AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Tunel z butelek
Autor Wiadomość
Kacper556534 
Szara myszka


Wiek: 114
Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-08-12, 21:43   Tunel z butelek

Mam pytanie czy jak zrobi? tunel z butelek plastikowych to si? myszce nic nic nie stanie, czy nie b?dzie go przegryza???
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-30, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-13, 02:00   

Mo?e przegryza? mo?e nie. Zale?y ile chcesz trzyma? w takim tunelu tak? mysz. Ogólnie rzecz bior?c mamy tak? sugesti? do tuneli/labiryntów aby od czasu do czasu by?y w nich dziurki gdyby mysz chcia?a nagle wyj?? z niego i aby w razie strachu mia?a prost? drog? ucieczki. Wi?c w sumie nie wiem czy tunel z plastikowych butelek jest dobry gdyby? musia? wycina? w nim dziury, bo
1. najprawdopodobniej przy wycinaniu dziur w plastiku - p?knie okolica wyci?cia co jest niebezpieczne
2. takie wyci?te miejsca b?d? nie? ostre kraw?dzie wi?c musia?by? si? jeszcze bawi? i dobrze je okleja? i ogólnie zabezpiecza? przed skaleczeniem gryzonia.

Najlepiej robi? z papieru ( rolki od r?czniczków papierowych) no bo bezpiecznie, mysz jak pogryzie to nic si? jej nie stanie a nawet b?dzie mie? frajd?, gryzo? w tunelu jest na tyle krótko, ?e nie zdo?a przy kilku razach u?ycia takiego tunelu ca?kowicie go obgry?? czy pobrudzi? ( odchody, mocz ) aby by? tunel tylko do wyrzucenia, wi?c jak najbardziej taki tunel b?dzie s?u?y? wi?cej ni? jeden czy dwa razy. S? tematy o tym na forum gdyby Ci? to bardziej zainteresowa?o :)
Fajnie by?oby np gdyby? zrobi? tunel z w?a?nie np rolki po r?cznikach papierowych, lekko go zagi?? aby by? pó?okr?g?y i ca?y przysypa? wiórkami a tylko wej?cia z obu stron, które b?d? sz?y do góry - ?eby wystawa?y ponad trociny. :]
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kacper556534 
Szara myszka


Wiek: 114
Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-08-13, 08:46   

Dzi?ki bardzo mi pomog?a?
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-08-13, 12:35   

A ja jeszcze dodam, ?e takie tematy by?y i wystarczy?o poszuka?. Nie zak?adaj osobnych tematów do ka?dego swojego postu. Opcja "szukaj" nie gryzie, a skoro ju? masz zwierzaki, to wypada si? troch? o nich nauczy?. Forum jest kopalni? wiedzy, tylko zacznij je czyta?!
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT