AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyposa?enie i zabawki - co wybra??
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-09-18, 11:06   Wyposa?enie i zabawki - co wybra??
   Myszy: tak


Za tak? ma?? cen? mo?na kupi? i wywali? jak zasikaj?... ;) Ciekawa jestem tylko czy to sianko nie ma jaki? paso?ytów, nie pyli, itp.... :P Takie gniazdka to chyba luzem s? trzymane, bez jaki? opakowa?.
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-09-18, 11:17   

Tak,one s? luzem ;-) .To jest dziwny 'materia?',nie takie zwyk?e sianko,suche jakie? ...Chyba im kupi?,ale na razie czasu nie ma(kto wymy?li? takie traumatyczne godziny rozpoczynania i ko?czenia lekcji? :? ).I to te podwójne(mowa o gniazdku)bo znaj?c moje wymagaj?ce mynie,w pojedynczym by nie spa?y ...:P.

EDIT: Spójrzcie tylko na to cudo!



Zainspirowa?o mnie to,chyba musz? skombinowa? materia?y,poprosi? tat? i zrobi? takie dwa cude?ka :twisted: .Na http://www.psiaki.pl/sklep/index.php/cPath/46 sprzedaj? takie,jest te? wiele równie wspania?ych domków,gniazd(ostatnie jest b.ciekawe!),zabawek tak?e.
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-09-18, 15:40   

Fajne gniazdko, zaopatrze si? w takie na zim? :) a co do domku to jak kto? ma duza klatke to fajne :)
_________________
 
 
 
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
Wysłany: 2006-09-22, 15:03   

Yh,jak ja bym chcia?a co? myszce kupi? w stylu tych zabawek i domków.. Lubaczów taka dziura,?e nawet w sklepach zoologicznych nie maj?. A sklepy tylko 2. Wyjecha? nie wyjad?,bu?. Mo?e tatu? mi co? skonstruuje,zobaczymy :mrgreen:
_________________
Moja myszka;
Soleil (14.09.06)
Status: Swojska i oswojona xD
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-06, 17:06   

http://allegro.pl/item130...b_chomika_.html - my?licie,?e warto co? takiego kupi??U mnie w pewnym zoologu jest taki tunelik za 7-8 zeta.

A takie cu?? http://animalia.pl/produkt.php?id=6841 .Nawet fajne,nie jest przesadnie drogie :) .I zastanawiam si? nad tak? drewnian? ciuchci? ... http://www.zoomania.pl/images/lokomotywa.jpg .Chrumci zmie?ci?aby si? do klateczki :) .Prosz? o porady :) .
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-07, 07:35   

mi sie drugi link nie wyswietla ;)
mi sie strasznie podoba ta ciuchcia :D widzialam ja u mnie,ale strasznie droga jest :P ja bym chyba taka kupila, moje mysiaki lubia sie wspinac po takich klockowatych budowlach ;)
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-07, 09:51   

Ja chcialam kupi? bo u mnie za 13 zeta by?a ale po 1. nie mam miejsca w klatce a po 2.szybko b?dzie do wywalenia bo to drewno :/
_________________
 
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-07, 15:34   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


mi sie ten domek hagena nie podoba .......plastik a do tego jeszcze taki nieciekawy, ju? lepszy jest mój gliniany ser z otworami tylko tego ju? nie ma w sklepach (KAT widzia?a na wystawie)
a ciuch ciuch fajna tylko czy jak to zasikaja i zakupkaja to da sie umy? aby nie funi?o i zgryz? przynajmniej moje czpioty....
_________________
 
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-07, 16:17   

Fakt,lepiej by by?o,gdyby ten domek z Hagena by? z innego materia?u ...Cho?by z drewna.Masz ser z otworami?Te? co? takiego widzia?am,tylko ze by? drewniany.Poszukam jeszcze po necie innych zabaweczek,mo?e nawet tata mi kiedy? jak?? zrobi,jak b?dzie za droga.Na razie sk?aniam si? do ciuchci,mo?e kiedy? kupi? Chrumci :) (tylko w M1 jest drogo,bo po 18 - a kiedy? by?o po 13 ...).
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-07, 16:43   
   Myszy: tak


Tylko te serki co ty my?lisz (drewniane) to cienki kawa?ek drewna, pe?ny, z dziurami na przestrza?, a Kate, na takie "domek" pusty w ?rodku. Nie tylko mo?na przez niego przej??, ale i posiedzie?... ;)

O, mam fotk? z wystawy... :) Mog? da? jakie? zbli?enie je?li kto? chce.
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-07, 17:06   

To taki gliniany by?by lepszy ...Fajniejszy :) .Naprawd? nigdzie nie mo?na takiego dosta??A co? na typ takiego?

Popatrzcie tylko na to

http://allegro.pl/item131...la_chomika.html

Nietypowe ;) .
 
 
Kaprys 
Mysi Rozmówca
hodowla Kaprys



Imi?: Kasia
Hodowla: Kaprys
Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lip 2006
Posty: 231
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-07, 18:04   
   Myszy: caaa?a du?a ekipa


Dzieki Kat:))))
Ja go kupowa?am 5 lat temu....i tak wyciagne?am, wykopa?am ostatnia sztuk? w cacadu w caerfourze na bemowie....
Ostatnio jak by?am w sklepach 2 ró?nych du?ych cacadu i rybce sie pyta?am powiedzieli ?e ju? dawno i nieprawda...... ja mam ten jest ?wietny dostarcza zabawy i s?u?y jako domek nie jest z drewna wiec nie zjedza go i nie przesmierdnie i w ogóle otworki ma wsz?dzie na wystawie ludzie sie dziwili a ile mia?am pyta? gdzie mozna kupi? cos takiego...
_________________
 
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-08, 14:04   

A z gliny da si? samemu co? zrobi??;).Eh,to szkoda,?e nie ma szans na kupno takowego :( .A jak my?licie,czy zamek ceramiczny po rybkach to dobry pomys??Bo mo?e bym Chrumci da?a ;) .Racej by si? zmie?ci?,a jest fajny,du?o miejsca w ?rodku,mog?aby sobie ?azi?.Cho? z drugiej strony musia?abym jej zmieni? troch? wystrój,abym jej jako? wcisn??a owy zameczek.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-08, 14:12   
   Myszy: tak


Ja chcia?am co? zrobi? z gliny od odawna... ale nie mog? is? jej doprosi?... :( (A saman ie bywam na tym ko?cu Wawy.) Ja mam korzenie ceramiczne, ale mog? mie? ostre brzegi... musz? je w ko?cu jako? usuna?... wywali?, sprzeda?... lub mo?e opi?owa?... :P
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-08, 14:22   

Korzenie ceramiczne?Do akwa?Masz fotki?Mo?e bym wzi??a :P .Ten zamek ostrych brzegów raczej nie ma,cho? mo?e w jednym miejscu ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT