AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
naro?l, krwawienie...
Autor Wiadomość
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-03, 22:16   naro?l, krwawienie...

Ju? jaki? czas temu Meteora mia?a jak?? dziwaczn? naro?l na g?owie. Po jakim? czasie naro?l ... odpad?a? Nie wiem, co si? sta?o, w ka?dym razie zacz??a si? goi?, pomy?la?am, ?e to które? z dziwnych stadiów raka, ale obserwowa?am. W sobot?: krew, ropa, panika, wygryzione, oko prawie zaro?ni?te (bo to na g?owie), sam? ran? przemy?am lekko wod? utlenion?, a dzis czym pr?dzej do weta. I tak: pan wet nawet nie spojrza? szczególnie (a dziwnie, bo zawsze si? przyk?dali w tym gabinecie do tego co robi?), przepisa? mi Bactroban , 2 razy dziennie, za tydzie? kontrola.
i teraz: dosta?am Bactroban do smarowania g?owy, ale na ulotce jest napisane, ?e to si? nie mo?e dosta? do oczu. I kombinuj? z wacikami do uszu, byle mysza nie zatar?a si? tym cudem. Na ulotce jest te?, ze to jest do zmian grzybicznych czy bakteryjnych, a ta naro?l na tak? nie wygl?da?? (pan wet nie by? zainteresowany opisem przebiegu choroby niestety.)

B?d? si? dzieli? tym, co si? dzieje, mam nadziej?, ?e to dziwne co? nie odro?nie (w sumie ta naro?l wygl?da?a jak pi?trowy strup, ale zrobi?a si? z niczego).
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-10-04, 07:31   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


narosl napewno z niczego sie nie zrobila , mozliwe ze mysz sie zadrapala i zrobila sie zgorzel ropna a mozliwe tez ze dostala jakiegos grzybka i rozdrapala , efekt poboczny strup z ropna zmiana , obie zmiany jakie by nie byly nie powinno sie zaklejac masciami tylko wysuszac , pod ta mascia wszystko bedzie sie kisic i ponownie ropiec , do obu przypadkow mozna uzyc plynow odkazajacych , wysuszajacych i odgrzybiajacych , radzilabym odwiedzic innego weta
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-10-05, 15:03   

lilith, jak na razie jest lepiej, ale to mo?e by? tylko chwilowe, poczekam do poniedzia?ku i pójd? do tego weta z rana mo?e i jak si? uda to trafi? na praktykantki, które wielbi? moje gryzonie i zawsze ?wietnie sobie radz? z ró?nymi ?wi?stwami.

A co do tej naro?li - naprawd? nie mam poj?cia co j? spowodowa?o, ale opuchlizna zmniejszy?a si? i mynia otwiera ju? oko normalnie. Z tym, ?e jest straszny raban, kiedy mam j? smarowa?, obrazi?a si? na mnie straszliwie, obsikuje mnie za ka?dym razem, hoho..
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-10-05, 17:52   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


no to dobrze daj znac co tam dalej
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT