AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zagraniczne cude?ka
Autor Wiadomość
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2009-01-28, 20:07   
   Myszy: brak:(


Fajne te domiki, telewizorki, ?ó?eczka... tylko jak im zap?aci? za te zakupy?
Swoja drog? tez bym chciala tekie ?ó?eczko dla Tao Tao;)Tylko najpierw musze mu kupic dun?.
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2009-01-28, 20:13   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


?o?ko jest genialne :) Tylko co? mi si? ?rednio widzi ?e one by na nim spa?y :m:D:
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2009-01-28, 21:10   
   Myszy: brak:(


ka?, oczywi?cie, ?e nie(my?l?), ale przyznasz pomys? uroczy nie? :m:):
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-01-28, 22:53   
   Myszy: Fafik


Matko jakie to paskudne wszystko! O fuj. W ?yciu bym zwierzakowi czego? takiego nie kupi?a nie jestem sadystk? :P
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2009-01-28, 22:55   

Paskudne mo?e i nie jest, ale moim zdaniem zb?dne ;) Stuart jest zakochany po uszy w swojej skorupie kokosa, ?aden hipek ani tym bardziej ?ó?eczko mu nie potrzebne :mrgreen:
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Headea 
M?ody Myszaty
Marble House



Imi?: Julia
Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 18
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-01-28, 23:10   
   Myszy: Gienia & Marcjanka


A co w tym jest sadystycznego je?li mog? zapyta?? :roll: Rozumiem egoistycznego, bo myszce wszystko jedno jak jego miska, czy domek wygl?da, wi?c to wszystko ma by? raczej dla w?a?ciciela. Jedni lubi? wyposa?a? domki ?miesznie, inni klasycznie np. tylko w drewnie, ale zwierzaczkowi krzywdy te gad?ety nie zrobi? przecie?, tylko dlatego, ?e s? z plastiku, albo przypominaj? zabawki dla dzieci :wink:
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2009-01-28, 23:17   

No w?a?nie, dla w?a?ciciela, a powinno by? przede wszystkim dla zwierzaka ;)
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Headea 
M?ody Myszaty
Marble House



Imi?: Julia
Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 18
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-01-29, 00:22   
   Myszy: Gienia & Marcjanka


ale to jest dla zwierzaka :m:P: Tylko, ?e przy okazji i dla w?a?ciciela. Je?li myszki nie obgryzaj? plastiku i dorzuci si? do akwarium kilka naturalnych zabawek, to chyba na prawd? wszystko im jedno, ale mniejsza z tym :wink: ogólnie ró?ne cuda firmy zoologiczne produkuj? i ka?dy mo?e znale?? co? odpowiedniego zarówno dla swojego pupila, jak i dla siebie. Te dwie rzeczy si? nie wykluczaj? przecie? :) Ale za bardzo odbiegam od tematu, który w ko?cu brzmi zagraniczne cude?ka prawda ?
 
 
aubrey 
M?ody Myszaty


Imi?: Moni
Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 43
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-29, 02:01   
   Myszy: Fruzia, Kundzia, Andzia, Mysza i Myszol


Nie no nie to ju? mo?na zrobi? z gryzonia wersje Barbie :shock: Pasuje do ró?owego pokoiku:) Nie ma to jak pomys?owo?? ludzka EH:)


Ps: To ?ó?ko to jest wyczesane w kosmos LOL:) :grin: :grin: :grin: :m:D:
_________________
Ci??ka praca:(
 
 
 
fully 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 55
Skąd: kraków
Wysłany: 2009-01-29, 02:20   
   Myszy: vanilka i lila


Niedziou napisał/a:
Matko jakie to paskudne wszystko! O fuj. W ?yciu bym zwierzakowi czego? takiego nie kupi?a nie jestem sadystk? :P



Mo?e i paskudne ale czemu sadystyczne ;) w sumie dla myszek chyba wszystko co im urozmaica przestrze? jest dobre ;)

Ale ja osobi?cie lubi? jak najbardziej naturalne :D Marzy mi si? terra 80x40x40 (i pewnie kiedy? to spe?ni? ;) ) które bym urz?dzi?a tak, jako pod?o?e myszki by mia?y mieszank? torfu, trocin i sianka, domkiem by?a by ceramiczna doniczka, by?by te? but lub cholewka z wygryzion? dziur?, jaka? stara metalowa konewka te? z dziur? oczywi?cie, jaki? konarek, sznur, ?ciank? zrobi?abym co? na wzór ceglastej ?ciany domku, nie na ca?ej powierzchni ale kawa?ek na pewno... zagospodarowa?abym to tak, jak gdyby róg jakiej? szopki ceglastej czy co? takiego, gdzie le?? takie ró?ne rzeczy w?a?nie ;) A po takiej ?ciance myszki mog?y by si? wspina?. Wyobra?acie sobie :D I z pi?? wesolutko lataj?cych myszek :D No cud, miód i malina, mam nadziej? ?e kiedy? si? pochwale czym? takim ;)

I ?adne super plastikowe zabawki z zagranicy :wink:
_________________
(\_/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Headea 
M?ody Myszaty
Marble House



Imi?: Julia
Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 18
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-01-29, 04:38   
   Myszy: Gienia & Marcjanka


Bardzo mi si? podoba twoja wizja wymarzonego akwarium :D Taka bajkowa troch?... chyba przez ten but... myszki mieszkaj?ce w bucie :)
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-01-29, 10:55   
   Myszy: Fafik


Sadystyczne,bo biedna mysza b?dzie musia?a na to patrzec hehehhe:P
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2009-01-29, 14:24   
   Myszy: brak:(


Niedziou,
Niedziou napisał/a:
Sadystyczne,bo biedna mysza b?dzie musia?a na to patrzec hehehhe:P

Tak my?lisz? Zw?aszcza je?li chodzi o ten ró?owy domek z serduszkami(I like plastik it's fantastik ;) )Ja te? wol? Naturalne zabaweczki:) mia?am natek kiedy? konar pó?metrowy z wierzby p?acz?cej dla chomika ale jak to ja powiedzia?am rodzicom ?e wol? plastik(by?am m?odsza i g?upsza) a teraz tak by? go spowrotem chcia?a, eh.
fully napisał/a:
Ale ja osobi?cie lubi? jak najbardziej naturalne Marzy mi si? terra 80x40x40 (i pewnie kiedy? to spe?ni? ) które bym urz?dzi?a tak, jako pod?o?e myszki by mia?y mieszank? torfu, trocin i sianka, domkiem by?a by ceramiczna doniczka, by?by te? but lub cholewka z wygryzion? dziur?, jaka? stara metalowa konewka te? z dziur? oczywi?cie, jaki? konarek, sznur, ?ciank? zrobi?abym co? na wzór ceglastej ?ciany domku, nie na ca?ej powierzchni ale kawa?ek na pewno... zagospodarowa?abym to tak, jak gdyby róg jakiej? szopki ceglastej czy co? takiego, gdzie le?? takie ró?ne rzeczy w?a?nie A po takiej ?ciance myszki mog?y by si? wspina?. Wyobra?acie sobie I z pi?? wesolutko lataj?cych myszek No cud, miód i malina, mam nadziej? ?e kiedy? si? pochwale czym? takim

O tak to mi sie bardzo podoba. Ty to masz ?eb do takich spraw fully.
Headea napisał/a:
Bardzo mi si? podoba twoja wizja wymarzonego akwarium Taka bajkowa troch?... chyba przez ten but... myszki mieszkaj?ce w bucie

Hihi to mi przypomina bajki Disney'a.Bardzo fajny pomys? ale odbiegamy od tematu.
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Headea 
M?ody Myszaty
Marble House



Imi?: Julia
Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 18
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-01-30, 18:00   
   Myszy: Gienia & Marcjanka


Przedziwne kó?ko do biegania:



I o?miornica z tunelikami :) (moje myszy by?y by w niebo wzi?te :grin: )

 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2009-01-30, 18:19   

Headea, nie przedziwne, tylko zdrowsze od zwyk?ego ko?owrotka, mysz nie wygina si? a? tak w ?uk, biega w bardziej naturalnej pozycji :) Wielka szkoda, ?e nie ma go jeszcze w Polsce (przynajmniej ja nie widzia?am).
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT