AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-06, 15:21
Charakterki waszych myszek :)
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-08-04, 21:51   Charakterki waszych myszek :)

Jakie charaktery maj? wasze myszki?Moja Mili jest ?ywio?ow?,szybk? myszk?,i troch? dzik?,ale palce mi gryzie - tak leciutko - i bierze z r?ki smako?yczki.Chrumcia za? jest spokojniejsza,bardziej ostro?na,no i ma tak jakby lek wysoko?ci - w?azi na jakie? pude?ko i potem boi si? zej?? no i musz? j? ratowa?,bior?c na r?ce.Chrumcia s?abo przysowi?a sobie branie jedzenia z r?ki - czasem we?mie,ale rzadko.Na szcz??cie dzi?ki charakterkowi Chrumci nie musz? si? ba?,?e mi zwieje,gdy b?dzie biega? po pod?odze bo jest raczej powolna i jak wcze?niej ju? pisalam ostro?na .A Mili to mi próbuje wia?,jak jest na dywanie w pokoju - a tam jest wiele ukry? - mo?e zwia? pod ?ó?ka,wcisn?? sie za regal itp.Jak ju?,to j? puszczam po przedpokoju,gdzie nie ma takich niebezpiecze?stw.A wasze myszki jakie s??
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-05, 20:09   

Mój Martin jest taki jak ja ( :mrgreen: ) mam na my?li ze jest szalony szybki wrz?dzie wciska nos i wszystko chce zobaczy? ale jest do mnie tak przyzwyczajony ?e jak puszczam go na dywam albo trawe to kr?ci sie zawsze blisko mnie albo biegnie i wraca po chwili. Je mi te? z r?ki ... No po prostu cool mysza ! ^_^
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-08-06, 12:57   

No,mi Mili Chrumcia wchodz? mi na kolano,r?k?,gdy tylko nadarzy sie okazja i te? kr?c? si? ko?o mnie :P .
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-06, 15:05   

s?otkie mysiaki ale za to mysza mojej kole?anki jest powolna spokojna i zawsze próbuje sie oddali? ^_^
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-08, 12:07   
   Myszy: Sunday


Teraz co? o moich samczykach:

Pierwszy, kochany Spike (ju? go nie ma... :( ):
Nigdy nie gryz?cy maluszek, wsz?dzie chodzi? za mn?, a najch?tniej z akwarium wychodzi? w obecno?ci Cziki (mojego pieska). Rzadko wdawa? si? w awantury z innymi myszkami (najcz??ciej ze swoim bratem- Ciapkiem). Lubi? gdy zabiera?am go na spacery na ??k?. Uwielbia? s?onecznik. Specjalizowa? si? w ucieczkach z akwarium i ?a??eniu po domu :lol: .

Drugi, siostrzeniec Spik'a - Stiuard:
Agresywny, ale ?atwo go pogodzi? z innym samcem, kiedy w pobli?u nie ma jego zapachu, jednak gdy tylko za?atwi potrzeb?, lepiej zabra? innego myszka z terenu Stiuarda. Nie ca?kiem oswojony (troch? tchurzliwy, b??dy w wychowaniu) zwykle w?azi? pod Spika ?eby ukry? si? przed nami.

Trzeci, Max.
Cz?sto si? "myje". Ogromnie ciekawski i uparty. Nie da za wygran?, zawsze d??y do celu - ambitny. Zmienny... raz da si? pog?aska?, przytula?, a raz- wszystko, tylko ?eby biega?. Zapalony biegacz- najwi?kszy skarb - b?benek do biegania. Tryb dnia: spa?; je??; biega?; pi?; biega?; pi?; itd. Nie lubi gdy mu si? przeszkadza. Zawsze si? odwdzi?cza. Mistrz w uje?d?aniu Cziki (nigdy nie spad?).
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-09, 11:04   

Daria napisał/a:
Mistrz w uje?d?aniu Cziki (nigdy nie spad?).

A inne spad?y ? Mam na my?li Stiuarta bo o Spika w ogóle nie ma po co pyta? .... :mrgreen:
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-09, 13:20   
   Myszy: Sunday


No, Stiuard prawie spad?, tzn. ze?lizgn?? si?, ale jest tak ci??ki ?e nie mógó? si? podci?gn?? ale w ostatnim mom?cie go z?apa?am :)
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-09, 15:25   

Aha czyli podsumowuj?c masz dwie myszki- jedn? oci??a?? i jedn? sprytn? ... :mrgreen:
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-09, 18:49   
   Myszy: Sunday


Dok?adnie ^_^
8)

[ Dodano: 2005-08-09, 19:53 ]
Tylko odkry?am ?e ostatnio Max mnie gryzie... :? . Ale jakby na odstraszenie. Kiedy przeszkadzam mu kiedy ?ppiw sianku to ?apie mój palec z otwartym pyszczkiem i nim ?apie. Ale to nie boli, tylko jakby dotyka z?bami. Od czasu do czasu jedynie podszczypóje. :roll:
 
 
 
Kita 
Przyjaciel



Imi?: Kasia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 09 Maj 2005
Posty: 104
Skąd: K?odzko
Wysłany: 2005-08-09, 19:21   

Daria napisał/a:
Tylko odkry?am ?e ostatnio Max mnie gryzie... . Ale jakby na odstraszenie. Kiedy przeszkadzam mu kiedy ?ppi w sianku to ?apie mój palec z otwartym pyszczkiem i nim ?apie. Ale to nie boli, tylko jakby dotyka z?bami. Od czasu do czasu jedynie podszczypóje.

A ty by? si? cieszy?a gdyby kto? budzi? cie ze snu? No w?a?nie... :wink:
_________________
WINA JEST ZAWSZE PO STRONIE ADMINA ;p

<:3 )~
Radz? odwiedzi?: REGULAMIN FORUM
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-09, 19:30   
   Myszy: Sunday


Nie... wiem to :lol: . Napewno mu si? nie podoba. Ale to nie jedyny mom?t :wink: kiedy gryzie ;) .
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-09, 21:37   

Kiedy? Martin grozi? mi otwartym pyszczkiem ale to dlatego ?e mia?am palec w soku z arbuza i sie z nim nie podzieli?am ... :wink: Chwile potem zacz?? mnie wylizywa? ... Acha a jak go budze to sie mnie boi dopuki mnie nie pow?cha ...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-08-20, 23:27   
   Myszy: tak


Moje myszki maj? skrajnie rózne charakterki... Jako ?e s? samcami nie zawsze ?yj? w zgodzie... ale przwa?nie ?pi? razem, ucztuj? i u??dzaj? wpólne mycia... tzn. g?ównie Klik myje Bundza... Klik w ogóle robi za troskliwego, spokojnego brata, któremu Bundz próbuje zawsze zabra? jedznie, a Klik musi mu podstepem odbiera? ko?owrotek... Podsumowuj?c Klik jest intelektualist?, a Bundz reprezentuje troszecz? bezmy?l? si??... Pierwszy si? do wszystkiego wyrywa... ale je?li chodzi o niebezpiecze?stwo, poczeka a? brat to zbada... :P
 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-08-23, 19:14   

Ka?de ?ywe zwierz?tko ma swój ?liczny i niepowtarzalny charakaterek. Z moimi myszkami jest tak - Bonzi - jest to myszka bardzo odwa?na, ciekawa ?wiata, a Tajson to totalny tchórz!! Wszstkiego sie boi No có? zwierz?ta te? maj? swoje s?abo?ci =) ale on jest dzielny i jako? sobie radzi w tym malutkim przera?aj?cym dla niego ?wiecie hehehehe do jedzenia skubany wchodzi na r?ke te? ale zawsze taka mordka jak by si? pyta? acioooooooto i niepewny kupe zaczyna wali? :D kocham go za to!!
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-08-24, 23:29   

Mój se sika ... Ale Martin jest skrajny raz jest odwazny jak lew a raz zachowuje sie jak ?cigana kura ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT