AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Znaleziona mysz, obca laboratorka biegaj?ca po domu
Autor Wiadomość
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-10-15, 11:53   

Ewaw napisał/a:
jest ona bia?o-br?zowa
ale w ?atki?


no chowder75, ja nie widzia?am bia?o-br?zowej myszy nieudomowionej... by? mo?e tak jak Ewaw, pisa?a mysz zdzicza?a... s? przypadki, ?e mysz ucieka z klatki, a potem jeszcze d?ugo, d?ugo gdzie? j? kto? w domu widuje.. zale?y od tego czy w domu s? sterylne warunki i nawet 1 okruszek chleba nie spada na ziemi? czy domownikom zdarza si? nakruszy? albo zostawi? jak?? szam? na wierzchu w miejscu ?atwo dost?pnym dla myszy... i nie mów, ?e to niemo?liwe... s? myszki, których dzika natura jest silniejsza od tej udomowionej... chocia?by w przypadku myszy, które maj? matk? labk? a tat? dzikuska...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-15, 12:22   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Biedroneczk4, ale to WY piszecie ?e labka by nie prze?y?a na wolno?ci :roll: (nie chodzi mi o ciebie)
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-10-15, 13:09   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


no ja tak napisa?am, ale faktycznie, je?li taka labka krz?ta si? potem gdzie? po domu, gdzie jest ciep?o, jest jakie? jedzenie na wierzchu, to mo?e prze?y?.
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-15, 13:17   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Skor mo?e przetrwac w domu to zaraz sobie znajdzie jak?s dziur? do piwnicy czy na strych i sie mo?e rozmno?y? :wink:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Ewaw 
Szara myszka
Zamyszona



Imi?: Ewa
Hodowla: brak
Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2011-10-16, 09:21   

Witam
Sorry ?e tak d?ugo si? nie odzywa?am, ale co? nie znalaz?am czasu. I wcale nie jestem najmniej zainteresowana tematem, tylko po prostu nie znalaz?am czasu. A co do miejsca zamieszkania to mieszkam w domu a nie bloku. I tak mysia jest w ?atki. Ja sama mia?am okazje j? zobaczy? ju? 4 razy. Wydaje mi si? równie? ?e mysia jest chyba odwa?niejsza, poniewa? ju? znacznie cz??ciej wychodzi "zwiedza?" nasz dom. I mam do Was jedno pytanie: Czy jest normalne ?eby myszka wychodzi?a równie? do?? cz?sto za dnia? I tak, Laraine my?l? ?e mysz by?a trzymana w domu. I ?e jest chyba mysi? laboratoryjn?. I martwi? si? w?a?nie co zrobi? je?li si? rozmno??. Bo ca?? noc nic tylko szur-szur. I ojciec straszy ?e wy?o?y trutk? :? A ja w?a?nie tego chc? unikn??. Napisz? te? ?e mysz jest cwana, bo na ?adne proste pu?apki z?apa? si? nie da. Wi?c dzi? kupi?am super ?ywo?apk? i mam nadzieje ?e mysz si? z?apie :?
Wi?c trzymajcie za mnie kciuki bo je?li si? nie z?apie to b?dzie bardzo ?le...
Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-10-16, 09:23 ]
"Wi?c dzi? kupi?am super ?ywo?apk?" Sorry chcia?am napisa? wczoraj :moops:
 
 
Leilong 
Szara myszka



Imi?: Daria
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-10-16, 09:33   

Wiesz, ja nie znam si? na ?apaniu myszek, ale mój chomik te? raz mi zwia?, bo mój brat nie domkn?? klatki :m:/: Tak czy siak ?adna ?ywo?apka nie pomog?a, z?apa?am go dopiero kiedy go zlokalizowa?am i czeka?am pó? nocy a? ?askawie wyjdzie i nakry?am go gór? od klatki :wink:
 
 
Biedroneczk4 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 775
Skąd: Zab?udów/Bia?ystok
Wysłany: 2011-10-16, 11:35   

Leilong, ale nie ma co od razu pesymistycznych wersji zak?ada?... by? mo?e ta mysz z?apie si? w ?ywo?apk?...
_________________
Postanowienie na ten rok?
I?? z wero na randk? :P hihi
 
 
 
kiwi 
SuperMysz



Pomogła: 3 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 1045
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: 2011-10-16, 11:54   
   Myszy: Pigwa, Gryzelda, Berta, byli jeszcze trzej faceci.


?ycz? powodzenia ;)
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-16, 12:00   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Fajnie ?e w ko?cu odpisa?a? ju? ilka razy by?y sytuacje ?e kto? o co? pyta? i nigdy wi?cej juz sie nie pojawi?.
Powodzenia w ?apaniu :grin:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-16, 12:16   

Skoro jest w ?aty, to na pewno nie jest to dzika mysz. W takim razie, je?li j? z?apiesz, to najlepiej b?dzie, je?li zostanie ona u Ciebie. Na wolno?ci sobie na pewno nie poradzi. Trzymam kciuki, ?eby uda?o si? j? z?apa?.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Ewaw 
Szara myszka
Zamyszona



Imi?: Ewa
Hodowla: brak
Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2011-10-16, 14:07   

Aha! Mysza wylaz?a i najzwyczajniej w ?wiecie paradowa?a po kuchni :wink: I ju? chyba wiem gdzie zamieszka?a. A mianowicie za lodówk?... Przy?apa?am j? tam na po?eraniu czego? co wygl?da?o jak przyn?ta z mojej pu?apki... Teraz gdy ju? si? jej przyjrza?am my?l? ?e to laboratoryjna mysz. I chyba ch?opak! To nawet dobrze bo moja matka z zupe?nie niewiadomych powodów woli samczyki... Zaraz p?dz? rozstawi? za lodówk? pu?apk?. Mo?e z?apie si? jeszcze dzi?... Teraz mysz znów znik?a mi z oczu chowaj?c si? za szafk? :smile: Mycha jest caraz bardziej w?cibska :wink: Poniewa? w pi?tek zw?dzi?a mój le??cy w kuchni, otwarty plecak... I le??ce na wierzchu jedzonko... :wink: Poniewa? obecnie posiadam ?wie?utk? nie dawno kupion? klatk?, my?l? ?e je?li go z?apie to zamieszka w tej w?a?nie klateczce :smile: Odkry?am równie? w czym zasmakowa? mój mysz, a mianowicie w warzywkach... najlepiej ?wie?ych :lol: A wi?c teraz zostaje mi tylko czeka?... I to jest w tym wszystkim najnudniejsze :wink:
Pozdrawiam
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-10-16, 14:09   

Oby jak najszybciej uda?o si? z?apa? mysz :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Ewaw 
Szara myszka
Zamyszona



Imi?: Ewa
Hodowla: brak
Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2011-10-16, 14:54   

No, oby, si? z?apa?a. Bo rodzice nie s? zadowoleni z ci?g?ego chrz?szczenia, szurania i innych odg?osów myszy... Chocia? mi i mojej siostrze to nie przeszkadza :grin: I mysz okaza?a ju? pewne zainteresowanie ?ywo?apk? i umieszczonymi w w niej smacznymi k?skami. Wi?c teraz tylko czekam dalej... A i my?licie ?e moja mysia jest rasowa czy laboratoryjna?
Podaje Wam link do troch? podobnego umaszczenia mojej myszy:
http://arbiter.pl/files/g...4_451_5120_.jpg Tyle ?e moja ma troch? mniej ?atek.
PS. Jak mo?na hodowa? tyle myszy w JEDNEJ klatce :mcenzura:
Pozdrawiam
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-10-16, 14:56   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Fajnie masz z t? myszk? :grin:

Na pewno jest to labka nikt nie wywali? by myszki rasowej. Sk?d ta myszka wzie?? si? w twoim domu? Musia?a biega? po dworze.
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Ewaw 
Szara myszka
Zamyszona



Imi?: Ewa
Hodowla: brak
Dołączyła: 01 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2011-10-16, 15:21   

hmm, Sk?d si? wzi??a nie mam poj?cia, ale grunt ?e si? do mnie wprosi?a :lol: Mysia chyba by?a po prostu zdzicza?a bo boi si? mnie znacznie mniej ni? na pocz?tku. Mo?e dlatego ?e j? wr?cz faszeruje smako?ykami wypróbowuj?c coraz to nowe pu?apki :grin: Ale w sumie do?? ?miesznie wysz?o bo mia?am jutro kupi? sobie mysz. A tu mi ta prawie spad?a z nieba :wink:
Pozdrawiam :smile:
_________________
"Im bardziej poznaje ludzi, tym mniej ich lubi?"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT