AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-23, 19:51
Co o waszej myszce sadza inni?
Autor Wiadomość
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
  Wysłany: 2005-08-29, 23:15   Co o waszej myszce sadza inni?

Np moi znajomi uwazaja ze kompletnie odbilo mi na punkcie myszy. Smieja sie ze mnie ze na co komu mysz w domu. Za nic biora moje starania o to aby przekonac rodzicow do myszy. Smutno mi z tego powodu ale nic nie poradze.. Przekonac znajomych trudno a co dopiero rodzicow . W zyciu to jednak jest ciezko..
a ja poprostu chce miec jednego malego zwierzaczka bo go potrzebuje przynajmiej bede miala sie komu wyzalic , nie bedzie na mnie krzyczala ani strzelala gupich min :P i sprzatac tez bym chciala i zawsze jest jakies zajecie.
_________________
Lucynka
Ostatnio zmieniony przez kat 2006-07-18, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-08-30, 09:59   

hmmm ja te? kocham myszki, moi rodzice raczej nie wypowiadaj? si? na ich temat! chocia? czasmi tata mówi mi "po co Ci tyle tych zwierz?t..." wtr?ca swoje trzy s?owa ale jak sobie pogada to zaraz mu przechodzi :) ale to tylko gdy ma z?y chumor!! a znajomi? hmmmm... niektórym si? to podoba, a niektórzy poprostu nie lubi? zwierz?t! to ju? zaile?y od indwiduau ka?dego cz?owieka. Jeden b?dzie zachwycony a inny zniesmaczony widokiem ogonka :)
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-30, 11:40   

Mam nadzieje ze nie wszystkich znajomi tak traktuja poglad na myszke.NAgle dowiaduje sie ze smieja sie ze mnie za plecami i w ogole . Uwazaja mnie za sama nie wiem kogo ale napewno to mile nie jest. Co za ludzie na tym swiecie .. ;/
_________________
Lucynka
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-08-31, 22:08   

Moja mama czasem mówi 'Daj mi spokój z tymi myszami!' jak j? zam?czam ?eby popatrzy?a chocia? chwilk? na nie.A tata nawet je lubi.Bracia natomiast nie przepadaj? za nimi(tylko ?ukasz je dosyc lubi,Mateusz raczej nie).A w otoczeniu raczej nikt ?le nie reaguje,chocia? jak sz?am "kiedy?" do weta z Chrumci?,to jaka? baba popatrzy?a na moj? mysi? i mówi:'Ble,jakie szczury!'.Moja kole?anka tez lubi myszki,nawet jedn? mia?a,ale jej zmar?a po paru tygodniach.A inni w klasie nie reaguj? na to ?e mam mysie, jako? ?le.Nic sie nie wypowiadaj? w tej kwestii.Niektóre moje ciocie nie lubi? albo boj? sie myszek i 'blee'mówi? jak s?ysz? ?e mam mysie.Tak?e wujek co mieszka z babci? na wsi,mówi 'Jak ty to mo?esz chowa?'.Moim tlumaczeniom nie ma ko?ca,ale oni i tak nic nie rozumiej?...Niestety...
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-08-31, 23:02   

Wlasnie nie rozumieja . Ja bym chciala przygarnac taka biedna mala myszke a oni to uwazaja ze glupstwo. Juz nawet nie wspominam przy znajomych o myszce zeby nie zaczely sie zlosliwe komentarze. A moja mama o myszce fuujj ogon ;p
_________________
Lucynka
 
 
 
Myszerey 
Szara myszka
MYSZEREJ!!!


Imi?: Aga i Tomek
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sie 2005
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-01, 08:48   

Najwazniejsze jest nie to co mysla czy powiedza inni ,ale to ile nam posiadanie zwierzatka sprawia radosci i co my sami o nim sadzimy...cala reszta to malo wazne bzdety:P:D
(AgA)
Ostatnio zmieniony przez Myszerey 2005-09-01, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-01, 09:14   
   Myszy: tak


Tak sobie mo?na mówi?... ale i tak si? przejmuje gadaniem innych w mniejszym lub wi?kszym stopniu... (I po to mamy ten topic, ?eby si? wy?ali?... :P )
 
 
 
Myszerey 
Szara myszka
MYSZEREJ!!!


Imi?: Aga i Tomek
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sie 2005
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-01, 11:21   

Nie no oczywiscie...rozumiem , ze mozna sie przejac ,gdy z kazdej strony slyszy sie glosy a po co ci ta mysza i wogole..:D sama czesto slysze od ojca pytania o mojego chomika :"Gdzie ta twoja gruba mycha???" ale staram sie to odbierac jako zartobliwe okreslenie KLUSKI :lol:
(AgA)
_________________
http://myszerey.w.interia.pl
ZDJECIA MYSZEK: SEXAPIL i TOFFIE juz na stronie !!!
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-01, 12:39   
   Myszy: tak


Najlepiej zareagowa? tak, ?eby ta osoba poczu?a si? g?upio, ?e wylecia?a z takim tekstem...

Ja nie pokazuj?, ?e sie przemuj?, bo przewa?nie takie uwagi mnie zaskakuj? i nie umiem jako? w?a?ciwie zareagowa?... :( Bu... Tylko pewnie robi? g?upi? min? albo co?...
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-09-02, 23:19   

Ja juz nawet nie mowie moim znajomym o myszkach. W piatek jak dobrze pojdzie bede miala myche :D mama juz chyba na to zlala :D za duzo jej dupke trulam :D :P W ogole ludzie dziwnie reaguja na zwierzeta, dlaczego nikt nie reaguje na mysz tak samo jak na kota czy psa ? Ludzie to poprostu dupki. ;p
_________________
Lucynka
 
 
 
Lucynka 
M?ody Myszaty



Imi?: Lucynka
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2005
Posty: 26
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2005-09-11, 21:54   

Moi znajomi juz sie przekonali do myszki gdy zobaczyli jakie to mile zwierzatko nawet jak nakupkalo im na reke :P
_________________
Lucynka
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-09-12, 20:44   

Hehe ! Ale myszy maj? to "co?" co przekonuje do nich ludzi ! osobi?cie podejrzewam ?e to te uszka ;)
 
 
Gość

Wysłany: 2005-11-16, 17:37   

Nie wiem dlaczego wszyscy reaguj? w taki sposób na myszki...
Przecie? one s? taaaakie s?odkie ^_^ ^_^
 
 
Miss
Gość
Wysłany: 2005-11-16, 17:37   

Nie wiem dlaczego wszyscy reaguj? w taki sposób na myszki...
Przecie? one s? taaaakie s?odkie ^_^ ^_^
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-16, 21:13   
   Myszy: tak


To te przes?dy... opinia myszek: mysz - szkodnik... :P No mo?e i tak, robi szkody, ale nie mysz klatkowa... ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT