AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Polska/Warszawa] R?cznie robione polarowe domki, hamaki...
Autor Wiadomość
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-17, 21:09   [Polska/Warszawa] R?cznie robione polarowe domki, hamaki...
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


*wtrynia si? na rynek*


(kliknij, aby powi?kszy?)

Kto powiedzia?, ?e zima ma zawita? tak?e do klatek Waszych ogonów? :eek:
Na sprzeda? posiadam r?cznie szyty, ma?y komplet polarowych mebelków - domku i ma?ego hamaczka.
→ O ile domek pos?u?y? mo?e wi?kszej ilo?ci myszy, o tyle hamaczek oka?e si? raczej podestem dla paru, lub legowiskiem dla jednej myszy zwini?tej w k??bek, bo rozmiarami nie powala. W wi?kszej klatce raczej zginie. :D
→ Ca?o?? wykonana w ?ywych kolorach, które nie do ko?ca wygl?daj? tak jak na zdj?ciu. Czerwie? okre?li?abym jako czerwono-malinowy, a ziele? jako weso?y, do?? intensywny, ale nie ra??cy kolor.
→ Przymocowanie do pr?tów klatki umo?liwiaj? r?cznie przeplatane liny.
→ Sama przyznaj?, ?e przedmioty te nie s? dzie?em sztuki, ale z pewno?ci? mo?liwie estetycznie wykonanym przedmiotem... cho? i tak tu i ówdzie zobaczy? mo?na jakie? niefajne nitki - przyznaj? si?!

........WYMIARY: domek - 13x13x13cm + liny / wej?cie do domku ma ?rednic? 5,5cm / hamak - 12x12 cm + liny (cho? wydaje si? mniejszy)
........CENA: 15z? za ca?y komplet

Komu, komu, bo id? do domu. :mziew:
Ostatnio zmieniony przez vernille 2014-01-24, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-18, 13:56   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Domek z polaru zarezerwowany. Na ?yczenie rastamanki ewoluowa? i teraz jest domkiem z podwójnym polarem. W ?rodku "raczej nie wida? szwów". :P
Jednocze?nie cena zestawu wzros?a do 18z?.

Na zach?t?... :)


Przerzucony na lew? stron?, czyli jak to wygl?da od wewn?trz:


?rednia grubo?? materia?u to 0,5cm. Mo?e nie wida?, ale to ró? jest nieco grubszy, a z pewno?ci? mniej prze?wituj?cy. Ziele? jest zdecydowanie cie?sza. :P


Teraz jestem w trakcie szycie kolejnego domku, troch? eksperymentuj? z kszta?tem... :D
 
 
rastamanka 
M?ody Myszaty


Imi?: Zofia
Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-01-18, 16:54   
   Myszy: Heisenberg, Jesse, Chase, Hank, Runkle, Marcy i Park :)


ju? si? nie mog? doczeka? kiedy zobacz? w tych cude?kach moje myszki :)
wygl?da genialnie :)
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-19, 19:54   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Kolejny domek, póki co jeszcze nie wiem, czy na sprzeda?. :P

Szyty podwójnie, od ?rodka nie wida? szwów, tylko za du?o materia?u wzi??am i w ?rodku s? takie mi?ciutkie fa?dki <3 :D
Rozpocz?ty po pó?nocy jako efekt przypadkowego natchnienia. :D



 
 
rastamanka 
M?ody Myszaty


Imi?: Zofia
Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-01-21, 07:40   
   Myszy: Heisenberg, Jesse, Chase, Hank, Runkle, Marcy i Park :)


?liczny! myszkom absolutnie od razu spodoba?y si? mebelki :) wskoczy?y od razu do domku i nied?ugo potem zasn??y, a widok tych ?pi?cych pyszczków: niezast?piony :) dzi?ki, vernille, !
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-24, 19:15   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Naprawd? ciesz? si?, ?e si? podoba <3 Mi?o widzie?, ?e par? godzin siedzenia i szycia nie posz?o na marne :m:D:

Tymczasem... Do sprzedania kolejny, wi?kszy zestaw! Jak powy?szy, szyty w 100% r?cznie.


SUGEROWANA ILO?? MYSZY: 2-3. Domek mimo poka?nej d?ugo?ci nie wydaje si? by? a? tak du?y. Jego grubo?? dodatkowo optycznie go kurczy. Je?li Twoje myszy lubi? spa? jedna na drugiej w ciepe?ku... Mo?e potrzebuj? w?a?nie tego kompletu? ;)

W SK?AD KOMPLETU WCHODZ?:
.........DOMEK W KSZTA?CIE PÓ?KOLA z wyszytym serduchem na dachu, szyty podwójnie, wi?c jest gruby i mi?kki. Wewn?trz przypadkowo wszy?o mi si? za du?o materia?u, co dodatkowo go pogrubia. Pozwólcie spa? swoim myszom w tych fa?dkach, niczym poduszkach! :P Do domku doszyte s? p?telki na swoje haczyki, ale na ?yczenie, za op?at? rz?du z?otówki, czy dwóch mog? dople?? liny jak w domku powy?ej. Wymiary:
........................  dach: 17x6cm
........................  wysoko??: 6-7cm
........................  wej?cie: 5-6cm
.........HAMAK o wymiarach 13x13cm. Podwieszany za pomoc? lin doszytych bezpo?rednio do hamaka
.........DWIE PROSTE LINY o d?ugo?ci 28cm ka?da, podwieszane za pomoc? pozosta?ych po pleceniu pasków materia?u (d?ugo?? 28 to d?ugo?? bez tych pasków)
.........JEDNA LINA W KSZTA?CIE LITERY Y, pojedyncza cz??? ma d?ugo?? 9cm, a rozga??zienia po 17cm

Sama przyznaj?, ?e przedmioty te nie s? dzie?em sztuki, ale z pewno?ci? mo?liwie estetycznie wykonanym przedmiotem... cho? i tak tu i ówdzie zobaczy? mo?na jakie? niefajne nitki - przyznaj? si?!

......... CENA: 25z? + wysy?ka / odbiór osobisty w Warszawie
......... WYSY?KA: 6-7z? (dowiedz si? czego? na mojej poczcie...  :roll: )
 
 
Paulixia 
Myszomaniak



Imi?: Paulina
Hodowla: Little Hearts
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 736
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-01-24, 20:13   
   Myszy: coraz wi?cej...


Wysy?ka zawsze jest taka sama na wszystkich pocztach, przy li?cie poleconym to odpowiednio 7.80 za paczk? do 350g i 9.30 za wi?ksz?
_________________
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-24, 20:37   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


No nic, wy?l? po raz pierwszy, zobaczymy. Je?li przesy?ka wyjdzie dro?ej, ni? te 6-7z? pokryj? braki przez kupuj?cego ;) Nie jestem w stanie zapewni? na 100% co do grosza ile kosztuje przesy?ka, ale jednak przez t? pierwsz? wysy?k? musz? przebrn?? :P
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 21:08   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Dla AgataMyszata :)

 
 
Karolajna 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 108
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-02-05, 21:24   
   Myszy: Rudzi bracia, Redzik, ?obuz, Alfik i Czarnulka :) & Szynszylki: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka.


Wzi??abym swoim hamak... A robisz te? na wi?ksze wymiary, mianowicie dla szynszyli? :lol: Jak tak, to na pewno bym wzi??a i osobi?cie odebra?a :D Wyrobisz si? do niedzieli? ;)
(dla szyszek to 30x30cm i troczki troch? d?u?sze ;) )
_________________
 
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 21:27   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Pierwsza sprawa, do niedzieli to ci??ko b?dzie. :( Generalnie w tygodniu mam czasu tyle, ?e... hoho. Ledwo nad??am. :P Poza tym mam jeszcze jakie? zamówienia i je najpierw chc? i musz? zrealizowa?.

Droga sprawa, nie wiem czy dwie warstwy polaru na cielska szyszki wystarcz?. :D Ale mam piank?, jak chcesz. ;) To mia?oby by? co? wisz?cego, czy stoj?cego?

Napisz mi na PW, si? dogadamy. ;)
 
 
AgataMyszata 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 437
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2014-02-06, 18:00   

Moje zamówienie jest odjazdowe, dzi?kuj? ^ ^
_________________
Nini [*] , Mini White [*] ,Sheesa [*], Ninora II [*], Dama w Czerni [*], Brandy [*]
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-07, 13:57   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


Szyj? sobie w?a?nie zamówienie dla KawaiiNeko i tak sobie my?l?, ?e mam nadziej?, ?e nie ma nic do Cthulhu, bo to chyba drugie wcielenie jej domku :D


A zestaw z serduszkiem wci?? do wzi?cia, Fibi poleca.
 
 
vernille 
Myszo?ak



Pomogła: 7 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 695
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-07, 22:45   
   Myszy: Uroda, Scycia, Bianka, Ines i Pinezka | Bezimienna [*], Uhura [*], Spinka [*], Artemida [*], Zdrapka [*]


No, domek Cthulhu sko?czony :P Posz?o szybciej, ni? planowa?am, poza tym sam domek jest wi?kszy, ni? my?la?am. Niby ma tylko 15cm, a jednak... jest do?? poka?ny. Wi?kszy od wszystkich dotychczasowych domków ;)
Dla myszek KawaiiNeko ;)



PS. Wysy?ka ?ó?to-zielonego zestawu kosztowa?a mnie 3,75z? (zwyk?y, nie priorytet) + koperta b?belkowa 1,5z?. W miar? mo?liwo?ci b?d? si? stara? tak? kwot? przesy?ki utrzymywa?. :roll:
 
 
KawaiiNeko 
Szara myszka
Klaudia ;3



Imi?: Klaudia
Wiek: 28
Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Elbl?g
Wysłany: 2014-02-08, 05:34   
   Myszy: Favi, Kitsune, Nike :3


Jest super! Nie mog? si? doczeka? a? myszaki do niego zawitaj?! :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT