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


mam kota, chwali?am si? nim zreszt? w odpowiednim temacie.

Zanim myszki zmar?y, Miciek zd??y? si? z nimi zapozna?. By?o to bardzo burzliwe spotkanie :/ Kot skoczy? na klatk?, przera?aj?c myszki do granic mo?liwo??. Oczywi?cie, po tym incydencie, dosta? on absolutny zakaz przybywania w moim pokoju.

Jaki? czas potem mój tata z?ama? zakaz, przynosz?c Micka do mojego pokoju, jak odrabia?am lekcje. I wiecie co si? sta?o? Miciek spojrza? na klatk? bez zainteresowania i spokojnie u?o?y? si? do snu na moim ?ózku :shock: W ka?dym razie nie atakowa? ju? myszek.
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT