AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy myszy rodz? si? rasowe
Autor Wiadomość
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-09, 15:56   

Niewszystkie dzieci ;)
_________________
 
 
 
Kami28 
Szara myszka



Dołączyła: 23 Sie 2006
Posty: 12
Skąd: ?wiecie
Wysłany: 2006-09-12, 13:42   

Szkoda s?ów :evil: dzieciak namówi? rodzica na now? myszke a teraz b?dzie je rozmna?a? bo tak fajnie mie? "ró?owe kluseczki" pomy?l co ty zrobisz z tymi myszkami jak ci tak 11 urodzi? a potem nast?pne si? rozmno?? i b?dziesz mie? za jakie? 2 mies. 40 sztuk :? pójdziesz do zoologika? a mo?e tak na trawk? wypu?cisz bo mamusia ci? skrzyczy :!: na g?upot? nie ma rady :!:
_________________
Domowa Hodowla Myszek Rasowych
http://bellasouris.blo.pl/
 
 
dodo12 
M?ody Myszaty



Wiek: 31
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-09-12, 16:04   

Dla twojej informacji Kami28 wszystkie myszki zostawie tylko kupi? jakie? akwarium lub klatk? i oddziel? samców od samic i nie b?d? miaa?a fabryki. I nie martw si? nie skrzyczy mnie mamusia :!:
_________________
Kocham moje 5 mysz?tek;))
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-09-12, 17:14   
   Myszy: Sunday


heh, w?a?nie, nie wszystkie dzieci :P !!

Dodo, zastanów si? jeszcze ;) . Mysiakom nie b?dzie zbyt mi?o, a nawet je?li znajdziesz im domy, to odbierasz szanse na dom tym któe id? do w??y... ka?de ma?e ?ycie jest warto?ciowe, pomy?l o nich, naprawd? :) .
 
 
 
Kami28 
Szara myszka



Dołączyła: 23 Sie 2006
Posty: 12
Skąd: ?wiecie
Wysłany: 2006-09-12, 19:37   

dodo12 napisał/a:
Dla twojej informacji Kami28 wszystkie myszki zostawie tylko kupi? jakie? akwarium lub klatk? i oddziel? samców od samic i nie b?d? miaa?a fabryki. I nie martw si? nie skrzyczy mnie mamusia :!:

Jasne wi?kszo?? tak w?a?nie mówi :? a jak myslisz sk?d te wszystkie miesza?ce w sklepach zoologicznych? :zdziwko:
_________________
Domowa Hodowla Myszek Rasowych
http://bellasouris.blo.pl/
 
 
Julka 
Szara myszka


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: zza p?otu
Wysłany: 2006-09-12, 19:43   

Jeszcze si? nad tym zastanów...
Takie gadanie
dodo12 napisał/a:
kupi? jakie? akwarium lub klatk? i oddziel? samców od samic i nie b?d? miaa?a fabryki.

Jest po prostu g?upie...
_________________
Moje myszeczki: Pufcia:* i Malwinka:*.
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-12, 19:58   

Rozumiem ?e rozmna?asz nierasowe bo :
1.Niesta? ci? na rasowego samca,
2.Szukasz zabawki a to jest ideaqlne.
3,Szpan niez?y.
4.Poogl?dasz ró?owiutkie kluseczki.

A gadanie o tym co ty im nie zapewnisz jedt debilne,niewiarygodne,g?upie.Radz? ci zastanów si? bo wi?cej takich delikwentów jak ty na forum niechcia?abym wiedzie?! :evil:
_________________
 
 
 
dodo12 
M?ody Myszaty



Wiek: 31
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-09-13, 18:23   

Dajcie ju? sobie spokój. To moja sprawa, zajmijcie si? swoimi myszkami. Zarobi? to co JA b?d? uwa?a?a za s?uszne.
_________________
Kocham moje 5 mysz?tek;))
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-13, 19:00   

To po co tutaj o tym piszesz, masz racj? pokazuj jak jestes glupi?,nieodpowiedzialna i nierozumna istot?! obrazi?am? nie przepraszam!
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-13, 19:40   
   Myszy: tak


dodo zastanów si? zanim co? zdecydujesz. Najpierw piszesz jedno, potem drugie. Po co chcesz rozmna?a? t? mysi? ze swoim samcem, skoro zbierasz na rasowego? Nie lepiej poczeka?? B?dziesz chcia?a potem ma?e, a nie b?dziesz mia?a na nie miejsca, bo zasypiesz si? pó?-rasowymi. Poza tym, czy ta samica jest do?? doros?a na ma?e?

dodo12 napisał/a:
Dajcie ju? sobie spokój. To moja sprawa, zajmijcie si? swoimi myszkami. Zarobi? to co JA b?d? uwa?a?a za s?uszne.

To typowa postawa obra?onego dziecka... :( Nie lepiej przemy?le? za i przeciw? Pomy?l o tych bienych ma?ych mysiach, które trafi? nie wiadomo gdzie...

Jeszcze jeden obra?liwy post z czyjej kolwiek strony i zamykam temat. Obra?ajcie si? na PW.
 
 
 
dodo12 
M?ody Myszaty



Wiek: 31
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-09-14, 16:00   

Dajcie ju? sobie spokój z tym dzieckiem. A co wy tacy dorosli jeste?cie. To chyba jedyne s?owo jakie jest w waszym s?owniku.
_________________
Kocham moje 5 mysz?tek;))
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-14, 16:07   
   Myszy: tak


Ja mówi?, ?e to taka postawa "obra?onego dziecka", jakby tak si? zachowywa? 30 latek, to samo bym mu napisa?a. Nie wiem czemu si? skupiasz na ma?o istotnych rzeczach. Chodzi?o mi, ?eby? przemy?la?a spraw? - za i przeciw.

Pyta?am:
KAT napisał/a:
Po co chcesz rozmna?a? t? mysi? ze swoim samcem, skoro zbierasz na rasowego?

KAT napisał/a:
Poza tym, czy ta samica jest do?? doros?a na ma?e?
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-14, 20:09   

Tu nie chodzi o wiek tylko o odpowiedzialnosc, a ty niczym ma?e dziecko jeste? NIEODPOWIEDZIALNA, jestem zaledwie rok starsza od ciebie ale jako? wiem co to znaczy odpowiedzialnno?c za to co si? powo?uje na ?wiat i nie mam zamiaru rozmna?a? nierasowych myszy...
_________________
 
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-14, 21:44   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


Mo?esz mi powiedziec dodo od kogo kupi?a? chocolate samiczke jak sie nazywa i ile za ni? da?as, piszes z?e zbierasz na rodowodowego smaca wiesz ?e je?eli np. samiczka jest z wada bo wnioskuje ?e je?eli nie masz na rodowodowego samca to i samica by?a kupiona taniej......

Po 2 niewiedzia?am cie w warszawie w pkin a szkoda ........bo nikomu bym nie da?a sprzeda? ci myszki a sama by?am z 2 ,.........oczywiscie nie do sprzedazy.......tylko dopiero ?wierzo zakupi?am i juz sa m?.ch :) )) obie

A i jeszcze jedno s?uchaj miej troche szacunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Kami jest od Ciebie starsza wiec ma prawo zwrócic Ci uwage tak samo jak KAT ......
uwierz mi one wiedz? co robi? i mowi?

I zanim cos zrobia zastanowia si?! Ja na myszki czeka?am od poczatku czerwca i co dosta?am \kupi?am dopiero we wrzesniu bo czeka?am na ten miot wybiera?am dobrych rodziców itd.....poza tym

ja chc? to jest ?adza posiadania i che?

Co zazwyczaj ko?czy sie fiaskiem i zobaczysz wspomnisz moje s?owa.

Teraz wygadujesz g?upoty ?eby sie broni?......przed prawdziwymi atakami ,,madrych ludzi" tu chodzi o metafore jakby co?.........
_________________
 
 
 
 
dodo12 
M?ody Myszaty



Wiek: 31
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-09-15, 15:04   

Dobrze zako?czmy ten temat przyznaj? wam racje g?upio zrobi?am wi?cej tak nie post?pi?. A tak w ogóle to gdybym i tak nie pojecha?a i nie chcia?a tej myszki moja mama i tak by j? kupi?a, bo to ona jest fank? ró?owych kluseczek, tak?e nie obwiniajcie tylko mnie. Wida? to ona jeszcze nie doros?a do trzymania zwierz?t. A ja te myszki naprawd? oddziel? i zostawi?, bo mi ich szkoda. A moja mama wierzy, ?e baba w zoologicznym nie sprzedaje ich terrarystom(naiwna).
_________________
Kocham moje 5 mysz?tek;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT