AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Myszkowe zapasy - zdj?cia
Autor Wiadomość
Saris 
Starszy Myszaty



Imi?: Alicja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2012
Posty: 68
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-07-03, 22:17   
   Myszy: Lili, Didi, Je?ynka i Pip TM [*] Karmen i Tofi [*]


Sasza286, nie wiem czy si? mog? wtr?ci?, ale chyba chodzi?o Ci o G.Portentosa ? :wink: Ja tam hodowa?am karmówk? kilka lat, ale poza madagaskarami jako? nie czu?am do nich nic wi?kszego. :razz:
Zreszt? zabójczym jest ?ywi? wi?ksze uczucie do "strace?ca". :lol:
_________________
Moje ma?e - http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=9574
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-07-03, 22:23   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Owszem G.Partentos, jednak masz dwie odmiany barwne- czarne i pomara?czowe, a ja posiadam obydwie :wink: Nareszcie jaka? dziewczyna z podobnymi upodobnieniami :grin:
Ja tam ze swoimi tez nie mam wi?zi, po prostu przejawiaj? wyjatkowo ciekawe zachowania (wczoraj np mog?am zaobserwowa? taniec godowy B.craniifer "Black Wings" i nie ukrywam, by?am pod wielkim wra?eniem :grin: )
Zaraz nad ktos pogoni, bo rozwine?a si? rozmowa ca?kowicie nie dotycz?ca tematu postu :?
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-03, 23:22   

Sasza286, gdzie uda?o Ci si? naby? przysmak Pets at home i Woodlands?
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Sasza286 
Myszomaniak


Imi?: Marta
Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 808
Skąd: Opole/Nysa
Wysłany: 2012-07-04, 12:33   
   Myszy: Tosia, Trish & Undra


Laraine, s? to jedne z wielu rzeczy, które kupuje podczas corocznych wyjazdów do Anglii :wink: I nie ukrywam, ?e jako?ciowo i smakowo nie dorównuj? polskim produktom dla zwierz?t :roll:

[ Dodano: 2012-07-24, 19:48 ]
Odswieza temat, bo u mnie zmiany :grin:

Dodam tylko, ?e sepia jest dla kro?ka i karaków, a po lewej od sepii s? smako?yki dla kota (od lewej kurczak z ry?em, a obok kurczak z ryb?). Nie dosc, ?e kot jak widzi opakowanie w moich r?kach to dostaje slinotoku, to myszaki równie? bardzo ch?tnie to jedz?. dodam, ?e jest to 100% suszone mi?so/ryba. Nawet ma swoj specyficzny zapaszek :grin:
_________________
"?le czy dobrze, oka?e si? pó?niej. Ale trzeba dzia?a?, ?mia?o chwyta? ?ycie za grzyw?. Wierz mi, ?a?uje si? wy??cznie bezczynno?ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, cho? niekiedy przynosz? smutek i ?al, nie ?a?uje si?."
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-08-03, 18:37   

no to i ja co? wstawi? bo jako? tu chyba nic nie pisa?am jeszcze ... po cz??ciowym zamówieniu :
_________________
InfinitY ..
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-10-11, 20:12   

No to teraz ja si? pochwal? moimi mysimi zapasami :) Musz? chowa?, bo jest wi?cej amatorów- suszone w?asnor?cznie owocki i warzywka, orzechy, pestki dyni - dropsy i kocie chrupki w momencie znikn??yby w pysku Buni (suni).

Ogólnie i rozpakowane przysmaki :


 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-11, 20:26   

Chyba nigdy Ci si? to nie sko?czy :lol: . Ile masz myszek?
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-10-11, 20:29   

Jeszcze ?adnej :lol: :lol:

A tak powa?nie, w sobot? lub niedziel? przyjad? cztery lub pi?? myszaczków. Tendencja wzrostowa :)
jakby co pomo?emy im zje??... ;)
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-11, 20:37   

Wow :D zapas co najmniej roczny :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-11, 20:39   

ankha napisał/a:
Jeszcze ?adnej

Takie zapasy, kiedy jeszcze nie masz myszki! Te? kolekcjonowa?am wyposa?enie i jedzenie zanim przywioz?am ch?opców, ale... no... tego... Jeste? moim mysim guru 8)
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-11, 20:44   

o rety :D zapasy jak na wojn?, godne podziwu :)
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-11-07, 20:38   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Zrobi?am w ko?cu porz?dek, to si? pochwal? :wink: Co prawda przymierzam si? dopiero do zakupu nowego zapasu przysmaków, ale tak na chwil? obecn?:



Na dole ró?ne szparga?ki, kilka zabawek, zapasowe miseczki i hamaczki, pi?terka, masa tuneli (z którymi ju? nie wiem, co robi? :razz: ), r?czniki, s?oiczek inhalacyjny i drugi przygotowany na podró?e do weta oraz biodor.
Wy?ej zapas karmy, ciasteczka owsiane, kolby, granulat witaminowy, susz i dodatek rumiankowy do ?ció?ki.
I najwy?ej reszta karmy, susz (pole warzywne i sad jab?kowy czy jako? tak :razz: ), proso w k?osach i przysmaki: orzechy, rodzynki, ?urawina, ry? preparowany, jarz?bina, dropsy, biszkopty, gryzik witaminowy z algami i co? tam truskawkowego - nie pami?tam, jak si? nazywa :wink: Obok apteczka: na górze to, co podaj? codziennie i na dole reszta. I waga :wink:



Tutaj w kuwecie kasa zabawek i innych takich, które si? nie mieszcz? nigdzie indziej :razz: Cz??? aktualnie nieu?ywanych transporterków, sianko i obok troty, których nie wida? ju? na zdj?ciu.
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-11-07, 20:42   

No jaki pi?kny mysi regalik :) :m:D:
Mo?e i ja sie jutro zamieszcz? :)
Tylko po pojemniki jad? jad? jad? i dojecha? nie mog? :)
_________________
InfinitY ..
 
 
zuza911 
Best MOUSEr



Imi?: Marta
Hodowla: Fluventris
Pomogła: 14 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 2439
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2012-11-07, 20:44   
   Myszy: dziewczyny i ch?opaki ;)


Który do niedawna by? moj? szaf? :lol: Zostawi?am sobie dwie pó?ki, a z reszty si? wyprowadzi?am :twisted:
 
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-11-07, 21:19   

ooooo wow! nic wi?cej nie jestem w stanie powiedzie? bo a? mnie zamurowa?o.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT