AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje myszoskoczki ...
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
  Wysłany: 2005-07-31, 17:30   Moje myszoskoczki ...

Co prawda nie jest to o myszkach ale o myszoskoczkach . Nigdy wcze?niej na ?adnej stronie nie by?o takiej notki bo za ka?dym razem kiedy chcia?am to pisa? p?ka?o mi serce ... :cry:
Na pocz?tyku mia?am dwie myszoskoczki - Roxiego i Bandzi potemw lipcu urodziu?y sie m?ode - Iwi Wyder Roxik i Ufo. niestety Ufo pogryz?o sie z Bandzi i sprzeda?y?my je . Nast?pnie wpod koniec pa?dziernika znowu urodzi?y sie ma?e i tym razem zostawi?am tylko jednego Filiego(który jest zemn? do dzi?. Potem zdech? Roxi mój pierwszy myszoskoczek ... Po nim 20 kwietnia odesz?a Iwi moje biedactwo którego ?mier? najbardziej mnie bola?a ... Bandzi i Roxik umar?y w ma?ym odst?pie czasowym ... Na ko?cu by? wyder s?otki ma?y uciekinier ... Filiego mam do teraz ... Ci?gle mam pami?tki po nich ... wszystkie ich zabawki i nawet kartke na której napisa?am na pami?tke Iwi ...
Chce tylko powiedzie? ?e teraz kedy to pisze to p?acze ...
Je?li kogo? to wzruszy?o i chce pozna? dok?adniejsz? historie niech napisze to opowiem dok?adniej ...
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-08-01, 12:23   

:cry: sporo ich by?o...
Kiedy to by?o? Podaj dok?adne daty.
:(
miliutka13 napisał/a:
Je?li kogo? to wzruszy?o i chce pozna? dok?adniejsz? historie niech napisze to opowiem dok?adniej ...

Jasne, napisz
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-01, 15:59   

No wi?c zacze?o sie 5 grudnia 2001r. kiedy ja dosta?am Roxiego a mój brat Bandzi one sta?y w jednej klatce u mnie w pokoju. Dnia 2 lipca 2002r. narodzi?o sie pi?? myszek (mówi?c myszek mam na myszoskoczki - tak po prostu jest krócej ^_^ ) Narodzi?y si? wtedy : Iwi Wyder Roxik Ufo i Pinki ktory mia? ?apke owini?t? b?on? -myszki go odrzucily ja chcialam go wykarmi? nawet z nim spalam ?eby nie zmarzl ale nic z tego nast?pnej nocy pinki zdech? ... :cry: Pozosta?e myszki rozdzielili?my na Paw?a i moje po kupnie wi?kszej klatki(kupno 15 lipiec rozdzielenie niepami?tam) Wyder i ufo poszly do paw?a w dotychczasowej klatce a w wi?kszej (mojej) zosta?y rodzice, Iwi i Roxik . pewnego dnia wpu?cili?my wszystkie myszy razem i wtedy Ufo i Bandzi sie pogryz?y sprzedalismy ufo bo przy prubie rozdzielenia pogryzlo te? mnie . Nast?pnie 27 pa?dziernika 2002r. narodzi?y si? cztery myszki -wszystkie zdrowe - dwie sprzeda?am koledze jedn? w szkole a jedna zostawi?am mam go do tej pory i nazywa sie Fili . W ziie nast?pnego roku zdech? Roxi niepami?tam kiedy bo niechcia?am pamieta? ... :( Nast?pnie zdech?a moja Iwi z powodu pora?enia nerwowego posz?am z ni? do weta on da? jej leki ale nic z tego Iwi nad ranem j€? zdycha?a w klatce ale o 6 odudzi?am sie i j? rozgrza?am umar? dopiero o 7:48 kiedy dosta?a ataku data jej ?mierci na zawsze utkwila mi w pami?ci bo umar?a mi na r?kach ... By? to 2o kwiecie? 2003r. Po jaki? dwuch miesi?cach przed wakacjami umarla Bandzi a po niej ju? na wakacje Roxik ...Ich daty ?mierci tez nie zapami?ta?am bo nie chcia?am .... Ale mam j? zapisan? w pami?tniku ... Wyder umar? ostatni -na jesien w pa?dzierniku ... Byl przeziebiony by?am z nim u weta a on nawet nie umial nawet wyleczy? przezi?bienia !!! :cry: To niesprawiedliwe !!! :( I to chyba tyle, jeszcze mam pami?tki ... I znowu p?acze ...jak za ka?dym razem kiedy o nich wspominam ... :cry:
 
 
Asia 
M?ody Myszaty


Imi?: Kunegunda:P
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Che?mno
Wysłany: 2005-08-02, 18:23   

:cry: :cry: ...[*][*]... :( (
_________________
http://republika.pl/roni_jh
Pozdrawiamy:) Asia, Ronias i 2 aniolki <:3_)----
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-08-02, 22:52   

[*]Biedne myszoskoczki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [*] [*] [*]
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-03, 11:26   

wiem kochane by?y :cry: Pami?tam jak potkne?am sie z Iwi na r?kach unios?am j? wtedy do góry tak ?e nic sie jej nie sta?o a ja upad?am na ?ep na szyje ... :wink:
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-09, 14:15   
   Myszy: Sunday


Wspó?czuj? ca?ym sercem... :( . Wiem co czujesz... Nie zagl?da??m tu tak d?ugo jak mog?am, bo nie chcia?am przypomina? sobie o tych nieszcz??ciach...
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-09, 16:27   

Tak moje biedactwa ... Ale jeste?my równe bo ja te? z pocz?tku nie wypowiedzia?am sie w temacie o Spiku ...
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2005-11-02, 16:47   

To straszne,?mier? zwierzaka to okropna ?ecz prze?ylam to wiele wiele razy :cry: ale ostatnio zacze?am sobie tak to t?umaczy?,s? w niebie i s? szcz??liwe i nie czuj? bólu.Maj? tam na pewno bardzo bobrze i tylko czekaj? na ciebie ^_^
_________________
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-02, 17:54   

A je?li pójd? do piek?a :twisted: Przepraszam tak tylko ...
Ostatnio po przeczytaniu mysiego rycerza zacze?am inaczej wszystko postrzega? ... myszy i myszoskoczki s? takie kochane ... a czasem my jeste?my tacy okrutni !
 
 
Akasha 
Szara myszka
Metal Kud?aty :p



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 14
Wysłany: 2005-11-03, 14:19   

Nie istnieje piek?o ani niebo!
_________________
"Powiedz temu, kto rozpacza,
?e najgorsza troska mija
I, ?e czas, co niszczy rado??
I zmartwienia te? zabija."
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-11-03, 17:52   

Jak to ? a co istnieje ? wyznajesz jak? religie ? :roll:
 
 
Akasha 
Szara myszka
Metal Kud?aty :p



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 14
Wysłany: 2005-11-04, 07:33   

?adnej religii nie wyznaj?. Bóg nie istnieje. Jest on tylko kontynuacj? dawniejszych greckich i rzymskich bogów. Ludzie nie potrafi? sobie wyt?umaczy? pewnych zjawisk i dlatego wymy?lili bogów. No ale nie zmieniajmy tematu...
_________________
"Powiedz temu, kto rozpacza,
?e najgorsza troska mija
I, ?e czas, co niszczy rado??
I zmartwienia te? zabija."
 
 
 
Przemek 
Szara myszka
Expray



Imi?: Przemek
Wiek: 32
Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 9
Skąd: Toru?
Wysłany: 2005-11-04, 14:17   

no to co jest po ?mierci ? tracisz pami?? i jeste? zwierz?ciem , ro?lin? lub cz?owiekiem?
_________________
Witam was wszystkich :D
 
 
 
Akasha 
Szara myszka
Metal Kud?aty :p



Wiek: 33
Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 14
Wysłany: 2005-11-04, 14:19   

ja boj? si? ?mierci i dlatego próbuj? sobie wmówi?, ?e istnieje co? w rodzaju reinkarnacji, ale i tak wiem, ?e po ?mierci nie ma po prostu niczego. cia?o umiera, a wi?c i umys? nie pracuje, a co? takiego jak dusza nie istnieje.
_________________
"Powiedz temu, kto rozpacza,
?e najgorsza troska mija
I, ?e czas, co niszczy rado??
I zmartwienia te? zabija."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT