AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Wroc?aw/Strzelin] ARTISTIC / N.K.V.
Autor Wiadomość
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-19, 17:55   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Nie, kochanie ;) Nie wiem w ogóle jaki zwi?zek ma jego osoba z tym tematem, ale ch?tnie pos?ucham wyja?nie? gdzie tu zwi?zek mi?dzy jednym tematem a drugim ;)

Jaka ró?nica jest mi?dzy PMC a NKV? Cho?by tak?, ?e tak masz totaln? woln? amerykank?,robisz co chcesz :) Nawet rodo nie masz obowi?zku wystawia?.

A co do polityki PMC to ja nie jestem jego rzecznikiem i si? na temat sposobu przyjmowania cz?onków oraz zgody na decyzje o hodowlach nie wypowiadam. My?l?, ze odpowiednimi osobami do uzyskania odpowiedzi na pytania jak wygl?da wydanie zgody na hodowle s? w?adze PMC.
_________________
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-19, 17:59   

No w?a?nie robi? co chc? i to w moim sumieniu le?y czy wydam ten rodowód, czy nie. Czy dbam o myszy, czy tylko udaj?, ?e dbam i nie inbreeduj?. Od PMC te? rodowodów si? doprosi? nie mog?am tak?e... ;)

Z reszt? ile razy ludzie dostaj? rodowód tej samej myszy, ile razy rodowody s? podmieniane? :P To taki pic na wod?. W PMC równie? jest wolna amerykanka i nawet hodowcy to mówi? ;)
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2013-11-19, 18:03   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Jak sobie przypomn?, jak bardzo si? cieszy?am z do??czenia do PMC... Niestety moje wyobra?enia delikatnie mówi?c okaza?y si? nieco odstawa? od rzeczywisto?ci. Nigdy nie chcia?am i?? do NKV, ale coraz mniej "straszne" mi si? to wydaje, jak czytam o kolejnych awanturach i problemach.
A akurat argument o rodowodach bardzo nietrafiony, niestety :lol:
 
 
 
Ell 
Myszo?ak
Ruda


Imi?: Karolina
Pomogła: 9 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 587
Skąd: Szczecin/Pozna?
Wysłany: 2013-11-19, 18:38   

Serio, rozdzielcie temat :lol:
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-11-19, 21:46   

to ze placisz i hodujesz to nie do konca bo gdyby nie pmc nie bylo by wystaw i pokazow a to tez z czegos trzeba oplacac
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-19, 22:39   

Zarzuty i spraw? zg?osi?a Ira.
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-19, 22:40   

Tak, to trzeba odda? ;) Ale nikt nie napisa?, ?e bez sensu, ?e trzeba p?aci?, wsz?dzie trzeba i to jest jak najbardziej zrozumia?e ;)
Rozmawiali?my o przyjmowaniu nowych hodowców.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-20, 07:13   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


zuza911 napisał/a:
Jak sobie przypomn?, jak bardzo si? cieszy?am z do??czenia do PMC... Niestety moje wyobra?enia delikatnie mówi?c okaza?y si? nieco odstawa? od rzeczywisto?ci. Nigdy nie chcia?am i?? do NKV, ale coraz mniej "straszne" mi si? to wydaje, jak czytam o kolejnych awanturach i problemach.
A akurat argument o rodowodach bardzo nietrafiony, niestety :lol:


Ale gdzie nie ma problemów? ;) Wsz?dzie s?. To, ?e PMC nie jest pod tym wzgl?dem idealne to nie znaczy, ?e jest od razu ca?ym z?em tego ?wiata ;) Ja maj?c do wyboruu NKV a PMC wybior? to drugie, dlatego, ?e sprawuje cho? minimalny nadzór nad hodowcami. NKV mo?e i jest dobre dla innych narodów, ale nie s?dz?, ze dla Polaków, którzy jak maj? tak? mo?liwo?? to na pewno b?d? kombinowa?.

A argument o przyjmowaniu nowych hodowli nie trafiony. NKV przyjmuje jak leci ;)


Wróc? do g?ównego tematu, bo zrobi? si? straszny offtop. Yun, a nie my?la?a? o z?o?eniu odwo?ania skoro nie zgadzasz si? z zarzutami i decyzj? GSK?
_________________
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-20, 13:04   

No jak czujesz, ?e b?dziesz kombinowa? to tak :)

Nie wiem co to za stereotyp, ale ja podchodz? do tego powa?nie i nie mam zamiaru w ?aden sposób kombinowa?. Mog?abym i?? na ?atwizn? i kupi? takie myszy jak tu s?, a jednak mam inny cel i jego si? b?d? trzyma?. Przy moich planach zarejestrowanie tych myszy w PMC zaj??oby mi wieki i nie mówi? tego negatywnie, wiem ile jest papierów z importami i wiem ile ja chc? ich ?ci?ga?. Nie wiem dlaczego NKV mia?oby by? dobre dla innych narodów, a dla nas nie. Jeste?my tacy sami. Jak kto? chce to i nawet w PMC kombinuje.
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-20, 14:45   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Mo?esz mnie obra?a?? Dzi?kuj? je?li tak. Nigdzie nie napisa?am, ?e ja bym kombinowa?a. W?a?nie dlatego posz?am do PMC bo nic nie mam do ukrycia i jest to dla mnie wygodniejsza organizacja (bo w Polsce, bo nie musz? op?at robi? za granic?, bo mog? uczestniczy? w wystawach i pokazach - troch? zalet jest).

A co do NKV, po prostu z do?wiadczenia wynika mi, ?e jak Polak mo?e kombinowa? to si? stara to robi?. Pewnie, ze nie wszyscy, ale generalnie NKV ma do?? negatywny obraz jednak.
_________________
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2013-11-20, 14:50   

Ja Ci? obra?am? Pisz? w mi?ym tonie. Równie dobrze mog? powiedzie?, ?e Ty mnie obrazi?a? mówi?c, ?e posz?am do NKV bo mam zamiar kombinowa?, bo jak Polak tam pójdzie to b?dzie kombinowa?. Ja równie? nie mam nic do ukrycia.
I nie s?dz?, ?eby NKV mia?o negatywny obraz.


Cytat:
Mo?esz mnie obra?a?? Dzi?kuj? je?li tak.


Mniemam, ?e mia?o by? nie obra?a? :P
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-20, 15:01   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Fakt, mia?o by? nie obra?a? ;)
_________________
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2013-11-20, 16:25   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ania, masz racj?, wsz?dzie s? jakie? problemy :wink: Ale wyci?gn??a? argument o rodowodach, wi?c masz odpowied?. Ja nie twierdz? nagle, ?e PMC to samo z?o, wr?cz przeciwnie. U?atwienie drogi nowym hodowcom te? by?o uzasadnione i, jak wszystko, ma swoje dobre i z?e strony.
ALE... tu chodzi o spraw? Yun. Dla mnie to nie do pomy?lenia, pozbycie si? do?wiadczonego hodowcy, bo tak, bo jest niewygodny. Mam tylko nadziej?, ?e Yun znajdzie z tej sytuacji rozs?dne wyj?cie.
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-11-20, 17:44   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Zuza911, to o ca?ym ?le by?o do ca?ej dyskusji jaki takiej. Nie konkretnie do argumentu o rodowodach ;)

Natomiast je?li Yun si? nie zgadza z t? decyzj?, to ja bym jednak na jej miejscu napisa?a odwo?anie. Przecie? tam mo?e wyt?umaczy? swoje racje jeszcze raz. Mo?e co? nie zosta?o uwzgl?dnione, mo?e co? zosta?o ?le zrozumiane i mo?na to wyja?ni?.
_________________
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2013-11-20, 22:36   

aShadow napisa?am baaardzo d?ugie, obszerne wyja?nienia wszelkich zarzutów. W ostatecznej decyzji wysz?o, ?e ?aden z moich kontrargumentów nie zosta? wzi?ty pod uwag?, bo po prostu finalna decyzja uwzgl?dni?a WSZYSTKIE zarzuty, jakie skierowa?a w moim kierunku Ira.

Mo?e i mog?abym si? odwo?ywa?. Ale powiedzcie mi - po co? Widzicie jakikolwiek sens? Same doskonale widzicie, jak? wielk? mi?o?ci? pa?a do mnie Zarz?d. Jak czepiaj? si? nawet tego, ?e komu? da?am rad? na forum publicznym :)
Dla mnie PMC mo?e teraz istnie? tylko bez Iry, która skutecznie od ponad dwóch lat zniech?ca mnie do bycia w zwi?zku.

A odwo?anie si? nie da za wiele, mamy ??cznie 5 osób w GSK - 3 ju? decyzj? podj??y, zabraknie jednej do podj?cia kolejnej sprawy. Moje odwo?anie rozpatrywa?aby ta sama osoba, co wyda?a aktualny wyrok.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT