AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-06, 16:21
Charakterki waszych myszek :)
Autor Wiadomość
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-04-13, 13:18   

moja mycha narzie boi sie wszystkiego co sie rusza i wydaje d?wieki (oprócz ko?owrotka bo go kocha). Lubi (?) ucieka? i sie chowa? gdzie sie da. Szybk obiega :)
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Shanoen'an 
Szara myszka


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-12-16, 20:57   
   Myszy: Chrupka i Ogryzka


Moje myszki s? raczej podobne do siebie. Ogryzka jest mistrzem wspinaczki, zadne oparcie krzesz?a, kabel od lapmy, dos?ownie nic nie stanowi dla niej przeszkoly. o firanach nie wspomne! :lol: natomiast Chrupka jak spojrzy, ?e Ogryzka gdzies si? wspina, to od razu te? chce! we wszystkim j? na?laduje... :grin: z tym ?e Chrupka jest tak ko?lawa i ma?o udolna, ?e nie potrafi po niczym wejsc... dwa kroczki zrobi po oparciu krzes?a i momentalnie sie szuwa. a jak jest na ?rdoku drogi i spojrzy w do? to ma wiksy i zaczyna obracac sie w kó?ko. hihi. za to jest duzo odwazniejsza. jak wk?adam r?ke do klatki to pierwsza wychodzi pow?cha?, jak je wyk??dam na kocyk na fotelu to pierwsza wszystko obwachuje i robi bobki... :lol: dopiero po obwachaniu terenu i zapoznaiu sie z otoczeniem przez Chrupk? wychodzi Ogryzka... :wink: no i s? zwariowane! i maj? pe?no energii... po ko?owrotku mog?yby biega? godzinami. nawet w dwójk? biegaja.. szkoda tylko, ?e Chrupka biegnie w jedna strone a Ogryzka w drug?... zgranie to nie jest ich najmocniejsza strona :razz:
_________________
That's All Folks!
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-17, 00:00   
   Myszy: Fafik


Spokojny, bez sk?onno?ci do ucieczek, milutki, pieszczoszek, maruder, czasem z?o?liwy, nigdy nie gryzie, wierny bo tylko mnie akceptuje :) , smakosz ma?o co mu smakuje. Normalnie ma?y arystokrata. Rozpieszczony jak dziadowski bicz i czasem nie?le daje w ko??, ale to najkocha?sza mysz pod s?o?cem :) To ca?y Fafik
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
fredek4 
M?ody Myszaty


Imi?: Sta?
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 32
Skąd: z pruszkowa
Wysłany: 2007-12-17, 21:15   
   Myszy: fredek , felek


jeden [fredek] ma?y br?zowy [w ?atki] bardziej intelig?tny od brata oswojony w du?ym stopniu.I taka ciekawostka - lubi drapanie po brzuchu ja k?ad? palec na r?ce on przy?azi wchodzi tak ?eby mie? brzuszek na ko?cu palca ,wtedy ja nim [palcem] poruszam a mysz za nic w ?wiecie wtedy nie chce zej??
drugi [felek] wielki czarny [ w ?atki] ob?artuch niewiedzia?em ?e mysz potrafi tyle zje??
:smile: . normalnie na r?ke nie wchodzi alee.. jak jest tam cokolwiek do jedzenia to jest ju? w pe?ni oswojony zosta? poturbowany [tylko lekko] przez kota i jak kot czasem
[myszy po tym incydencie wyl?dowa?y na antresoli] wchodzi to z bratem staj? na misce
na tylnych ?apach i wal? ogonami gdzie si?gn??.
 
 
 
Zorlis 
Starszy Myszaty



Wiek: 34
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 69
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-12-17, 21:28   
   Myszy: za TM...


Italia - mysz 'przedsi?biorcza', zaradna - to ona zawsze zbiera materia? do gniazdka i ona wyrzuca brudny. Najbardziej ?asa na ziarno s?onecznika, najodwa?niejsza z trzech dziewczyn :)
Idylla - rozrabiaka, lubi ucieka? ;) Podkrada innym jedzenie, nie przepada za ko?owrotkiem, ale lubi by? g?askana.
Gracja - w dalszym ci?gu do?? nieufna, ale to mysz "z potencja?em", bardzo spokojna, nigdy nie widzia?am jej k?óc?cej si? o jedzenie, jak to siostrzyczkom si? zdarza?o. W ko?owrotku raczej spaceruje, ni? biega.

Marcel - strasznie ruchliwy, szybki, ?asy na jedzenie (jak otwieram faunabox'a, ?eby da? mu co? dobrego, zwiewa do domku na sekund? i wychodzi spowrotem, bierze jedzenie i trzymaj?c je w pyszczku 'kuka', czy mam co? jeszcze:) ). Jednak nieufny, zdarza mu si? ugry??...
_________________
Deça, dela;
Pareil a la
Feuille morte.
 
 
 
Doma 
Mysi Rozmówca
Doma



Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 209
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-12-18, 15:59   
   Myszy: Chi Chi i Mimi


CHI CHI - rozbójniczka to ona wiecznie przewraca kó?eczko, nie ufa ludziom. To tak?e ona zawsze jest sprawc? wszelkich zniszcze? jak np przewrócona miska lub pogryziony ko?owrotek ale to ona uk?ada wióry w gniazdku XD
MIMI - strachliwa gdy kto? wchodzi do pokoju ona zaraz p?dzi do domku i siedzi a? nie poczuje ?e zagro?enie min??o. Uwielbia podgryza? ludzkie palce.
 
 
 
mysia01 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 16
Skąd: malopolskie
Wysłany: 2014-10-12, 16:20   
   Myszy: Kracia,Pysia,Sonia,Chmurka (?acia*,Smo?a*)


Moja Kratka to dzika mysz...myszki mam tydzie? i jeszcze jej nie oswoi?am.Zrobi?a by wszystko aby nie by? na mojej r?ce.
Za? ?atka to spokojna myszka i troch? leniwa.Od razu j? oswoi?am.W 3 dniu jad?a mi na r?ce<3.Czasem podgryza mi skór? i pazurki , ale nie mocno.

[ Dodano: 2014-10-12, 16:21 ]
?atka jest ?aciata a Kratka br?zowa:)
 
 
Eradona 
M?ody Myszaty



Imi?: Klaudia
Wiek: 23
Dołączyła: 28 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-10-13, 11:14   
   Myszy: Peanut Butter i Fluffy


Fluffy jest bardziej boja?liwy, kiedy co? mu si? nie podoba to osikuje.. Nawet mnie! :h??: (fuj). Jest wi?kszym ?akomczuchem ni? jego wspó?lokator/brat.
Peanut Butter jest bardzo ciekawski, uwielbia si? wspina? nawet bardziej ni? Puszek, nauczy? si? ju? je?? z r?ki i jest przewodnicz?cym ich "dwumyszkowego" stada ;) Zawsze on robi co? pierwszy: wstawiam ko?owrotek do klatki, on wchodzi pierwszy, za nim Fluffy; wstawiam kokosa (domek) to tez Mas?o wchodzi, a dopiero za nim Puszek :)
_________________
 
 
tymek00
Szara myszka


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-10-14, 20:40   

moje mysiory s? bardzo charakterne ;p jak im co? nie pasuje to naprawd? potrafi? ucieka?, gry??, piszcze? itd tak?e naprawd? nie da si? z nimi walczy? :D
 
 
mysia01 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 16
Skąd: malopolskie
Wysłany: 2014-10-29, 19:36   
   Myszy: Kracia,Pysia,Sonia,Chmurka (?acia*,Smo?a*)


Moja kratka...Co ona wyprawia.Wywala wiorki kupy i jedzenie za szczeble..Jest bardzo szybka. zwinna ale o malym rozumku.
Latka to spokojna i madra myszka.Bardzo duzo spi.Uwielbia jak ja glaskam.Uwielbia kolowrotek. :m:D:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT