AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Do??czenie oseska?
Autor Wiadomość
Weronika 
Starszy Myszaty
*__*



Imi?: Weronika
Wiek: 27
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 60
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: 2012-07-05, 23:45   
   Myszy: Megan i Mascha


I twoje myszki u?ywaj? tego ko?owrotka ?
_________________
 
 
 
Kowusia 
Starszy Myszaty


Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 63
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-06, 00:30   
   Myszy: Lukrecja, Rozalka


Szczerze to tylko 2 lub 3 razy widzia?am jak moja Lukrecja korzysta, ale Rozalki ani razu.
_________________

Zwierzaki:
Myszki - Lukrecja i Lawenda [*] [*]
?winka morska - Frytka
Agama Brodata - Leon
 
 
Weronika 
Starszy Myszaty
*__*



Imi?: Weronika
Wiek: 27
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 60
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: 2012-07-06, 10:01   
   Myszy: Megan i Mascha


Tym bardziej nie da?abym ci ?adnego malca.Gdyby? pomy?la?a cho? troch? to wiedzia?aby? ?e ten ko?owrotek si? nie nadaje.
_________________
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-06, 12:20   

Kowusia napisał/a:
wiem, ?e mog?am tu waszych rad pos?ucha? i chocia?by napisa? do do?wiadczonego gracza na pw.

Tu nie ma "graczy". Tu s? hodowcy i opiekunowie. Opiekowanie si? zwierzakiem nie jest dla nas ?adn? gr?.

Kowusia napisał/a:
Kole?anka posz?a do apteki, ja do kibelka

Kowusia napisał/a:
P- No ok. To ty we? pilnuj ja lec? do po mleko. (jak by?am to nie mieli to musia?am do drugiego)

Kolejne k?amstwa. Raz kole?anka sz?a do apteki, raz ty? Ju? ci kiedy? pisa?am - k?amstwo ma krótkie nogi.

Kowusia napisał/a:
Napisze mi kto? jak mo?na usun?? konto?

A przysi?ga?a?, ?e czyta?a? regulamin... Konta nie mo?na usun?? (i gdyby? regulamin czyta?a, to by? o tym wiedzia?a). Nie chcesz uczestniczy? w ?yciu forum - nie loguj si?. Proste.

Kowusia napisał/a:
No wybaczcie, ale Wy w ogóle wiecie jak? ja mam klatk??

Mam dun? alexa - http://allegro.pl/super-k...2444670513.html

Wiesz, to, ?e masz klatk? odpowiedni? na 4 myszy, nie znaczy, ?e mo?esz je mie?. Nie masz bladego poj?cia o ??czeniu, o samych myszach, nie uczysz si? na w?asnych b??dach, nie przegl?dn??a? forum ani strony g?ównej, ?eby cho? t? podstawow? wiedz? o myszkach zdoby?. Po kolejn? mysz polecisz do zoologa, gdzie dostaniesz zaci??on? samic?, samca lub chor? mysz.

I nie rozumiem, dlaczego krzywdzisz te myszy. Niszczysz im kr?gos?up takim male?kim ko?owrotkiem, wiesz? Je?li ci? nie sta? na odpowiedni, to lepiej, ?eby myszy wcale ko?owrotka nie mia?y, ni? mia?y taki male?ki, który im szkodzi.

Dojrzej do posiadania zwierz?t, zrozum, dlaczego nie kupowa? w zoologu. Je?li kiedy? uznasz, ?e jeste? na tyle dojrza?a, ?eby po kolejnego zwierzaka nie lecie? do zoologa, a kupi? go w zarejestrowanej hodowli lub adoptowa?, je?li b?dziesz wiedzia?a, jak ??czy? myszy - wtedy mo?esz my?le? o kolejnej.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Kowusia 
Starszy Myszaty


Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 63
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-06, 14:36   
   Myszy: Lukrecja, Rozalka


Weronika napisał/a:
Gdyby? pomy?la?a cho? troch? to wiedzia?aby? ?e ten ko?owrotek si? nie nadaje.


Zapomnia?am wida? napisa?, ?e jest ?ci?gni?ty, a zamiast niego jest tunelik. :wink:

[ Dodano: 2012-07-06, 14:40 ]
Laraine, Napisa?am, ?e przekr?ci?am, ?eby nie by?o, ?e kole?anka chcia?am zobaczy? jak to odbierzecie. A co do graczy, to na drugiej zak?adce pisa?am co? na pewniej stronie i po prostu si? przej?zyczy?am.
Mo?ecie mi w ko?cu odpu?ci?? :cry: Znowu si? uwzi?li.
_________________

Zwierzaki:
Myszki - Lukrecja i Lawenda [*] [*]
?winka morska - Frytka
Agama Brodata - Leon
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-07-06, 14:45   

?ledz? to i ?ledz? i wyj?? z podziwu nie mog? jak mo?na tak kr?ci?;) odpu?? ju? po prostu bo zamota?a? si? w "zeznaniach", cho chwil? piszesz co innego, wymy?lasz nowe wymówki tak jak teraz to z pisaniem w innej zak?adce...
Co do ca?ej sytuacji, trzeba by?o troch? cierpliwo?ci, wnikliwo?ci, jak ju? tu zosta?o napisane, jest wiele tematów opisuj?cych jak post?powa? z takimi male?stwami, trzeba tylko chcie? poszuka?...i pewnie gdyby ma?e poczeka?o te 10min w ci?gu których znalaz?yby?cie informacje to by prze?y?o pr?dzej ni? po tym w?o?eniu do samicy:/
"Znowu si? uwzi?li", nikt si? nie uwzi??, chodzi o to ?eby? zrozumia?a co zrobi?a ?le i pisa?a szczerze.
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-06, 19:22   

Kowusia, nikt si? nie uwzi??, nie dramatyzuj, tylko mo?e sobie we? te posty do serca? Mo?e w ko?cu zdob?d? podstawow? wiedz? o myszkach?
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Kowusia 
Starszy Myszaty


Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 63
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-06, 23:56   
   Myszy: Lukrecja, Rozalka


Mo?e tak od razu powiem, ?e co do m?odych i rozmna?ania to przeczyta?am podstawowe informacje, a nie jak odchowywa? m?ode bo nawet ich nie mia?am i nie planowa?am miec,.

[ Dodano: 2012-07-07, 00:01 ]
laciata, ale ja rozumiem, ?e zrobi?am ?le i czasu nie cofn?, ale oni si? ju? o ko?owrotek nawet uczepiaj?. ?eby nie by?o, ?e nie umiem przyj?? krytyki czy co?, ale mi tu teraz o ma?e chodzi, a nie o klatk?, gr?, czy ko?owrotek. Ju? wszystko zrozumia?am (krytyki i wyzywanie :/ ), mo?e teraz co? dobrego? Albo chocia? koniec z?ego? :m:
_________________

Zwierzaki:
Myszki - Lukrecja i Lawenda [*] [*]
?winka morska - Frytka
Agama Brodata - Leon
 
 
martax133 
Starszy Myszaty


Imi?: Marta
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2012
Posty: 79
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-07-07, 00:52   
   Myszy: Away from the sun, Gaia, Flo, Czarnula, Chameli


- "I twoje myszki u?ywaj? tego ko?owrotka ?
- Szczerze to tylko 2 lub 3 razy widzia?am jak moja Lukrecja korzysta, ale Rozalki ani razu. "


- "Weronika napisa?/a:
Gdyby? pomy?la?a cho? troch? to wiedzia?aby? ?e ten ko?owrotek si? nie nadaje.


Zapomnia?am wida? napisa?, ?e jest ?ci?gni?ty, a zamiast niego jest tunelik. "

Jak ju? k?amiesz to chocia? rób to zgodnie z logik? ;d to wszystko jest na jednej stronie. Tak na prawd? to nie wiadomo o co chodzi bo co chwil? jest inna wersja. Podejrzewam, ?e k?amstwa b?dzie si? ka?dy czepia?. Osobi?cie znios? wszystko, ale nie k?amstwo.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-07, 08:16   

Kowusia napisał/a:
Ju? wszystko zrozumia?am (krytyki i wyzywanie :? )

Zaczynasz mnie irytowa?. Post?pi?a? ?le, to ci? skrytykowali?my (a co, mieli?my g?aska? po g?ówce i chwali? lenistwo?), ale przesta? ci?gle k?ama?, ?e kto? ci? wyzwa?! Skoro ci?gle uparcie stoisz przy tym, ?e jeste? tu wyzywana, to ja bardzo prosz? o cytat postu, gdzie kto? u?y? wyzwiska w twoim kierunku.

martax133 napisał/a:
Osobi?cie znios? wszystko, ale nie k?amstwo.

Ja równie?. Ka?dy mo?e pope?nia? b??dy, ale zawsze inaczej b?dziemy odbiera? osob?, która mówi od samego pocz?tku ca?? prawd? i umie si? przyzna? do winy, a inaczej osob?, która ci?gle co? kr?ci.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2012-07-07, 10:07   

wyzwa? to dopiero mog? :) ) tragedia co tu si? dzieje..
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Weronika 
Starszy Myszaty
*__*



Imi?: Weronika
Wiek: 27
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 60
Skąd: D?browa Górnicza
Wysłany: 2012-07-07, 10:19   
   Myszy: Megan i Mascha


Widz? ?e temat nie ma ju? jakiegokolwiek sensu.Prosz? o zamkni?cie.
_________________
 
 
 
Kowusia 
Starszy Myszaty


Imi?: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 63
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-07, 11:26   
   Myszy: Lukrecja, Rozalka


martax133 napisał/a:
- "I twoje myszki u?ywaj? tego ko?owrotka ?
- Szczerze to tylko 2 lub 3 razy widzia?am jak moja Lukrecja korzysta, ale Rozalki ani razu. "


- "Weronika napisa?/a:
Gdyby? pomy?la?a cho? troch? to wiedzia?aby? ?e ten ko?owrotek si? nie nadaje.


Zapomnia?am wida? napisa?, ?e jest ?ci?gni?ty, a zamiast niego jest tunelik. "



No w?a?nie dlatego, ?e nie korzysta?y to zdj??am!! :evil:

[ Dodano: 2012-07-07, 11:28 ]
Laraine, powiedz mi gdzie tu widzisz k?amstwa to Ci wszystko wyt?umacz?.
_________________

Zwierzaki:
Myszki - Lukrecja i Lawenda [*] [*]
?winka morska - Frytka
Agama Brodata - Leon
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-07-07, 11:54   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Hmmm, tak w skrócie to tu s? same k?amstwa prawie. Ewentualnie... t?umaczenie k?amstw ;)
 
 
martax133 
Starszy Myszaty


Imi?: Marta
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2012
Posty: 79
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2012-07-07, 14:09   
   Myszy: Away from the sun, Gaia, Flo, Czarnula, Chameli


[/quote]No w?a?nie dlatego, ?e nie korzysta?y to zdj??am!! :evil: [/quote]

PRZESTA? K?AMA?! Jak widz? takie co? to a? mnie skr?ca. Miej troch? odwagi i przyznaj si? do b??dów. Co chwil? wymy?lasz nowe historie i "znajdujesz" nowe myszy. Mo?e przesta? w ko?cu kupowa? te biedne stworzenia? Rozumiesz, ?e to tylko pogarsza spraw?? Masz tyle pi?knych myszy w hodowlach to nie. Przejrza?am z czystej ciekawo?ci Twoje wypowiedzi i radz? Tobie te? przeczyta? co Ty w ogóle piszesz w tych wszystkich tematach bo troch? mi r?ce opad?y na to wszystko... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT