AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
spam
Autor Wiadomość
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-06-22, 13:17   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


na wystawie PMC tylko pmc jako organizator okresla zwierzeta przebywajace na hali wystawowej ( musza one posiadac zaswiadczenie weterynaryjne o zdrowotnosci ) ,
dotyczy to wszytskich imprez organizowanych przez PMC
http://pmcorg.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=2544
REGULAMIN WYSTAW MYSZY RASOWYCH:
KRAJOWEJ, MI?DZYNARODOWEJ I KLUBOWEJ
4. Zarz?d PMC mo?e zezwoli? na przebywanie w sali wystawowej innych zwierz?t ni? wymienione w p.1. W tym przypadku obowi?zuje skierowanie do Zarz?du pisemnej pro?by, z?o?onej na co najmniej 10 dni przed wystaw?. Zarz?d w terminie 7 dni podejmuje decyzj? kieruj?c si? w szczególno?ci kryterium uatrakcyjnienia wystawy.
jesli chcesz przekazywac myszy lub uczestniczyc w wystawie musisz zlozyc wnosek do zarzadu PMC , myszy mozesz tez przekazac poza obrebem wystawowym , czyli poza zoo
wymagamy spelnienia w/w warunkow
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-06-22, 13:35   

Wystawa w Poznaniu jest krajowa, zatem mo?e wzi?? w niej udzia? Polak b?d?cy cz?onkiem PMC lub innego klubu polskiego. Inna osoba winna wystosowa? pismo do Zarz?du i wówczas Zarz?d wi?kszo?ci? g?osów podejmuje decyzj? "za" lub "przeciw" - wa?ne jest kryterium "uatrakcyjnienia wystawy"

Przypominam fragmenty z Regulaminu Wystaw, aby wszystko by?o jasne:

Cytat:
CZ??? I ORGANIZACJA WYSTAWY
Artyku? 2
W wystawie krajowej mog? bra? udzia? myszy zg?oszone przez obywatela RP b?d?cego cz?onkiem PMC lub innego klubu polskiego, z zastrze?eniem artyku? 4a.

Artyku? 4a
W wystawach nie mo?e bra? udzia?u osoba, która z uwagi na niew?a?ciwe zachowanie zosta?a usuni?ta z forum mi?o?ników myszy lub innym forum o podobnym charakterze

CZ??? II PRZYJ?CIE NA WYSTAW?
Artyku? 3
1. W sali wystawowej mog? przebywa? myszy rasowe oraz inne zwierz?ta b?d?ce w?asno?ci? osób bior?cych udzia? w wystawie

2. Za osoby bior?ce udzia? w wystawie uwa?a si?: cz?onków Zarz?du PMC, s?dziów, asystentów, stewardów i wystawców

3. Za wystawców rozumie si? osoby, które w obowi?zuj?cym terminie z?o?y?y "Zg?oszenie myszy na wystaw?" i dokona?y stosownych op?at

4. Zarz?d PMC mo?e zezwoli? na przebywanie w sali wystawowej innych zwierz?t ni? wymienione w p.1. W tym przypadku obowi?zuje skierowanie do Zarz?du pisemnej pro?by, z?o?onej na co najmniej 10 dni przed wystaw?. Zarz?d w terminie 7 dni podejmuje decyzj? kieruj?c si? w szczególno?ci kryterium uatrakcyjnienia wystawy.

5. Jako uatrakcyjnienie wystawy rozumie si? inne zwierz?ta ni? zwierz?ta przebywaj?ce na terenie wystawy b?d?ce w?asno?ci? osób bior?cych udzia? w wystawie

6. Zarz?d PMC ma prawo okre?li? jakie myszy i inne zwierz?ta nie mog? przebywa? na terenie wystawy

7. Wszystkie zwierz?ta przebywaj?ce na terenie wystawy musz? posiada? za?wiadczenie weterynaryjne o stanie zdrowia, wystawione nie wcze?niej ni? 3 dni przed rozpocz?ciem wystawy
Ostatnio zmieniony przez Ira 2014-06-22, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-06-22, 13:38   

Chyba na teren zoo mog? je wnie??? Nie zamierzam ich wnosi? do S?oniarni, ale bez przesady, na terenie kilku km2 chyba mog? przekaza? swoje myszy? o.O

"na wystawie" to by? skrót my?lowy, wi?c wyja?nie. Myszy mo?na odebra? ode mnie w dniach wystawy, co by nie trzeba by?o kombinowa? z transportem skoro wszyscy b?d? w Poznaniu.
Mog? je przynie?? do zoo, lub przekaza? gdzie? na mie?cie albo mo?ecie wpa?? do mnie ;)
Je?li b?d? dyspozycyjna to si? dostosuj? i podrzuc? Wam do r?k, ?eby?cie nie musieli lata? po Poznaniu i mnie szuka?.

Tylko b?agam, miejcie swoje pojemniki, bo u nas ju? krucho z czymkolwiek, chyba ?e Zuza mnie uratuje kilkoma, ale ja ju? nie mam totalnie nic ma?ego :P
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-06-22, 13:40   

Oczywi?cie, ?e poza terenem wystawy mo?ecie sobie przekazywa? myszki :grin:
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-06-22, 13:45   

Nie zamierzam si? pakowa? na Wasz? wystaw?, luzik ;)
Przyjd? poogl?da? ;)

Aha, jeszcze jedno je?li kto? chce za?wiadczenie od weta to prosz? od razu o wiadomo?? do Zuzy tak do tygodnia przed wystaw?, ?ebym zd??y?a si? gdzie? umówi? ;)
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-06-22, 14:14   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


nie chodzi o pakowanie , chodzi o jasno okreslone zasady , a czy mozna wnosic inne zwierzeta na teren zoo to chyba trzeba zapytac zarzad zoo bo mozliwe ze tam tez sa obostrzenia , ale to juz niejako nie sprawa PMC
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-06-22, 14:17   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ja tylko dodam, ?e to uk?on w stron? odbieraj?cych myszy (w tym tak?e cz?onków PMC), wi?c mo?e wypada?oby zluzowa? :wink: By? ten temat milion razy poruszany, ka?dy ju? to chyba wie.
 
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-06-22, 14:22   

No s? jasno okre?lone i nie mam zamiaru nic wnosi? do S?oniarni, a my?l? ?e nikt mi w zoo nie zrobi dymu o kilka myszy, bo to troch? ?mieszne by by?o generalnie.
Tak czy siak mog? te myszy o 23 po zmroku pod kamienic?, nie robi mi to ró?nicy, serio.
Kto odbiera to prosz? o pw do Zuzy czy nawet do mnie gdzie mam si? zjawi? i b?d? ja albo kogo? wy?l? jesli nie b?d? mog?a si? zjawi? ;)

Tylko nie wiem co z cz?onkami PMC, którzy bior? od nas myszy, te? nie mog? ich wnie?? na teren wystawy? :P Bo to troch? komplikuje spraw? ;)
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-06-22, 14:24   

zuza911 napisał/a:
Ja tylko dodam, ?e to uk?on w stron? odbieraj?cych myszy (w tym tak?e cz?onków PMC), wi?c mo?e wypada?oby zluzowa?...

Nie chodzi o uk?on, tylko o jasno sprecyzowane przepisy. Nikt nikomu nie musi si? k?ania?, wystarczy, ?e ka?dy b?dzie dzia?a? zgodnie z Regulaminem Wystaw.
 
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2014-06-22, 14:27   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Ira, Ty naprawd? wszystkie s?owa bierzesz tak dos?ownie? Uk?on to przeno?nia. Wyja?ni? mo?e inaczej, ?eby nikt moich s?ów nie przekr?ca?: odebranie myszy w czasie wystawy nie jest na r?k? nam, tylko osobom odbieraj?cym - nam jest to oboj?tne. Równie dobrze mog? wys?a?, "us?uga" jedyne 30z? :wink:
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2014-06-22, 14:28   

Hurricane napisał/a:
...Tylko nie wiem co z cz?onkami PMC, którzy bior? od nas myszy,
te? nie mog? ich wnie?? na teren wystawy? :P Bo to troch? komplikuje spraw? ;)

To równie? jest w regulaminie, cytowa?am powy?ej:

Cytat:
CZ??? II PRZYJ?CIE NA WYSTAW?
Artyku? 3
1. W sali wystawowej mog? przebywa? myszy rasowe oraz inne zwierz?ta b?d?ce w?asno?ci? osób bior?cych udzia? w wystawie

7. Wszystkie zwierz?ta przebywaj?ce na terenie wystawy musz? posiada? za?wiadczenie weterynaryjne o stanie zdrowia, wystawione nie wcze?niej ni? 3 dni przed rozpocz?ciem wystawy


Je?eli wi?c wystawca zakupi? te myszki, to mog? one przebywa? na terenie wystawy pod warunkiem posiadania za?wiadczenia weterynaryjnego = spe?nione s? 2 warunki: myszki ju? s? jego w?asno?ci? i jest za?wiadczenie
 
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2014-06-22, 15:24   

ja pomidor xD poraz 100 ten temat jest poruszany, co wystawa to to samo... ludzie..
 
 
Hurricane 
MegaMysz


Imi?: :)
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 3 razy
Wiek: 12
Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 1474
Wysłany: 2014-06-22, 15:38   

8)

Przeczyta?am raz regulamin PMC i wbrew pozorom do mnie dotar?o, ja tylko przekazuje myszy, a jak si? ludzie b?d?cy na wystawie dogadaj? naprawd? mnie nie interesi.

Najwy?ej kto? b?dzie musia? dop?aci? 30 z? do myszy :roll:
_________________
Sekundy uk?adaj? kolejne wiersze ?ycia.
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2014-06-22, 16:51   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


jakby ktos nie wiedzial :
http://www.zoo.poznan.pl/page/15-Regulamin
5. Na terenie Ogrodu obowi?zuje bezwzgl?dny zakaz :
e. Wprowadzania jakichkolwiek zwierz?t,

wiec jednak trzeba pytac zarzadce zoo o zgode

a jesli hodowcy pmc maja myszki do odbioru napewno zrobia to wg obowiazujacych przepisow
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
BlackAndWhite 
Myszomaniak


Imi?: Agnieszka
Hodowla: Black and White
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 711
Skąd: Southampton
Wysłany: 2014-06-22, 23:07   

Lilith, czytam i nie dowierzam co si? dzieje... aby robi? a? takie problemy z przekazaniem myszy ??
To zadam kolejne pytanie je?li ZAGRANICZNY hodowca tak?e z NKV NMC, wióz? by myszy dla PMC te? by?cie kazali mu zrobi? tranzakcie przed zoo ??
Je?li by?a by to Lenka ? , te? by tak by?o...?

LUDZIE OPAMI?TAJCIE SI? !!!, CZEMU TYLE WROGO?CI W STOSUNKU DO INNYCH HODOWCÓW ??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT