AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dumna Melka, szalona Lucy i troskliwa Kiki
Autor Wiadomość
Mania 
Szara myszka


Imi?: Martyna
Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 12
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2013-06-29, 23:31   Dumna Melka, szalona Lucy i troskliwa Kiki
   Myszy: Kiki


Wiele osób nie rozumie, jak mo?na pokocha? gryzonia. Nie raz spotyka?am osoby, które nie potrafi?y patrze? na myszy, mówi?y ?e to zb?dne, czy pyta?y na co mi to.
Kiedy tak pomy?l?, to mo?na by rzec.. "Popatrz. Tam le?y myszka w swoim gniazdku, które przed chwil? wybudowa?a jej kole?anka, by drugiej by?o cieplej. Popatrz, a ta wyr?cza t? w myciu, a teraz wszystkie razem ?pi?. Myszy to jedno??, harmonia. ?wiat w którym nie ma chamstwa,ka?dy kocha i szanuje siebie nawzajem. Mo?e tego nie zrozumiesz, ale ja je kocham. "
Moja przygoda z myszorami zacz??a si? niedawno. Póki co w klatce typu DUNA zamieszkiwa?o 6 myszy, z czego 3 z nich nadal w niej s?. Wyposa?ona w pi?tro, które na dole ma wej?cie jak do domku, 2 miseczki- Na wod? i jedzenie, wapno, kolba, domek drewniany, klocek drewna z dziurami, ma?e pude?eczko i tunele zamieszkuj? Kiki, Melka i Lucy.

Melka to bia?a myszka, która ju? nie?le da?a mi popali? swoj? dziko?ci? i temperamentem.
Na pocz?tku garn??a si? do kontaktu ze mn?, ale zacz?? on przeistacza? si? w piekie?ko. Wiele razy unikn??am ucieczki Meli, która zacz??a bardzo intensywnie próbowa?. Dzi? j? w miar? uspokoi?am, ale kiedy? istna diablica. Teraz w klatce stanowi rol? samicy alfa :D
Mam j? ju? prawie 4 miesi?ce :)
Lucy to równie? bia?a mysz, siostra Kiki. Kiedy j? dosta?am prze?y?am istny szok, i? teraz wiem, ?e mysz potrafi wi?cej ni? si? wydaje. Lucy jest zdolna wskoczy? i powspina? si? po mojej r?ce kiedy wk?adam im jedzonko, czy wod?. Potrafi nie wchodz?c na pi?tro skoczy? w gór? i chodzi? po kratach, dla czystej przyjemno?ci. W nocy klatka musi by? wynoszona, bo jej g?o?ne skakanie zacz??o robi? si? uci??liwe :D
Kiki to czarno-bia?a mysza, któr? uda?o mi si? oswoi?. Bardzo lubi kontakt ze mn? i kiedy r?ka znajdzie si? w klatce szybko podbiega i wskakuje na ni?. Lubi te? by? karmiona z r?ki, ale za przeprowadzkami nie przepada. W klatce troszczy si? bardzo o Lucy i Mel?, to ona g?ównie zajmuje si? budowaniem gniazd. Jest bardzo kochana, nic nie mo?na jej zarzuci? <3

Zdj?cia kiedy? wam dam, musia?abym je odnale?? :D
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-06-30, 14:25   

Czekamy na zdj?cia myszek :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-07-01, 21:47   

o to szukaj czekamy :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT