AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolby
Autor Wiadomość
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-11, 17:35   

daj? czas vl do ko?ca tyg na reakcj? bo na razie cisza. Jak si? nie odezw? to wy?l? kolejnego maila ju? mniej spokojnego, i "zagro??" :P ?e sprzedam info o ich jako?ci szerszej publiczno?ci :D
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-12-13, 13:11   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Chyba sobie wykraka?am... :roll: Odebra?am dzi? zamówienie z kuchnipupila, w którego sk?ad wchodz? praktycznie same kolby za 100z?, wi?c troch? tego jest. I w kolbach krewetkowych JR Farma wypatrzy?am dwa ohydne robale :roll: A? mnie obrzydzenie bierze na sam? my?l, ?e musz? do tych kolb wróci?... Na razie zawi?za?am szczelnie i odstawi?am jak najdalej od siebie :razz:
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-13, 13:15   

O masz co to za jaki? czas na robale ? Ja kupowa?am u ich i nigdy nic mi nie wype?z?o na szcz??cie ...
_________________
InfinitY ..
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-12-13, 16:06   

Ja kiedy? kupilam kolby w Kakadu, to te? by?y robole. Przy nast?pnych zakupach w sklepie powiedzia?am o tym i Pani mnie pouczy?a, aby kolby rozpakowywa? przy kasie - oni zawsze wymieniaj?, jak cos fruwa lub pelza, bo cytuj? "tyle tu tego fruwa, ?e nas nic nie dziwi i rozumiemy klienta" :lol:

Jak zamawiam kolby w Internecie, to nigdy jeszcze :lol: nie mia?am robali :grin:
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-13, 17:24   

Zuza911 b?dziesz pisa? reklamacj??
Cholerka, VL w ogóle si? nie odzywa? My?licie, ?e mam szans? jeszcze na odpowied?? Mi nawet nie chodzi o rekompensat?, tylko chcia?abym oficjalnych przeprosin...
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-12-13, 17:29   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Napisz?, w ko?cu co mi szkodzi? :razz: Szlag mnie trafia, ?e akurat w krewetkowych, na które tyle czasu polowa?am... No ale na razie patrz? tylko na t? torb? z ukosa i boj? si? do niej zbli?y? :lol:
 
 
 
Kasumi 
Moderator



Pomogła: 34 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 2081
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-13, 17:48   

hahahah zuza911 ja te? zawin??am w siatk? dodatkow? i wywali?am a jak Frufru poleci?a porobi? foty to na odleg?o?? metra no?yczkami rozwija?am i wyjmowa?am :D
_________________
?ycie to nieustanne cierpienie, a potem si? umiera.
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-12-13, 21:40   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Zaraz mi powiecie, ?e jestem nienormalna (i w dodatku b?dziecie mia?y racj? :lol: ), ale wszystkie kolby wyl?dowa?y w ?mietniku :razz: Niestety prawda jest taka, ?e ju? bym ich nie powiesi?a... I tak mi si? ci?gle wydaje, ?e po mnie co? chodzi :roll: Nie wiem, co ze mn? jest, ?e tak panicznie reaguj? na robale, ale normalnie rycza?am dzisiaj, jak musia?am ponownie zajrze? do tej torby... :lol:
Tak czy siak... Ostatnie zakupione kolby, wracam do pieczenia :razz:
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-12-13, 21:48   

zuza911, nic nie jest z Tob? nie tak, po prostu masz fobi? :P
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-14, 13:01   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Haha, czyli te zakupy za stów? wyl?dowa?y w koszu? :P Chocia? to i tak lepsze ni? ?wiadomo??, ?e co? co maj? je?? nasze ma?e stwory mia?o w sobie inne ma?e stwory, ale ju? nie tak s?odkie.. :P
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-14, 13:05   

Nie martw si? mnie te? strasznie brzydz? te bia?e pe?zaj?ce paskudy !
_________________
InfinitY ..
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-12-14, 17:30   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


No z zakupów zosta?y suszone krewetki i ciasteczka serowe, które nie by?y o nic podejrzane :razz: Ale có?, wol? przebole? t? stów?, ni? si? zastanawia?, czy mi nikt przypadkiem do ?ó?ka nie wpe?za :roll:
 
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-12-14, 20:58   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Ja w?a?nie otrzyma?am zio?owe kolby JR Farm i pierwsze wra?enie bdb :grin: m.in zamówi?am te? kolby dla myszy z Vitakraftu.
Jak tylko za równiutki tydzie? odbior? 2 nowe dziewczynki to powiesz? i zobaczymy :wink:
 
 
 
Jaghut 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 350
Skąd: ?ód?/Warszawa
Wysłany: 2012-12-16, 17:13   
   Myszy: Lisek, Milka, ?winka


Zauwa?y?am, ?e z tych kolb nestora co na razie kupi?am (z 6 opakowa?), najlepiej smakuj? myszom te o smaku kokosa i amarantusa. Chocia? powoli b?d? odchodzi? od nestora, bo si? nie op?aca w porównaniu z vl - nestor to 1/2 spoiwa, które potem zostaje niezjedzone, a vl to praktycznie do samego patyka s? ziarna. I jak kolba vl schodzi mi w 1,5 tygodnia ca?a u dziewuch, to nestora b?d? 3 dni skuba?y i maj? go gdzie?.
_________________
[*]Nelson, Szczurcia, Torpeda, Piratka, ?asica, Zo?za, Tekla, Chandra, Gapcia, Tygrysek, Szary[*]
 
 
e_wisniewska 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ewa
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 330
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-01, 23:34   
   Myszy: Pako (*)


Pako si? rzuci? na kolb? krewetkow? :D
_________________
Za T?czowym Mosteczkiem jeste? Ty, moja jedyna i najdro?sza, sp?dzi?am z Tob? najpi?kniejsze 3 lata i 9 miesi?cy, kiedy? spotkamy si? tam i ju? zawsze b?dziemy razem! (Pami?ci sunieczki Nuteczki), do??czy? do Ciebie Pako, jedyny i wyj?tkowy, zaopiekuj si? nim :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT