AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przysmaki/smako?yki
Autor Wiadomość
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-19, 18:12   

No teraz jestem w kropce, bo si? par? postów temu burzy?am, ?e maj? mleko (cho? nie te konkretnie, ale ta seria)... Zg?upiej?. :p


Ej, wybaczycie mi i nie powiecie nikomu jak kupi?? ;P
 
 
mysiamama1989
Mysi Rozmówca


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 298
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-07-21, 19:59   
   Myszy: ?l?zaczka i Miedzianka Opavka i Motorówka[*], Lechistka


hmm Ja mam ten przysmak ale o smaku serowym i powiem Wam ?e nadzienie w ?rodku nie jest zaschni?tne tak?e ?mia?o bo myszole moje uwielbiaja to ;p :m:D:
_________________
http://www.suwaczki.com/t...c5xua4r4sw2.png
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2013-07-26, 12:08   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Owies


Wrzuci?am dzisiaj do klatki jedn? ga???k? ?wie?ego owsa, tak si? z?o?y?o, ?e akurat Astra by?a na "?erach", Tosia tradycyjnie spa?a, jednak...

Wrzuci?am to:


Po 15-20` wyci?gn??am to:


A oto sama Astra op?dzlowuj?ca owies :grin:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be


Wnioskuje, ?e smaaakowa?o 8)
 
 
 
rumcia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 238
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2013-08-20, 22:44   

http://www.swiatkarm.pl/p..._1312448321.jpg wie kto? mo?e co to takiego i czy warto to kupi?? Opis:

Granulat witaminowy dla gryzoni i królików „Complete”

Granulat witaminowy jest niezb?dnym dodatkiem do podstawowego po?ywienia Twojego zwierz?tka. Uzupe?nia niedobory witamin, mikroelementów i soli mineralnych, czyli tych sk?adników, których cz?sto brakuje w codziennym pokarmie. Granulat wp?ywa dodatnio na ogóln? kondycj? gryzoni, ich zdrowie i samopoczucie. Powinien sta? si? sta?? pozycj? w jad?ospisie Twojego ulubie?ca.

Sk?ad: ?ruta zbo?owa, ?ruta poekstrakcyjna, susze ro?linne, premiks mineralno-witaminowy

wit.A, wit.D, wit.E, wit.K, wit.B1 wit.B2, wit.B6, wit.B12
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-08-20, 22:46   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Jak dla mnie nie warto ;) Dosta?am kiedy? próbk? tego cuda albo czego? do tego bardzo podobnego. Myszy zjad?y bo zjad?y. Efektów jaki? specjalnych nie by?o ;)
_________________
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2013-08-20, 23:26   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ja te? kilka razy dosta?am jako gratis i có?... Ma?o tego i ogólnie bez sza?u :wink: Ale zjedzone ze smakiem, to fakt.
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-21, 08:16   

rumcia, mi Lilith poleca?a kupi? co? takiego na okres os?abienia myszy (szczególnie w trakcie leczenia iwermektyn?), wi?c to czy warto zale?y od punktu siedzenia i patrzenia na temat. Kupowa? dla kupowania nie ma sensu, ale warto mie? pod r?k?, bo ró?nie bywa. A moje to o dziwo czasem nawet zjadaj?.
 
 
Griszka 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 148
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2013-08-21, 09:48   
   Myszy: Reszka


rumcia, moje za skarby nie chc? tego je??. Mo?e wybredne myszy mi si? trafi?y?;D
_________________
Griszka(*), Dasza (*), Paproszek (*)
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-08-21, 11:30   

moje myszy ?adne nie lubi? granulatu, zawsze wykopuj? go z miski. nawet Dzika go nie chcia?a
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2013-08-21, 12:10   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


rumcia, tutaj: masz moje zdj?cia jak owy granulat wygl?da rzeczywisto?ci: http://www.myszy.info/vie...r=asc&start=270

U mnie zjadaj?, dostaj? raz na mniej wi?cej miesi?c i to jest jedyny pokarm w formie granulatu, który tkn?. Normalnie granulat ka?dy jeden l?duje u mnie w koszu...
Ostatnio zmieniony przez Sasza286 2013-08-21, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rumcia 
Mysi Rozmówca



Imi?: Maja
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 238
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2013-08-21, 13:38   

A kupi?,s? podzielone zdania ale kosztuje to grosze wi?c dla spróbowania mog? wzi?? i zobaczy? jak u mnie si? to sprawdzi.
 
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2013-08-21, 14:03   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Juz wstawilam link, zapomnia?am :grin:
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2013-08-24, 10:01   

kiniaczek31 napisał/a:

i to http://www.kuchniapupila....ace,p1236885140


Próbowa?am to, mo?na dostac w tesco za 3 z?, nie jedz?. Tzn. chrupi? jak odstawie im inne dobre smako?yki. Ale jak maj? wybiera? wol? np. rurki z kremem:P


U mnie najbardziej przepadaj? chyba za zio?ami z herbalpets (tymi z kwiatami mniszku lekarskiego),rurki z kremem z vitapolu ( te owocowe lepiej s? zjadane) ró?ne dropsy (z kremu) dla gryzoni. nie lubi? tych "cherbatnikowych" Lubi? wafelki, ro?ki warzywne i fruit.
Sepi? te? troch? obgryzaj? ale nie przepadaj?. Wapienka lubi? gryzc. Czasem kupuj? im takie dla psów ró?ne smako?yki w ró?nym ksztaucie tez si? zajadaj?, cho? bardziej smakuje to szczurom. Karma dla ma?ych kotów Royal Canin - szaleja.
S?onecznik... na którym potrafi? przyty? 20g wiec podaje w duzych ilo?ciach jak rosn? a potem zmniejszam dawk?. Proso czarne(sorgo)... chyba niema nic lepszego.
Gruszki nie lubi?, marchewki tez nie. Jab?ko spróbuja ale nie zabardzo im smakuje. Miodowe ciasteczka uwielbiaja myszki w ci?zy. Ale nie chce mi sie juz piec wiec nie robie hehe
Próbowalam te? kolby. Nie pami?tam ale kupi?am ostatnio chyba z vitapola jakie? smako?yki czy co?. ?e na kolbie jest np. czerwony buraczek albo sama marchewka lub inne rzeczy. Nie zbyt ch?tnie by?y jedzone.. prawie ?e wog?le ale za to bardzo smakuje szczurom chomikom i myszom kolczastym - tym wszczególnosci.

Bardzo lubi? kupywa? wszelkie zio?a. I moje myszy te?. Odrazu pokój ?adnie pachnie, myszy maj? zabaw? i wcinaja. To samo z sianem :D Jako? ta ?ció?ka d?u?ej trzyma jak w?o?? 4 garscie siana + neutralizator z benka, granulet z pigwy i ciut trocin. Jestem bardzo zadowolona
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2013-08-27, 10:55   

Mam dost?p do czystych, ekologicznych ??k - moje myszaki uwielbiaj? nasiona traw - ró?nych. K?osy ?wie?ej, jeszcze mlecznej pszenicy te? spotka?y si? z wielkim uznaniem :)
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2013-08-27, 11:55   

a jakie dobre s? kwiatostany pokrzywy z nasionkami! wszystko idzie w k?t, tylko dawaj t? pokrzyw?. a pszenica z kie?kownicy te? mo?e by?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT