AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wn?trostwo
Autor Wiadomość
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-05-24, 19:35   

Wiecie, da? do klatki z jedn? samic? to jeszcze ok, bo jak nawet zajdzie, to tylko jedna, ale z kilkoma? Te? bym si? ba?a.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-05-24, 21:26   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


u wnetra byly widoczne jadra , mieszkal z samcami , zeszly mu deczko pozniej bardzo w glab brzucha i niestety nie zaplodnil samicy , wiec generalnie z nim nie mialam klopotu,
mialam tez samca ktory mial jadra w glebi jamy brzusznej , tak bardzo mu zeszly , ale kryl samice do poznej starosci i sa po nim dzieci wiec to pewnie byly tylko schadzace jadra
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Zenu? 
M?ody Myszaty


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-05-24, 21:44   
   Myszy: Zenu?,Marysia,Prima,Fiona,Greta,Jad?ka,Danusia


Nie bardzo rozumiem..bo u wn?tra j?dro/j?dra nie s? widoczne...a ?e zesz?y w g??b brzucha...hmmm-cofne?y si?,znaczy si?? :D .Bo si? pogubi?am.W kazdym razie wynika mi,Lilith,?e jednak wn?tr p?odny :)
Stardust..przecie? jakby mia? jajca-to i tak sam by siedzia?-wiec co to za ró?nica?
Zuza911-no,jakby tak bzykn?? kilka-to bym sza?u dosta?a.Niby móg?by siedzie? z t? jedn?-coby sie przekona? jak to z tymi jego plemnikami jest-ale w sumie po co :grin:
A..lilith-ale typowy wn?tr nie ma j?dra/j?der w mosznie tak "od pocz?tku"..po prostu-za krótki kana?,zbyt ma?e j?dro w stosunku do ?rednicy kana?u..Czasem zdrowym osobnikom w wyniku urazu mechanicznego-j?dra si? cofaj?-ale nie w taki sposób jak maj? to wn?try.
_________________
Kocham Harrego :)
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-05-24, 22:20   

No w sumie nie ma co ryzykowa? i rodziny powi?ksza? do?? licznej i tak.
_________________
InfinitY ..
 
 
Zenu? 
M?ody Myszaty


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-05-24, 22:32   
   Myszy: Zenu?,Marysia,Prima,Fiona,Greta,Jad?ka,Danusia


W sumie tak :grin: .Zreszt?-Zenek siedzia? z panna bodaj?e 2 doby-jesli nie krócej.ZObaczy si?-czy cosik zmajstrowa?.
A z ciut innej beczki-Mo?e kto? z Was spotka? si? z jakimi? publikacjami na ten temat-niekoniecznie polskoj?zycznymi?Lub dyskusjami?Bo ja kopa?am-i niewiele znalaz?am a temat-przynajmniej dla mnie-do?? interesuj?cy..Nie wiem-jakie? fora zagraniczne myszy rasowych lub co? podobnego?By?abym wdzieczna niezmiernie (lubi? wiedzie?,jakie "dziwad?a" ?yja ze mn? :eek: ).Tu na forum z takim tematem nie spotka?am si? niestety-a przeczyta?am ca?e forum..ogólnie na temat seksualny u myszy jest niewiele :h??:
_________________
Kocham Harrego :)
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-05-24, 22:33   

Zenu? napisał/a:

Stardust..przecie? jakby mia? jajca-to i tak sam by siedzia?-wiec co to za ró?nica?

no, ale w?a?nie jakby nie mia? to teoretycznie móg?by siedzie? z babkami. zamota.

Lilith, mia?a? jednego wn?tra czy wi?cej? czy oni (on) zachowywali si? jako? 'inaczej' od normalnych samców? ;)
 
 
Zenu? 
M?ody Myszaty


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-05-24, 22:39   
   Myszy: Zenu?,Marysia,Prima,Fiona,Greta,Jad?ka,Danusia


stardust napisał/a:
Zenu? napisał/a:

Stardust..przecie? jakby mia? jajca-to i tak sam by siedzia?-wiec co to za ró?nica?

no, ale w?a?nie jakby nie mia? to teoretycznie móg?by siedzie? z babkami. zamota.

Lilith, mia?a? jednego wn?tra czy wi?cej? czy oni (on) zachowywali si? jako? 'inaczej' od normalnych samców? ;)


Ano zrobi?a si? dziwna sytuacja :D .
Ja podpinam si? pod pytanie.Bo mój smierdzi bardziej ni? baby-ale jako? nie dane mi by?o zauwa?y? zachowania w towarzystwie kobitki.Mo?e tylko tyle,?e ta cholera lanie mu spu?ci?a okropne :smile: .
_________________
Kocham Harrego :)
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-05-25, 06:55   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


nie roznil sie niczym od innych samcow ;) , pozatymm samce maja rozne zapachy , mniej bardziej intensywne lub hm ze sie tak wyraze o innej "nucie zapachowej" heheh , normalne

[ Dodano: 2012-05-25, 07:00 ]
A..lilith-ale typowy wn?tr nie ma j?dra/j?der w mosznie tak "od pocz?tku"..po prostu-za krótki kana?,zbyt ma?e j?dro w stosunku do ?rednicy kana?u..
tyle to wiem ;) , lecz ten nie odbiegal od norm ogolnych jako samiec i wnetrostwo zostalo stwoerdzone pozniej

Czasem zdrowym osobnikom w wyniku urazu mechanicznego-j?dra si? cofaj?-ale nie w taki sposób jak maj? to wn?try.
ten samiec nie mial zadnych urazow , taki byl do konca zycia , ale plodny
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Saris 
Starszy Myszaty



Imi?: Alicja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2012
Posty: 68
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-05-26, 08:24   
   Myszy: Lili, Didi, Je?ynka i Pip TM [*] Karmen i Tofi [*]


Wszystkie moje myszki, prócz jednej s? z jednego miotu, kiedy? wydawa?o mi si? ?e chyba jedna z myszy zmieni?a p?e?. :razz:
Bo "samiczce" wyrosy j?dra :shock: .
Ale Bogu dzi?ki nie by? p?odny... I ?yje sobie dobrze z samcami. :grin:
Czy to hemafrodyta, albo wn?ter? :shock:
Kiedy pojawi si? nowotwór? :cry:
I sk?d to si? wzie?o? :shock:

Wn?ter, nie wn?tra.
_________________
Moje ma?e - http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=9574
Ostatnio zmieniony przez Laraine 2012-05-26, 09:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zenu? 
M?ody Myszaty


Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-05-26, 10:36   
   Myszy: Zenu?,Marysia,Prima,Fiona,Greta,Jad?ka,Danusia


Saris napisał/a:
Wszystkie moje myszki, prócz jednej s? z jednego miotu, kiedy? wydawa?o mi si? ?e chyba jedna z myszy zmieni?a p?e?. :razz:
Bo "samiczce" wyrosy j?dra :shock: .
Ale Bogu dzi?ki nie by? p?odny... I ?yje sobie dobrze z samcami. :grin:
Czy to hemafrodyta, albo wn?ter? :shock:
Kiedy pojawi si? nowotwór? :cry:
I sk?d to si? wzie?o? :shock:

Wn?ter, nie wn?tra.


Z tym nowotworem spokojnie.Zak?ada si?,?e j?dro mo?e zmieni? si? w nowotwór.Mo?e-nie musi.Ale poniewa? takie ryzyko jest-wn?try kastruje si?.Nie wiem-jak procentowo wygl?da to u myszy-z tym nowotworem.Ale zawsze-w wi?kszych gatunkach zwierz?t- przeprowadza si? kastracje po osi?gni?ciu wieku doroslego.

[ Dodano: 2012-05-29, 22:19 ]
No i Zenek zrobi? dzieci przez t? chwilk? jednak :? .Dobrze,?e nie pozna?am go z reszt? dziewczyn :grin: :grin:
_________________
Kocham Harrego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT