AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Soleil ^^
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-15, 18:18   
   Myszy: tak


Ja nic nie narzucam. Pisz? tylko, ?e ja sobie nie ufam i nie chcia?abym si? wrobi?.
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-15, 18:26   

no coz,ja ktoregos dnia weszlam do zoologika chcac kupic myszke plci zenskiej,a sprzedawczyni do mnie "to pani sobie wybierze,bo ja to sie nie znam na plci myszek". Tacy sa sprzedawcy w sklepach. :? A myszki do tego byly wszystkie razem nie zaleznie od plci. Podziekowalam i pojechalam do innego sklepu. (jak ktos z Warszawy by byl zainteresowany,to jest to sklep na ul.Nowowiejskiej przy polibudzie :> )Natka,dobrze,ze nie kupilas od razu dwoch myszek,bo jak by druga byla samica,to strach pomyslec :? No ale gratuluje mysi :]
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-15, 18:57   

Wed?ug mnie pracownicy sklepów zoologicznych powinni miec jakie? przeszkolenia, bo to nie jest warzywniak ?e wystarczy odrózni? pomidor od kalafiora i umie? liczy?...
_________________
 
 
 
Presea 
Mysi Bywalec



Imi?: Kasia
Hodowla: Oblivion
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 14 Lis 2005
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-16, 10:32   

Gratuluje myszki :D .

A kontynuuj?c... Mnie w ogóle dziwi kogo oni w zoologicznych zatrudniaj?. Teraz liczy si? przede wszystkim prezencja i ?e si? tak wyra?? "umiej?tno?? wciskania towaru". Je?li kierownicy ju? patrz? na do?wiadczenie ze zwierz?tami to przewa?nie jest to sprawa drugorz?dna, niestety.
Chyba tylko w Kakadu w Arkadii widzia?am "specjalistów" od ró?nych dzia?ów (by?a te? Pani od gryzoni), chocia? sklepu jako? specjalnie nie polecam jakby kto? chcia? kupowa? myszy [sama nie kupowa?am, wi?c nie wiem czy faktycznie pani "specjalistka" si? zna czy tylko tam sprz?ta gryzoniom :P ].
Jedyne co zauwa?y?am, ?e prawie zawsze jest specjalista od akwarystyki - ale fakt faktem utrzymanie rybek nie ogranicza si? tylko do wsypania im karmy (st?d mo?e taki wymóg).
_________________
~~ Myszki rasowe OBLIVION ~~
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-16, 11:24   
   Myszy: tak


Nom, nawet w tym w Leclerk'u jest cz?ek od akwarystyki... Peasjonatów jak mrówków... ;) (Cho? w jednym wy??cznie akwarystycznym sklepie - ko?o Geant'a, kazali mi na w?a?ciciela czeka?, ?eby rozpozna? co chc?... :P ) W Kakadu faktycznie s? wymogi. Jak kole?anka tam sz?a to j? pytali o to która karma najlepsza, jak si? rozró?nia p?e? papugi, itp. Teraz siedzi mi?dzy magazynem, ptakami, a gryzoniami... :P Widzia?am tylko przedarz szczura, któego sobie dziecko wybra?o, a mamusia p?aci?a. Dziecko nie my?la?o o p?ci, tylko chcia?o TEGO. Szczurcio mia? ewidentnie j?derka na wierzchu, wi?c nie by?o problemu... Te? nie wiem jak z myszkami. Trzeba by Arbitra spyta?... Ale chyba on sam próbowa? rozpozna?, nie wiem czy nie spyta?? Trzeba by w?tek na Gryzoniach prze?ledzi?... ;)

Co do opieki nad rybkami, itp. ;) By?am w Gelrii Mokotów, w akwarystycznej AnnieZoo, to babka nei umia?a powiedzia? co to Nurzeniac spiralny... :P A czy jest bardziej "podstawowa" ro?lina? ;) (No, mo?e moczarka... :P )
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-17, 12:01   

U nas tak samo w zoologu,pytam babki ile te myszki maj? tygodni. Ona oczywi?cie nie wie.. Potem,jakie to p?ci,ona na to ?e ju? mówi?a,?e nie wie O__o No to otworzy?a mi trasporter z myszkami i mia?am sobie wybra?. By? malutkie,to trudno by?o rozpozna? p?e?. Wydawa?o si?,?e wszystkie maj? jaja xP No to wzi??am jedn?,w?a?nie Soleja.

Soleil ma si? ?wietnie,z?apa? si? nie da bo jest cholernie szybki ale jak on ma humorek,a ja cierpliwo?? to w koncu wchodzi mi na r?ke ;p Od wczoraj wypuszczam go na ?ó?ko (górne,a mam pi?trowe) wi?c nie ma wielkiego pola ucieczki ;p Chodzi po labiryntach z kaset magnetofonowych,ksi??ek i mi?ków i na ko?cu zastaje ulubione smako?yki ^^ Chyba nigdy tak nie kocha?am mychy.S?odziachny jest,mo?e nied?ugo zdj?cia ;]
_________________
Moja myszka;
Soleil (14.09.06)
Status: Swojska i oswojona xD
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-09-18, 17:06   

To mi?e, ze p?e? ie gra dla ciebie roli, tak trzymaj, samce tez maj? prawo by mie? domek :)

Co do sklepów to ja si? naci??am dwa razy dopóki sama nie wykuma?am jakl si? sprawdza p?e?. Potem ju? sama sobie sprawdza?am...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-18, 21:07   

Ja te? mam samczyki bo ple? te? mi by?a oboj?tna :P poprostu chcia?am jak? kolwiek mysz.wybra?am ta co akurat biega?a a reszta spala, co by?am w sklepie to w?asnie Bill biega? a wszystkie spa?y,pozna?am go bo mia? inn? ni? wszystkie konstelacj? plam :)
_________________
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-22, 14:38   

Mój my? ju? coraz bardziej oswojony ^^ Mam ju? nawet zdj?cia w aparacie,tylko le? ze mnie,nie chce mi si? wgrywa? xP
Ale pewnie dzisiaj to zrobi?.

I taki mini problem; Solej ma cholerny l?k wysoko?ci.. Nigdzie nie mog? go w powietrzu przenie??,bo czuj? jak mi si? trz?sie na r?kach i próbuje gry??. Nie pomaga "zakrywanie" go w r?kach albo noszenie tak,by nie widzia?. A czasami musz? np. z ?ó?ka do klatki go przenie??.. Jak chodzimy na 'domowe' spacerki po pó?kach xD

No i nie da si? go z?apa?,ale sam mi zwykle wchodzi na r?ke ;P Bardzo szybki ^^ Ciekawski,wybuchowy. Moja krew xD
_________________
Moja myszka;
Soleil (14.09.06)
Status: Swojska i oswojona xD
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-23, 18:06   

Moze ?le go trzymasz?
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-24, 19:40   

Gandzia napisał/a:
Moze ?le go trzymasz?

Hyp,w?tpliwe.
Chocia? mo?e.. :}

On albo sam mi siedzi na r?ce a ja go delkatnie przykrywam lub nie,albo go trzymam pod brzusiem :) Tzn. jego brzusiem xD
_________________
Moja myszka;
Soleil (14.09.06)
Status: Swojska i oswojona xD
 
 
 
zabcia007 
M?ody Myszaty



Imi?: Karolina
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-11, 21:28   

Ale super ;) gratuluje myszki =) tylko gdzie te obiecane zdj?cia?? :D h??? :D czekam :P
_________________
WIELKIE buraki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT