AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszoskoczki
Autor Wiadomość
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-04, 18:40   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


No niestety uparta to jest ;/ Ale spróbuj? jej przekaza? te informacje itd mo?e co? do niej dotrze ;) To dam wam zna? jak co? si? zmieni. Modl? si? tylko ?eby nie kupi?a tej kuli ... 30cm trocin :eek: Nawet sb tego nie wyobra?am ;p A ile masz skoczków Thi? Tak z ciekawo?ci :)
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-04, 19:11   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


No oby kuli nie kupi?a.
Ja w tym momencie mam tylko 5cm trocin, bo mnie na wi?cej nie sta?, a mam do?? du?e akwarium i ?eby by?o 30cm, musia?abym kupi? z dobre 12 paczek :P Teraz id? dwie. Ale spoko, nie ka?dy daje tyle trocin. Przewa?nie ta zasada 30cm jest przestrzegana za granic?, gdzie s? lepsze zarobki i ludzie naprawd? mog? sobie pozwoli? na to. W Polsce wi?kszo?? posiadaczy skoków daje od w?a?nie 5cm do 15cm, aczkolwiek zdarzaj? si? nieliczni, co daj? te 30cm jak ich na to sta? :P Jak znajd? prac?, to zamierzam te? stosowa? si? do tej zasady i jeszcze chc? zrobi? im akwarium z szyb po starym oknie. Wyjdzie mi wtedy takie 90x70cm, wi?c b?d? mia?y raj w nim :D
Ja mam dwa skoki teraz. I szykuj? si? do ponownego ??czenia, bo si? po?ar?y. To znaczy starsza pogryz?a m?odsz? i teraz starsza siedzi "za kar?" w ma?ym akwarium. W czwartek albo w pi?tek zaczynam je ??czy?, bo ju? min? 2 tygodnie rozdzielenia. Mam nadziej?, ?e b?dzie ok, bo jak nie, to do ko?ca b?d? zmuszona trzymac je osobno, a to mi troch? nie na rek? ;/ Z reszt? im te? nie b?dzie za weso?o w samotno?ci...
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-04, 20:14   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


No faktycznie, takie 90x70 to istny raj :D Ale w sumie to te 30cm idzie na ten miesi?c czy nawet wi?cej, a gdyby tak co tydzie? 30cm sypa? to by zbankrutowa? :P
Powodzenia w ??czeniu, niech si? dziewuchy nie k?óc? ;P
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-04, 22:35   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


No tak, jakby trzeba by?o co tydzie? zmienia?, to by doprowadzi?o do bankructwa. Dlatego ja chc? kupi? trociny dla koni jak bede mia?a kas?. Oko?o 60z? za 500l, czyli wychodzi bardzo tanio, bo tylko 12 groszy za litr. Podobno s? bardzo dobre i nie pyl? ani nie alergizuj? tak jak te dla gryzoni. W ka?dym razie chc? spróbowa?, bo raz, ?e wychodzi taniej, a dwa, ?e od razu mam te 500l i nie musze lata? po sklepach za ka?dym razem jak chce kupi? trociny. Marzy mi si? taka góra trocin u skoków, ?ebym mog?a w ko?cu zobaczy? jak kopi? tunele. Teraz nie za bardzo mog? to robi?, bo trocin jest za ma?o. Z reszt? musia?abym im jeszcze wtedy zrobi? wysok? pó?k? minimum na 30cm, ?eby na niej postawi? s?oik z jedzeniem, bo teraz prawd? mówi?c, jak im wsypi? nawet te 5cm trocin, to potrafi? czasami szczelnie zakopa? s?oik z ?arciem, który ma wysoko?? prawie 20cm :roll: Strasznie mnie to denerwuje... Jakby mia?y te 30cm, to pewnie by?by stale zakopany xd A z kolei nie lubi? wsypywa? ?arcia do ?ció?ki, bo wtedy du?o si? marnuje albo nie wiem, czy jeszcze maj? jedzenie, czy nie maj?.

Moje dziewuchy w marcu tego roku te? si? tak pok?óci?y, rozdzieli?am je na dwa tygodnie, potem znów po??czy?am i by? spokój a? do tej pory. Nie wiem tez o co im posz?o, podejrzewam, ?e o wspólna rujk?, ale nie mam pewno?ci. Dobrze, ?e m?odsza si? nie rzuca?a do bicia do tej starszej jak ta j? gryz?a, tylko ucieka?a i chowa?a si? w kokosie. Nie wiem jakby to si? sko?czy?o, gdyby te? si? do niej rzuca?a zamiast ucieka?.
No nic, zobaczymy jak b?dzie, oby uda?o si? je jeszcze po??czy?.

[ Dodano: 2012-12-12, 01:37 ]


 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-12-14, 09:58   

jakie s?odziaki;) http://www.youtube.com/watch?v=O50O38Smt7k
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-14, 12:44   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Haha jak si? wywala :P P
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-14, 13:14   

Thi trzymam kciuki :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-14, 13:44   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Dzi?ki. Nied?ugo b?dzie kolejny etap ??czenia i si? oka?e, czy si? znów pokochaj?. Puszcz? je na wybieg, a jak b?dzie dobrze, to pójd? razem do male?kiego akwarium na minimum tydzie?, ?eby szybciej wymieni?y si? w nim swoimi zapachami, no i b?d? mia?a je na oku, bo akwarium zmie?ci mi si? na biurku. Potem posprz?tam ich du?e akwarium i jak nie b?d? si? w tym ma?ym ?ar?y, to pójd? do du?ego :P
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-14, 15:08   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Fajny skoczek na zdj?ciach :) To jeden? Czy one s? identyczne? :P I te? trzymam kciuki, ?eby si? da?y bezproblemowo po??czy?
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-14, 15:11   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Na tamtych zdj?ciach jest Koparka.
A tu jest Piszcza?ka:


Koparka jest nutmegiem, a Piszcza?ka agouti. Grzbiety maj? podobne, tylko si? ró?ni? nieco odcieniem, no i Piszcza?ka ma bia?y brzuszek.

A tu razem. Koparka koronuje Piszcza?ke na królow? tubek po papierze xD
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-14, 15:16   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


Hahah, koronacja niez?a :P Fajne te skoki, na ostatnim zdj?ciu faktycznie si? troch? ró?ni?. Piszcza?ka ma ?adniusi? bia?? plamk? pod noskiem :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-12-14, 23:37   

S?odziaki.
_________________
InfinitY ..
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-18, 16:30   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Skoki sa ju? razem w ma?ym akwarium tymczasowym. Na razie nie walcz?, bawi? si?, iskaj? itp. Chcia?am nagrac filmik, ale oczywi?cie moje kochane baterie pad?y po minucie ;/ Baterie ponad sze?cioletnie, to ju? nie trzymaj? tak dobrze energii jak na pocz?tku. Znowu si? ?aduj?, mo?e wieczorem uda mi si? co? nagra? :P
 
 
Zumi 
Myszowaty



Imi?: Aga!
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 520
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2012-12-18, 16:48   
   Myszy: Toro i Otto <3. | Zumi [*], Milka [*], Suzi [*], Nefi [*], Mamba [*], Margolka [*]


A kole?ankowa skoczka jest ju? w akwa, do?? du?ym. Kole?ank? b?dzie mia?a chyba niebawem. Fajnie, ?e s? razem, oby nie by?o ?adnych problemów, ja si? przy ??czeniu okropnie stresuj? :p
 
 
Thi 
Mysi Bywalec



Wiek: 39
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 106
Wysłany: 2012-12-18, 17:29   
   Myszy: Wiertarka, ?rubka


Ja ju? tyle razy l?czy?am, ?e zero stresu xd tylko samo to ze na to trzeba po?wi?ci? czas, pilnowac itp mnie wkurza xd
Poza tym im m?odsze skoki tym ?atwiej jest po??czy?, takze jak kole?anki skoczyca jest m?oda i dodatkowo wezmie m?od? kolezanke do niej, to ??czenie pójdzie szybko. Gorzej jest ze starszymi skokami, te juz maj? utarte charaktery i ??czenie zajmuje wi?cej czasu.
Moje mordeczki zasn??y razem, tak?e teraz id? posprzata? myszom i potem ich akwarium sprzatne i umyje, tak za 3 dni pójd? do niego, teraz niech sie wietrzy xD

[ Dodano: 2012-12-19, 16:08 ]
Obiecany film http://www.youtube.com/watch?v=Hs9B9vnuJ4A
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT