AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-06, 16:21
Charakterki waszych myszek :)
Autor Wiadomość
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-19, 15:34   Charaktery myszek

Wielk? frajd? sprawia mi obserwowanie zachowania moich myszek - zw?aszcza, ?e charakterem bardzo si? mi?dzy sob? ró?ni?. Czy i wasze maj? ewidentnie ró?ne usposobienia? Mo?e to dla was b?dzie trywialny temat, ale to moje pierwsze myszki i nie spodziewa?am si?, ?e ró?nice w charakterach mog? by? tak du?e i ?atwo zauwa?alne.
Moja Pixie jest do?? ?mia?a, ciekawa otoczenia, ochoczo wspina si? po r?kach, ale jednocze?nie wpada w panik?, kiedy "zamykam" j? w d?oniach i wsadzam do klatki. Dixie z kolei jest troch? boja?liwa, ale jak ju? si? rozrusza, nie boi si? przenoszenia, czy wspinania po d?oniach. Natomiast ma opory przed zbli?eniem si? do r?ki podstawionej do klatki - woli cierpliwie poczekac, a? Pixie sprawdzi, co si? dzieje :wink: i dopiero potem si? troch? o?miela.
A jakie s? wasze myszki?
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-19, 15:46   
   Myszy: tak


Doklei?am do poprzedniego tematu... ;) Jak widzisz ju? rozmawiali?my o tym... :)

wega napisał/a:
Mo?e to dla was b?dzie trywialny temat, ale to moje pierwsze myszki i nie spodziewa?am si?, ?e ró?nice w charakterach mog? by? tak du?e i ?atwo zauwa?alne.

No co ty! Obserwowanie zwierz?t, ich indywidulano?ci, itp. jest ?wietne... :)
 
 
 
wega 
M?ody Myszaty



Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 25
Wysłany: 2006-08-19, 15:47   

Dzi?ki za doklejenie...nie znalaz?am wcze?niej tego tematu, a ch?tnie poczytam :D

Prosz?! :) To bardzo ciekawe. Mam nadziej?, ?e nowi u?ytkownicy te? co? dodadz?. :)
KAT


[ Dodano: 2006-08-19, 15:56 ]
W?a?nie sobie u?wiadomi?am, ?e moje myszki brane na r?ce ju? tak cz?sto nie zostawiaja po sobie "?ladów"... My?l?, ?e nie s? ju? tak zestresowane, wi?c i bobków mniej :) Cho? na ko?owrotku zawsze jest ich sporo...
Ostatnio pies podszed? do ich klatki i zacz?? j? szturchac nosem. I o dziwo Pixie si? zez?o?ci?a i dziabn??a go przez pr?ty klatki w nos... Chyba niezbyt bolesnie, bo psiak nie odpu?ci?, ale wystraczaj?co mocno, by nieco si? od niej odsuna?. Mam nadziej?, ?e przywykn? do siebie...Jak czytam, ?e niektóre myszki "je?d??" na psich grzbietach...tez bym tak chcia?a :D
_________________
"Niewiedza nie oznacza g?upoty, podobnie jak ciemno?? ?lepoty"
Ostatnio zmieniony przez kat 2006-08-19, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sunia 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 148
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-08-19, 16:25   

Laki ruchliwa i delikatna( cz?sto piszczy) lubi sie zaczepia? w Mynie
Mynia najstarsza i spokojna
Star czasem gryzie jest spokojny do czasu :P
_________________
Moje kofane myszki Mynia Laki i Star!!!
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-08-19, 21:53   

Mój Tomi to taki przytulasek, czego? sie wystraszy to sie wtula potrafi zasn?c mi na r?ku i wogole nie ucieka a za to Bill jest bardziej przebojowy i bojowy :twisted:
_________________
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-19, 22:20   

Sonia odwa?na i ciekawa wszystkiego,Viktor troszke nie?mia?y ostro?ny woli wszystko zrobi? dwarazy wolniej ni? Sonia jednak kiedy tylko przekona si? ?r wszystko jest ok zaraz stajesi? inny...
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-27, 17:54   

Ja mam dwie myszki,z ktorymi mialam dlugo duzy problem odnosnie nadania imienia ;) Myszki byly u mnie tydzien,a ciagle jeszcze wolalam na nie myszo ;) W koncu po dlugich obserwacjach i rozmyslaniach myszki zostaly "ochrzczone" ;) Madrala i Grzywka ;) Madrala jest zywa,energiczna,wszedzie wlazi,jest odwazna,ale tez spi najwiecej ;) Zawsze znajdzie wyjscie,jakis przesmyk,mala dziurke,zeby uciec na wycieczke ;) Nazwalam ja tak ostatecznie po incydencie z kwiatkiem:P Biegala po biurku,chwila nie uwagi,a mysz weszla, po zwisajacej lodydze kwiatka, do doniczki ;) Posiedziala troche i zeszla ;) Grzywka za to jest spokojna,woli zaszyc sie w zalamku koldry albo pod pulka na komputer i posiedziec,umyc sie,albo pospac. Ma czarna glowke z bialym zygzakiem na jej szczycie,jak sie umyje,to ma irokeza :P wiec zostala Grzywka ;)
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-09-01, 21:12   

Kenia - nie bardzo lubi biegac, zamiast tego woli zjesc cos dobrego :P Lubi byc glaskana, bo wtedy moze siedziec w jednym miejscu ;p.
Czerta - bardziej zywiolowa. Tez lubi glaskanie i jedzenie. Jest ciekawska mysza, i wydaje mi sie, ze jest przewodniczka w stadzie :P .
Lady Lavender - jej pasja zyciowa jest kolowrotek i wszelki ruch. Nie usiedzi w miejscu, przez co jest smukla i chuda. Glaskania raczej nie lubi, tak samo jak wyjmowania z klatki.
Hevea - spokojna myszka. Kolowrotek lubi, ale nie tak jak LL. Raczej lubi ruch, jest aktywniejsza od Keni, ale nie dorowna LL.

Oczywiscie poza tym wszystkie sa mile i sympatyczne :D
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
*Agata* 
Mysi Bywalec
Myszki rz?dz?


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 133
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2007-03-04, 11:54   

Moi chlopcy sa zupelnie ró?ni :)

Grubcio jest bardziej ciekawski. Lubi du?o je?? i biega? w kólku. W ogole sie mnie nie boi.

Chudy jest troszke boja?liwy, choc nie boi sie brania na rece. Wi?kszo?? czasu ?pi i bardzo rzadko biega. Lubi przelazic przez rolke z papieru toaletowego :)
_________________
Myszki s? the best :)


Moje myszki:
Od 11.12.2006r - Grubasek
Od 13.12.2006r - Tamahome vel. Chudy ;)
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-03-04, 12:30   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Mój Brunio jest barrdzo ciekawski, wszystko musi zobaczy?, pow?cha?, posmakowa? :P
Kocha je?? (tak to jego domena i ulubione zaj?cie: jedzenie), a jego mi?o?ci? ?ycia jest ko?owrotek (zreszt? dwa ko?owrotki) :] :)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
*Agata* 
Mysi Bywalec
Myszki rz?dz?


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 133
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2007-03-04, 12:35   

hehe :) znam to skads... noc Grubego wyglada tak:
Kolowrotek, picie, jedzenie, kolowrotek, picie, jedzenie... i tak w kó?ko ^^
_________________
Myszki s? the best :)


Moje myszki:
Od 11.12.2006r - Grubasek
Od 13.12.2006r - Tamahome vel. Chudy ;)
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-03-04, 12:39   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


*Agata*, Dok?adnie jak u mnie :) :mrgreen:
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
*Agata* 
Mysi Bywalec
Myszki rz?dz?


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 133
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2007-03-04, 12:50   

Mo?e oni jakie? bratnie dusze czy co :D
_________________
Myszki s? the best :)


Moje myszki:
Od 11.12.2006r - Grubasek
Od 13.12.2006r - Tamahome vel. Chudy ;)
 
 
 
Patryk 
M?ody Myszaty
Lubi? myszki



Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: Krosno
Wysłany: 2007-03-28, 15:22   

Mo Jerry jest strasznie ?yw? myszk? nie usiedzi na miejscu musi ci?gle gdzies biega? i ucieka? jest strasznie ciekawska. Natomiast Tom jest spokojny ?pioch :D
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-03-28, 16:30   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Timida - strachliwa, raczej le?.
Kropka - jaka? nadpobudliwa jest 8)
Yumi - spokojna, raczej ?pioch.
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT