AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
FundacjaOgony.Net
Autor Wiadomość
FundacjaOgony 
Szara myszka
FundacjaOgony.Net


Imi?: Pawe?
Wiek: 38
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-04-20, 20:13   FundacjaOgony.Net

Witam jeste?my grup? przyjació? dzia?aj?cych dla dobra Ogonów (MA?YCH ZWIERZ?T-gryzoni, ?asicowatych, zaj?czaków itp.). Od pewnego czasu pomagamy przy akcjach adopcyjnych, likwidacjach pseudo hodowli, wspieramy i prowadzimy domy tymczasowe.

Teraz postanowili?my pomaga? Ogonom w sposób bardziej sformalizowany i zarejestrowali?my fundacj?. Nasze plany na najbli?szy rok to:
- stworzenie profesjonalnego serwisu adopcyjnego
- otwarcie schroniska dla ma?ych zwierz?t w Krakowie
- otworzenie sta?ych domów tymczasowych w wi?kszych Polskich miastach.

Zapraszamy do odwiedzin http://www.FundacjaOgony.net na chwil? obecn? ten adres poprowadzi ci? do naszego FanPega na Facebooku a w nied?ugim czasie adres ten stanie si? adresem Serwisu Adopcyjnego.

Do kontaktu z fundacj? polecam:
biuro@fundacjaogony.net - do ogólnego kontaktu z Fundacj? Ogony
adopcje@fundacjaogony.net - je?li szukacie zwierz?t do adopcji lub domu dla jaki? ogonów. piszcie a zawsze kto? postara si? wam pomóc.
wolontariat@fundacjaogony.net - je?li chcecie pomaga?
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-04-20, 20:17   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


popieram w calosci , deklaruje dt , ale nie na dluzej niz ok 2 tyg dla gryzoni w okresie cielplym w zimie mniej ( myszy , szczurow , skoczkow , swinek morskich , chomikow ) musze miec tez jakiekolwiek srodki na to , bo wlasnymi nie moge dysponowac z racji ze mam hodowle i inne domowe zwierzeta, oczywoscie nie mowie o trocinach czy jedzeniu lub probiotykach , tylko o ewentualnym leczeniu czy jakichs szczegolnych wymaganiach

jestem z kraka wiec jak cos zawsze mozna do mnie cos podzucic , ale ostrzegam adopcja nie moge sie zajmowac sama ,nie mam czasu
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT