AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Krwawienie
Autor Wiadomość
hazynabq 
Starszy Myszaty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-04-06, 14:19   

jak mozesz zrob zdjecia dokladne tego pierwszego, drugiego i zakrwawione jczesci zywej myszki
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-06, 14:27   

DesperateCry, mo?e kto? z Twoich okolic, a znaj?cy si? na myszach i mog?cy jecha? do weta, mo?e te nieszcz?sne zwierzaki od Ciebie zabra?? Bo tu musi WET poradzi?... :(

a mo?e damy wszyscy myszce w spokoju urodzi?? be? robienia zdj??? skoro Dziewczyna nie mo?e zabra? jej do weta, to mo?e niech jej teraz fotami nie katuje?
Ostatnio zmieniony przez Rudziak 2010-04-06, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-04-06, 14:27   

Mam nadziej?, ?e mysia mama poroni?a wszystkie maluchy... ?eby nie by?o komplikacji.
Mo?e popro? tat? czy kogo?, ?eby skonstruowa? takie prowizoryczne akwarium z kawa?ków szyb? Ja osobi?cie mam takie pi?terko.
Mog?aby? te? wsadzi myszaka do kartonu, ale je?li go z?era to gorzej. Mo?e jakie? grube listwy, skrzynki? Pokombinuj, zawsze si? co? znajdzie. Napisz na tej stronie do wetów, niech jako? pomog?, a mo?e w mi?dzyczasie uda Ci si? jako? skombinowa? transport do prawdziwej kliniki...
Sk?d jeste?? Daj og?oszenie, moze kto? odst?pi Ci transporterek lub zabierze myszk?.
Najwa?niejsze - nie denerwuj si?, tutaj wszyscy jeste?my nerwowi, bo mieli?my wiele przypadków ignorancji zdrowia myszek z czystego LENISTWA.
Mo?esz te? wsadzi? myszaka np, do wanny w ostateczno?ci, ale na dzie? max, dpóki nie skombinujesz mieszkanka.
Popytaj w zoologicznym, tam niekiedy s? bardzo tanie akwaria.
Widzia?am kiedy? klatk? zrobion? nawet ze starego monitora komputera, z doniczek domki... wszystko si? da wymy?li?.


Trzymam kciuki, ?eby myszce nic nie by?o.

I powiem, ?e u mnie te? by?o ci?zko z wetem, bo "nowa mysz ta?sza". Ale szczerze - jak teraz widz?, ?e jedn? z moich mych uda?o mi si? wyleczy?... to ten widok jest bezcenny ;)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-06, 14:49   
   Myszy: Bobek


Mówi?a?, ?e o 15.00 z pracy wraca twoja s?siadka-weterynarz(tak jak by) wi?c co? By?a u ciebie?
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-04-06, 15:31   

Z tego co tutaj si? naczyta?am.. a jest tego troch?.
Wnioskuj? ?e dziewczyna ?wiadomie rozmna?a swoje myszy.
Samica jest po prostu ju? ci??arna i mo?e akurat rodzi ?
Tak czy siak je?eli dziecko razem ze swoj? mam? ma g??boko w powa?aniu swoje zwierze które prawdopodobnie cierpi to nie powinno mie? nawet muchy.
Szkoda kasy na weterynarza?
No tak oczywi?cie.. :roll:
Matka my?li ?e jak dziecko sobie kupi mysz za 6 zl to b?dzie mia?o spokój.
A jak zachoruje to odwróci kota ogonem i ka?e kupi? now? mysz.
Bo 6 zl a 50 to przecie? ró?nica ... :roll:

Zastanawiam sie nad zamkni?ciem tematu bo je?eli ona nie chce myszy pomóc, to wybaczcie ale nic tu po nas i po niej.
Przy okazji która rozmna?a myszy ...
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
hazynabq 
Starszy Myszaty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-04-06, 15:50   

Kana ale jednak dziwne jest to, ze urodzone myszki sa nierozwiniete do konca. poczekaj z zamknieciem, przyjdzie jej sasiadka "moze keidys wetka" i zobaczymy co powie.
 
 
ju5tys 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Maj 2009
Posty: 342
Skąd: Swarz?dz - Pozna?
Wysłany: 2010-04-06, 16:17   
   Myszy: Daisy, Pere?ka (Who come with me) i Pelagia


Kana, mi si? wydaje, ?e ona dosta?a ju? zaci??on? mysz. Z tego co napisa?a, sama ich nie kupi?a. Mo?e dziewczyny chcia?y wyrzuci? zwierzaki i postawi?a mam? przed faktem dokonanym ratuj?c je? Wzi??a je nie maj?c poj?cia zielonego o zwierzakach - fakt. Ale ciekawe jakby si? potoczy? los tych zwierz?t gdyby nie ona.

Teraz daj kobitce spokój, niech urodzi.

Postaraj si? o weta.

Powodzenia.
_________________
Uppsy (*); Kikut [*]; Mariola [*]
 
 
 
hazynabq 
Starszy Myszaty


Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-04-06, 16:28   

ju5tus ona ich nie uratowala ona je dostala, kolezanki nic im nie chcialy zrobic tylko kupily dla niej. "Dosta?am je od kole?anek, nie u?wiadomi?y mnie. " nie masz co pisac o wecie bo ona juz postanowila, ze nie pojedzie bo mama nie pozwala
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2010-04-06, 16:39   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


DesperateCry napisał/a:
To drugie co? bardziej wygl?da jak poroniona myszka, ma dwa wyra?ne oczka.

sk?d pomys?, ?e poroniona? Mo?e mysza urodzi?a w?a?nie i oseski ju? s? martwe. Warto by na zdj?ciu zobaczy?.
Co do weta. Co z tego ?e mam pod nosem weterynarza (najlepszy w mie?cie) skoro on i tak myszkami zajmuje si? tyle o ile czyli praktycznie wcale. Przeci?tny wet raczej b?dzie si? sk?ania? ku u?pieniu myszy ni? wyleczeniu. Jedyn? pomoc jak? mog? mie? to forum i w?asna inicjatywa.

Co do mamy - mo?e czas na powa?n? rozmow? z mam?? ?e zwierze te? przypadkiem czuje i jak jest chore to potrzebuje opieki?

A jak kole?anka/ s?siadka weterynarz? Wiadomo ju? co??
_________________
Mice are nice :)
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-07, 07:02   

Kana zamknij. Powody znasz.
 
 
 
omysimska 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 17
Wysłany: 2010-04-07, 08:56   
   Myszy: Bill , Tom, Skatex| Pariska, Grecija, Hispaina, Japanka.


Nie poleca?abym zamyka?. DesperateCry powinna jeszcze napisa? dzi?, jak mysz si?c czuje. :?
_________________
"Mówi? mi, to jest pi?kne.
Mówi? mi, to jest idealne.
Wierz? im, ale nigdy nie poznam...
?wiata za moj? ?cian?."

World Behind My Wall
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-07, 14:01   
   Myszy: Bobek


Zauwa?y?am, ?e ju? od kilku postów autorka tematu nie pisze, wi?c nie wiadomo czy w ogóle co? o myszce wspomni.
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-04-07, 15:44   

Dziewczyny te wszystkie gdybania mo?ecie zostawi? dla siebie.
Nigdy si? prawdy nie dowiecie a takie gdybanie mo?e zawali? nawet i 20 stron tego w?tku.
Je?eli do wieczora nic si? nie wyja?ni... zamykam.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
weraokaro 
Szara myszka
kupi? czy nie?


Imi?: weronika
Wiek: 29
Dołączyła: 30 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Pi?a wlp
Wysłany: 2010-04-07, 21:16   
   Myszy: toffieee :)


szkodaaa :m: ju? powinno by? zamkni?te!!! a w?ascicielka tych myszy?! powinna by? bardziej odpowiedzialna, raczej je?eli dosta?a te myszaki :smile: to powinna gdzie? o nich poczyta? i najwy?ej jakie? dodatkowe pude?ko dla samca wcze?niej wymy?le? !! b??d autorki! szkoda mi tych myszatych! sorry za b??dy je?eli pope?ni?am ale jestem chora i g?owa mnie bardzo boli ... bye
 
 
 
asica504 
Szara myszka


Imi?: Joanna
Hodowla: Myszor
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 9
Skąd: Tychy
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-21, 22:02   pytanie co do ci??y:)
   Myszy: Jerry.Miki


witam was ponownie :) mam ma?e pytanko: a mianowicie pisa?am juz wczesniej jakos na pocz?tku czerwca ze kupilam myszke ale w ciazy i urodzila mlode po czym zagryzla je i tylko jedno ocalalo ktore niestety po 3 dniach zdech?o:( I chodzi mi o to czy mo?na samic? dopu?cic do samca po takim zdarzeniu? Czy istnieje taka mozliwosc ze znow zagryzie swoje mlode czy jednak moze znow spodizewac sie potomstwa bez komplikacji??Pozdrawiam:)

P.S:pytam z ciekawo?ci...
Ostatnio zmieniony przez asica504 2010-07-21, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT