AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
KAPRYS hodowla myszy rasowych :)
Autor Wiadomość
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 10:54   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


Czasami jednak warto sie opanowac.........
Mamy wigili?.....
Nie b?d? komentowa?a przez grzeczno??....
_________________
 
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-12-24, 10:57   

Wyrazi?am swoje zdanie, nie obrazi?am, ci?, moja wypoied? jest zgodna z regulaminem. mam prawo mówi?, co uwa?am, je?eli gdzie? przekroczy?am zasany netetyki, prosz? o ostrze?enie
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-12-24, 10:59   

Po cz??ci zgadzam si? z gandzi?, poniek?t wygl?da to na chwalenie si? ale patrz?c na twoje zwierzaki mam pytanie, wzie?aby? zwierz? bez papierka? a miala? kiedyc co? bez papierka??
_________________
 
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 11:11   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


Mam kota bez pepierka.. ^_^ poza tym co to za pytanie czy wartosc zwierzaka w tym momencie uwarzasz ?e tylko z papierkiem sie dla mnie liczy....l.nie wiem skad twoj swiatopogl?d taki na mój temat...no có?........
poza tym widze ?e usilnie usi?ujecie (mase?ko maslane) mi wmowic ?e dla mnie rasowe sa lepsze...a ?e labo to juz czarna magia i a fuj....otóz nigdzie nie napisa?am ani jednego s?owa na ten temat wiec o co chodzi......
Zdobyla nagrode wiec napisa?am dlaczego tylko 2 u?ytkowniczni sa ca?ym forum i do tego znajace sie w realu maja tylko o to pretensje..to poniekad smieszne
_________________
 
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 11:12   
   Myszy: tak


Gandzia napisał/a:
Tym postem zra?am do siebie wszystkich, ale pisz? co my?le.

No chyba nie, skoro wyra?asz te? my?l jaki? innych u?ytkowników... ;)
(A tak nawiasem - takie zak?adanie z góry, ale w wi?kszym stopniu jest z kolei dla mnie ra??ce.)

No ok, je?li Ci? to denerwuje... cho? mo?e lepiej by?o napisa? PW. Chcia?am troch? napisa? w obronie. Ja jestem strasznie przeczulona na takie rzeczy, a jednak jako? mnie posty kate (w temacie sukcesów) nie denerwuj?. No - cieszy si?, jest dumna ze swojej mysi. Nie odczuwam tu tonu przechwalania si?. Mo?e mam takie wra?enie bo znam kate na ?ywo i twoch? znam ton jej wypowiedzi i tak mi si?to przek?ada na posty (nie wiek jak to lepiej uj??). Mi w ogóle nie "zajecha?o ch?ci? pokazania, ?e rasowe jest lepsze", tekst o po?linieniu si? - mo?e u osoby znanej mi jako egoistyczna - by mnie wkurzy?... ale tutaj to odpowied? na zwchwyty... nie zwróci?a jako? mojej uwagi. Z jednej strony jak kto? nie jest zainteresowany sukcesami Entuzjastki to przecie? mo?e nie wchodzi? do topicu o niej i nie czyta? - jednak z drugiej strony mo?e otrze?wienie si? przeda je?li jest cho? troch? jak mówisz lepiej nie i?? dalej w kierunku takich cech.
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-12-24, 11:14   

Raany, dziewczyna cieszy sie z tytulow jej myszki i myslala, ze wy bedziecie sie cieszyc razem z nia. Moze to poprostu zazdrosc? A moze lepiej wygladalby taki post:
"Moja mysz zdobyla jakiestam niewielkie tytuly, ale nie bede ich wymieniac, bo i tak jest brzydka"?
Nie zauwazaylam tez, zeby kate krytykowala nierasowe myszki.
A z tym slinieniem to byl zart.
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-12-24, 11:16   

Dobrze, napisa?am co czuje i mi lzej na duszy. Teraz wigilia, wi?c nie k?ó?my si?. ale zdania nie zmienie, chod?by?cie mnie palnikiem przypalali.
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 11:20   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


tylko sk?d Gandziu mo?esz wiedziec tak naprawde co o tym sadze nigdy nie poznaj?c mnie...tak samo Fauko...tym bardziej ?e czesto gada?am z jedna i druga na gg i same mnie sie pya?y?cie jaka hodowle polecam..a Gandzia chcia?? kupi? rasowe.....mo?esz sie zapytac jak na wystawie gada?am z mysza chociazby o moich myszach.........
Nie oceniaj ludzi po pozorach bo takowe cz?sto myl?....nie chcesz nie czytaj a czasem takie posty moga kogos urazic tym bardziej ze mamy Wigilie......troche taktu :zdziwko:
Dzi?kuje KAT:), Julias:)mysza4:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kaprys 2006-12-24, 11:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 11:22   

Ja tez mam w domu Tarzana, to cos zlego? :lol:
Kate tak samo ma prawo pisac na forum to co chce,jesli to nikogo nie obraza ;) Zwlaszcza,ze ten temat dotyczy jej myszki... Nigdzie nie napisala,ze nierasowe sa gorsze. Moze po prostu chciala sie z nami podzielic swoim szczesciem ;) Czemu ma sie nie cieszyc,ja tez bym szalala ze szczescia,jak by moja mysz zdobyla tyle tytulow ;P Mamy Wigilie i na prawde takie posty zarlocznej zazdrosci mozna sobie chociaz dzis podarowac.
PS.Forum jest do rozmowy,a nie wyzywania sie na innych,bo komus cos lezy na duszy :|
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 11:58   
   Myszy: tak


mysza4 napisał/a:
Ja tez mam w domu Tarzana, to cos zlego? :lol:

?ywego? :P
W moim przypadku tak, bo mam ?ci?gni?tego z netu... :x

No, nie psujmy sobie Wigilii... :) Z nie róbmy sporów o tak? ?liczn? mysi?... :D
 
 
 
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-12-24, 12:47   

Cytat:
Ja tez mam w domu Tarzana, to cos zlego?

Nie, nikt Ci? za to nie pobije :)

Wiedzia?am, ?e tym postem wzbudz? krytyke, ale je?eli kto? ma jak?? sprawe, to niech pisz? do modów lub adminów o ostrze?enie dla mnie. Mówicie o takcie. posiadam go, i my?le, ?e w tej kwestii nie ma sporów. Nie z?ama?am chyba rzadnego punktu regulaminu. O tek?cie o zazdro?ci nie wspomne, nawet przez my?l mi to nie przesz?o. Wi?c prosz? mi nie wytyka?, ?e nie mam taktu. kulturalnie napisa?am, co my?le i ??dam kulturalnej dyskusji. Wszyscy s? za kate8828. Mi to nie przeszkadza. nadal uwa?am to co uwa?am. I zdania nie zmienie. t h e e n d
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 13:06   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


Tylko Gandzia wspominasz zaraz o tym ?e....To Wigilia..a kto to zacza? w?a?nie w ten dzie?...kiedy moim zdaniem takie dyskusje nie powinny by? prowadzone...
:zdziwko: poza tym mog?as mi to napisa? na pw albo na gg
Nie wszyscy sa za mna..tylko uwarzam ze je?eli nie mam potwierdzonych informacji na czyj? temat to sie nie wypowiadam i tyle............
Koniec. :D :D :D :D :D :D :D :D
A te kasety to leza juz 2 rok tak:P......video nie mam tylko samo dvd i nie wiem co z nimi zrobi? a czuje do nich sentyment a poza tym lubie bajki..
Weso?ych ?wiat i duzo prezentów: :P
Enia jest piekna moja wysniona myszka która sprawdza sie w roli myszki do kochania i na wystawy...i tak bede sie nia chwali?a bo warto:D.....zawsze komu? bedzie przeszkadza? ale co mi tam :usmi:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kaprys 2006-12-24, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 13:08   
   Myszy: tak


Jasne, ?e nie z?ama?a? i nikt te? nie wyrazi? si? niekulturalnie. Takt a kultura dwie ró?ne sprawy. Fakt, jest Wigilia, mo?e nie najlepszy moment na sprawianie innym przykro?ci - mimo wszystko, skoro jak piszesz wiedzia?a? jakie b?da konsekwencje uwagi. No i nie wszyscy s? za kate, trudno ukry?. Zwróci?a? uwag? jak odbierasz wypowiedzi i ok - inni te? je tak odbieraj? lub inaczej. I tak wszystko pozostaje w r?kach kate, która co najwy?ej mo?e bardziej uwa?a? na swoje posty... mo?e jak i ca?a reszta z nas... :) Lepiej faktycznie zako?czy?, bo jaka wigilia to pono? ca?y rok, a chyba nie chcemy sporów na forum do nast?pnej wigilii... :)
 
 
 
zabcia007 
M?ody Myszaty



Imi?: Karolina
Wiek: 31
Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-24, 13:33   

Szczerze mówi?c zatka?a mnie wypowied? Gandzi. Nie uwa?am ?e jest zazdrosna. I w?a?ciwie nie wiem dlaczego w jej wypowiedziach tyle jadu...znam kate osobi?cie. Du?o z ni? rozmawia?am i wszystko co pisze jest wed?ug mnie ca?kowicie wporz?dku. Temat jest do chwalenia si? myszkami :) i dobrze- bo myche ma pi?kn?. Jej ?art "po?li?cie si?" tak?e pasowa? do kontekstu. Nigdzie! nawet jedn? literk? nie doszuka?am si? wypowiedzi na temat "rasowe jest lepsze". Nawet je?eli woli rasowe myszki (nie wiem czy tak jest...raczej nie :P ) to i tak ma do tego pe?ne prawo! A to ?e Gandzia mówi "mam takt, bo nie z?ama?am regulaminu" jest ?mieszne! TAKT to umiej?tno??zachowania si? w odpowiednich sytuacjach, a nie stosowanie si? do regulaminu. Tyle mia?am do powiedzenia. Przepraszam ?e si? wypowiedzia?am, bo temat w?a?ciwie zamkni?ty-ale nie mog?am inaczej.

Aha! Chcia?abym z?ozy? wszystkim najserdeczniejsze ?yczenia z okazji ?wi?t Bo?ego Narodzenia, duuu?o u?miechu, duuu?o jedzonka i duuu?o prezentów!! :mrgreen: pozdrawiam was serdecznie :*
_________________
WIELKIE buraki
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2006-12-24, 13:44   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Co tu ukrywa?, mam alergie na Kate :P ,zdanie na pewne tematy mo?e zmieni?abym po poznaniu na ?ywo :P ,ale obecnie mam takie,a nie inne.Ale nie chce dzi? o tym mówic,bo w ko?cu ?wi?ta,czas mi?o?ci i takie tam... :wink:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT