AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchowanie m?odych bez matki
Autor Wiadomość
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-19, 18:17   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


A mo?e je?li jest m?oda to uda ci si? j? oswoi?. Jesli chcesz :] Bo nie wiem czy sobie poradzi...
 
 
 
basia92 
Starszy Myszaty


Imi?: Basia
Wiek: 31
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 80
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-01-19, 19:25   
   Myszy: Reforma i Stringi[*], 13 maluchów oddanych do ich nowych domów


mnie si? wydaje, ?e nie ma sensu j? wypuszcza? na wolno?? bo mo?e sobie nie poradzi? :? Bo skoro Greena b?dzie odgrywa? po trochu rol? jej matki, to chc?c nie chc?? ma?a si? przyzwyczai. Cho? szkoda bo to co dzikie powinno by? na wolno?ci.
 
 
Motylek 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Gru 2007
Posty: 317
Wysłany: 2008-01-19, 19:54   

Mnie by bylo zal tej myszki gdybys ja wypu?ci?a na wolno??. Czasami dzikiej myszce jest lepiej u cz?owieka pod warunkiem ?e jest u niego od ma?ego. A nawet nie czasami... Mi si? wydaje ?e powinna? si? ni? zaopiekowa? albo odda? w dobra r?ce bo na wolno?ci nie prze?yje... :m:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-20, 11:17   

No nie wiem... Zawsze jak kto? znajdzie mysz poln? to powinno si? j? wypu?ci? na wolno??... No ale ta rzeczywi?cie jest malutka i mo?e si? przyzwyczai. b?dzie ucieka? itp to koniecznie j? wypu??.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Motylek 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Gru 2007
Posty: 317
Wysłany: 2008-01-20, 15:18   

Miejmy nadziej? ?e si? oswoi... :m:
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-20, 15:45   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


No ?eby ci si? uda?o. Trzymam kciuki xDD
 
 
 
Luain
Szara myszka


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-04-23, 13:11   Bardzo ma?a mysz potrzebuje pomocy

Moja sisotra posz?a dzi? z pieskami na spacer. Rado?nie sobie kopa?y, jad?y korzonki, a? tu nagle wykopa?y dwa mae?kie myszatka. Nie zauwazy?y ich. Jedno by?o martwe, drugie za? jest teraz u nas w domu. Male?stwo ma 2,5-3 cm, jest slepe, g?uche, czasem popiskuje. Lezy na poduszce elektrycznej, która co jaki? czas w?aczam, zeby odrobink? si? nagrza?a, ale male?stwa nie ugotowa?a. Podaje jej s?odzone mleko na rozku r?czniczka papierowego i ma?a ssie. Nie wiem tylko, co w kwestii wywo?ania za?atwienia si?. Wiem,z e ma?e koci?ta musz? by? lizane po brzuczku i kuperku, nie wiem natomiast, czy u myszy te? to dzia?a. Glaszcz? j? na wszelki wypadek takim patyczkiem z wacikiem, raz wilgotnym, a raz suchym. Nie chc? jej krzywdy narobi?, cho? szczerze mówi?c nie wiem, czy ma szanse przezy?. Warto spróbowac, wiec prosze o wszlekie mo?liwe porady, równiez na gg: 7844720
 
 
 
Kasia-mysia 
Mysi Bywalec


Imi?: Kasia
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Lip 2007
Posty: 142
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-04-23, 16:50   
   Myszy: Ksi??niczka,Czarnulka,Kropka


kochana niewiem co ci paradzi? ale je?li ju? zabra?a? mysz dawaj jej mleko dla koci?t karm j? tym mlekiem co 2 godz. w dzie? i w nocy utrzymuj wysok? temperatur? i najlepiej mokrym patyczkiem do uszy wycieraj jej brzuszek w tedy si? za?atwi trzymam za was kciuki
_________________
"C:\Documents and Settings\Kasia\Pulpit\obrazy kasi\Nowy folder (3)\egg04.gif"
 
 
 
Tu?cia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Rita
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 227
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-23, 20:39   
   Myszy: Tamara i ?nie?ka


Luain napisał/a:
Lezy na poduszce elektrycznej, która co jaki? czas w?aczam, zeby odrobink? si? nagrza?a, ale male?stwa nie ugotowa?a.

:shock: yyy... jest co? takiego? pierwsze s?ysz?. ;p w ka?dym b?d? razie ?le mi si? to kojarzy.. -.-
Luain napisał/a:
Glaszcz? j? na wszelki wypadek takim patyczkiem z wacikiem, raz wilgotnym, a raz suchym.

To dobrze. Lepiej mokrym, ale nas?czonym letni? wod?. ;]
Pzdr ;* Trzymamy kciuki za wykarmienie ma?ej!
 
 
 
oh noes!
M?ody Myszaty


Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 42
Wysłany: 2008-04-24, 11:24   

Tuncia, jest, i to bardzo fajna rzecz. ;) o tak to wygl?da i jest bezpieczne ;) )

co do mleka to bezpieczniej podawa? kocie, czyli bez laktozy, ni? zwyk?e, sklepowe, krowie. My?l?, ?e szanse s? niewielkie, ale zawsze warto walczy? i trzymam kciuki, bo teras s? chwile krytyczne, ale jak male?stwo je prze?yje, to b?dzie ju? z górki ;)
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-04-24, 11:37   

http://myszy.net/rozmnazanie.htm

na samym dole jest fragment "W PRZYPADKU ?MIERCI MATKI"
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Ewelina2501
M?ody Myszaty


Imi?: Ewelina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 30
Skąd: ?apy
Wysłany: 2008-04-25, 09:28   
   Myszy: Fearie, Lilith


Ja na poduszcze k?adalam jeszcze futerko to wtedy moja ma?a nie popikiwa?a tak cz?sto( chyba si? czu?a bezpieczniej).mia?am dok?adnie taka sama przygod? tylko z kotem, polecam takie mleko dla ma?ych niemowl?t jest bardzo delikatne, moja ma?a niestety po kocim mia?a problemy z brzuszkiem. A co do szans......mi si? uda?o,wi?c zycz? powdzenia i trzymam kciuki( aha przydaje si? utrzymywa? w miar? sta?? temperatur?, ?eby maluch si? nie przezi?bi? ) :wink:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-04-26, 11:57   

Ja niedawno mia?am taki przypadek tylko, ?e do opieki by?o 6 osesek a nie jedna :P
Tu masz moj? histori? i co zrobi?am
http://www.myszy.info/vie...er=asc&start=90
w innych tematach pewnie te? co? si? znajdzie o tym. Najlepiej karmi? myszki strzykawk? a do niej na ko?cu przyczepi? ma?a rureczk? ( takie co? co si? przyczepia do ig?y podczas oddawania krwi b?d? pobierania - to jest plastikowe i myszkom wygodnie jest t z?apa? w pyszczek ani ich nie rani jak np ig?a by to zrobi?a :P ).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
mija 
Gadu?a Myszaty
Tao Tao(*)



Imi?: Misia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 316
Skąd: Strzelce Op.
Wysłany: 2008-04-27, 16:37   
   Myszy: brak:(


I co jak tam maluszek? masz bardzo dobre serce ?e zaj??a? si? tym male?stwem powodzenia i napisz co tam u ma?ego.
_________________

[url=http://pavic.co.cc/zwierz/2922][img]
 
 
Bogi 
Starszy Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 96
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2008-04-28, 16:10   

myszka ju? od kilku dni nie ?yje bo rozmawia?am z Luain i ona ju? nie wchodzi na te forum
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT