AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolby
Autor Wiadomość
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 12:36   

Kasumi_Karen

Planidis sp. z o.o.
Ul. Diamentowa 5
PL 62-002 Suchy Las
Polska
Tel.: +48 (0)71 798 07 30
kontakt@anidis.pl

To jest firma która w PL zajmuje si? VL.
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-07, 12:43   

a to do nich napisa?am :D
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 13:16   

Kasumi_Karen, no to trzymam kciuki. :D
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-07, 16:40   
   Myszy: Pako (*)


FUJ!!!! MASAKRA!!!
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 19:14   

A ja dzisiaj znowu z wypadu do miasta wróci?am z kolbami dla myszy. Jestem nie do opanowania! :lol:

Maj?c dobre do?wiadczenie z buraczkowo - kukurydzian? kolb? Nestora, dzisiaj laskom przynios?am znowu t? firm?, z tej samej serii, ale sezamowo - biszkoptow?. Ponowny sukces. :)
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-12-07, 20:54   

Sukces? No to i ja jutro zakupi? :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 21:05   

Laraine, Nestor okazuje si? ma bardzo szerok? lini? tych kolb, zale?nie od sk?adu opakowanie ma dyskretnie inny kolor. Niektóre maj? wskazanie dla konkretnych zwierz?t, ale wczytuj?c si? w sk?ad mo?na samodzielnie oceni? czy nadaj? si? dla myszek. Np. zio?owa kolba jest sprzedawana jako dla królików (o ile dobrze pami?tam) a przecie? nasze myszki te? gustuj?. :)
 
 
Betka 
Mysi Bywalec



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-07, 22:23   

A ja w?a?nie te? widzia?am dzisiaj w Kakadu te kolby... spory wybór by?, tylko konkretnie nie patrzy?am dla jakich zwierz?tek. Ale skoro piszecie, ?e myszkom smakuj? to ja te? chyba nast?pnym razem kupi?.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 22:29   

My?l?, ?e warto. Nieca?e 5z? za dwie kolby, które maj? szans? smakowa? to wg mnie dobry wydatek. :)
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-07, 22:33   

moje maj? teraz Nestora biszkoptow? i tak ciumkaj? od czasu do czasu ale sza?u nie ma ;P

[ Dodano: 2012-12-07, 22:33 ]
ta nie by?a z bia?kiem w gratisie ;D
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-07, 22:47   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Ja zauwa?y?am, ?e z Nestorem jest tak, ?e z zewn?trz jest bardzo fajny, mychy go szybko obskubuj?, ale od wewn?trz to ju? jest bardzo ma?o ziaren, wi?c u mnie zostaje po?owa kolby jakby z tym samym spoiwem, nie wiem jak to okre?li?.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 23:08   

Jaghut, zgadzam si?, zostaje to co? co "wi??e" nasionka ze sob?, cho? moje dzikusy w niektórych miejscach do patyka si? dogryz?y.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-12-07, 23:22   

Je?li o Nestora chodzi, to moje jaki? czas temu dosta?y kolb? lucernow?, ale wielkiego sza?u nie ma. :P
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 23:28   

Laraine, moje myszy lucern? przyswajaj? tylko z mieszanki zio?owej dla królików by Zuzala. :P Jak im tak gar?ci? sypn? na ?ció?k? to si? jak na pastwisko zbiegaj?. /off
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-08, 13:17   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Te? widzia?am te kolby. By?y takie w zielonym ciemnym opakowaniu, kilka rodzai dla ró?nych zwierzaków (o takie http://amido.pl/assets/pr...jpg?1344513859) i te stick. Ale nie kupi?am, ze wzgl?du na to, ?e sama niedawno piek?am ;P U mnie te stick s? po 3,50 a te zielune po chyba 4,20. Trzeba b?dzie kiedy? wypróbowa? :D Zrobili tak? jedn? du?? pó?k?, na samego Nestora, a? kusi ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT