AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel dla zwierz?t
Autor Wiadomość
Macias1002
Szara myszka


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-01-31, 17:53   Hotel dla zwierz?t

Witam wszystkich !
Zaczn? od tego ?e nazywam si? Maciej i mieszkam w Bydgoszczy. (jakie? bardziej szczegó?owe dane przy okazji :wink: )

Od dawna marz? mi si? myszki.Oczyta?em si? w temacie i uwa?am ?e jestem w stanie zapewni? im nale?yt? opiek?. Jest jedno ale... mianowicie nie wiem co bym zrobi? z nimi w okresie wakacji. Z regu?y niema mnie przez miesi?c .Niestety nie by?o by mo?liwo?ci zabra? ich ze sob?.Rodzina te? odpada. Ostatnio w sieci natkn??em si? na artyku? o hotelu dla zwierz?t.Niestety nie w okolicy mojego miasta. Czy zna kto? takie miejsce w Bydgoszczy ?Takie które toleruje mniejsze zwierz?ta?

Je?li by? ju? taki artyku? to z góry przepraszam ale "szukajka" nic nie wykaza?a.
Mam nadziej? ?e umie?ci?em w dobrym dziale.Je?li nie to prosz? o przeniesienie.
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-26, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-01-31, 20:58   

Macias1002, najlepiej poprosi? kogo? o opiek?, jakiego? zaufanego znajomego. Oczywi?cie kogo? kto nie boi si? myszy i wie jak sie nimi zaj??. No i im posprz?ta, bo miesi?c czasu to co najmniej 3-4 razy (w lecie to nawet 5-6) sprz?tanie obowi?zkowe.
Do hotelu ja osobi?cie bym nie mia?a zaufania a? tak wielkiego. Ale to ja :wink:
Zreszt? uwa?am, ?e je?li nie b?dziesz mia? odpowiedniej osoby albo nie znajdziesz zaufanego hotelu, to nie powiniene? decydowa? sie na zwierzaki. Ale to moje osobiste zdanie, bo ja bym sie nie zdecydowa?a w takim wypadku. Uwa?am, ?e je?li si? nie ma warunków to nie powinno sie mie? zwierzaków.
Pozdrawiam :smile:
A w sprawie hotelu dla zwierz?t polecam google :wink: i fora wszelkiego typu. Myszy te? przyjmuj? :wink:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Macias1002
Szara myszka


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-01-31, 22:19   

W?a?nie o to chodzi ?e nie mam ?adnego znajomego który zgodzi?by si? na przej?cie myszy, dlatego na razie szukam jakiego? hotelu. Oczywi?cie je?eli takowego nie znajd? to nie zdecyduj? si? na zwierzaki z oczywistego powodu.
 
 
Agata. 
Myszowaty



Imi?: Agata
Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 460
Skąd: Che?m/Warszawa
Wysłany: 2010-02-01, 18:14   
   Myszy: brak


Mo?esz te? szuka? na forum :wink:
Gdyby? by? w stanie pokry? koszty wy?ywienia,trocin i ew. przesy?ki to cho?bym ja mog?a przygarn?? zwierzaki na okres wakacji :razz: [akurat mam idealne po??czenie pkp Bydgoszcz-Che?m :mrgreen: ]
_________________
"The fate of animals is inextricably linked with the destiny of man.."

Daisy['],Ruda['],Ksenia['],Buba['],Iluzja['],Indy[']
 
 
 
Macias1002
Szara myszka


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-02-01, 21:29   

Bardzo mi mi?o :wink: Napisa?em dzisiaj do hotelu dla zwierz?t który znajduje si? nieca?e 30 km od Bydgoszczy aby dowiedzie? si? o cen?. (Za dzie? opieki nad kotem ?ycz? sobie 15 zl :roll: ) Zobaczymy co odpisz?. Je?li cena b?dzie za du?a to b?d? co? kombinowa?.
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-02-02, 10:22   

To tak?e i mój problem , dlatego kupuj?c pytam si? przed nabyciem czy osoba od której bior? jest w stanie mi pomóc w tej kwestii tj opieki gdyby co?..
Tak zrobi?am bior?c szczurki ze sklepu- w?a?cicielka sklepu zgodzi?a si? przetrzyma? je w z góry przedtem ustalonym terminie.
Szczurków ju? nie mam,ale
teraz mam myszki z hodowli PMC i równie? tutaj jestem w jaki? sposób zabezpieczona w tym wzgl?dzie oczywi?cie bior? pod uwag? tak?e i to,?e hodowcy te? mo?e co? wypa??,pewnych spraw si? nie przewidzi.
Mo?e spróbuj w ten sposób tak?e-porozmawia? z osob? od której b?dziesz mia? myszki.
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
crystal 
M?ody Myszaty
Foxy&Fixy



Imi?: W.
Wiek: 33
Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Ch.
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-02-02, 12:46   
   Myszy: Foxy & Fixy


decyduj?c si? na zwierzaki musisz mie? pe?n? ?wiadomo?? tego ze b?dzie trzeba si? nimi opiekowa? , nie odda?a bym myszek do hotelu - zostawi?a bym je komu? znajomemu je?li nie z rodziny i najbli?szego otoczenia to z forum ... :wink:
_________________
 
 
 
Macias1002
Szara myszka


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-02-02, 15:33   

Dosta?em odpowied? z hotelu. Cena wynosi 5 z? za dzie? . Mam wi?c zabezpieczenie na wypadek gdybym nie znalaz? innego miejsca dla myszy. Widz? ?e mog? liczy? na u?ytkowników forum np. Agata co bardzo mnie cieszy.

Chyba si? zdecyduj? na kupno ogonków, mianowicie 2 samiczki.
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-02, 18:07   
   Myszy: Lilka


www.petsitter.pl Tutaj mo?na da? og?oszenie i znale?? opiek? w swoim mie?cie dla ka?dego zwierz?cia od myszek po konia ;] Mo?na te? samemu poszuka? opiekuna w bazie. Cz??? osób (np. ja ;) ) ma kurs na petsittera, wi?c s? to osoby, które na prawd? potrafi? si? zaj?? zwierzakami.
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT