AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2013-04-02, 15:50
Wystawa w Poznaniu
Autor Wiadomość
Sandy01 
Mysi Rozmówca



Imi?: Emilia
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 268
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-13, 11:31   
   Myszy: kolczatki, mastomysy, tanki i szczurki :)


a mnie jednak nie b?dzie :cccccccc
_________________
img]http://img845.imageshack.us/img845/7092/7dhx.jpg[/img]
img]http://img811.imageshack.us/img811/9509/53670232fz9.gif[/img]
 
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-13, 11:49   

a mnie intryguje jedna rzecz. Z tego co wiem, bilet do nowego Zoo w weekend kosztuje 20z?. Mniemam, ?e tyle trzeba te? b?dzie zap?aci? za wej?cie na wystaw?. Dla mnie to troch? niepowa?ne, bo wystawa powinna by? imprez? oddzieln?. Wypad na wystaw? dla dwóch osób to ju? 40z?. Suma na studenck? kiesze? kosmiczna, nie licz?c biletów MPK, które te? do tanich nie nale??. O osobach dojezdnych nie wspomn?. Chyba, ?e organizator wystawy przewidzia? ta?sze wej?ciówki dla uczestników wystawy?
Kto? mo?e stwierdzi?, ?e przy okazji mo?na zobaczy? zoo. Owszem mo?na, ale co w momencie gdzie kto? chce przyj?? tylko na sam? wystaw?? Jak dla mnie troch? to dziwnie przemy?lane.
Ot, taka w?adziowa dygresja ;)
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Siobhan92 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Hodowla: Mice's Blues
Stowarzyszenie: SHMR
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 131
Wysłany: 2012-07-13, 11:55   
   Myszy: Ellen, Impala, Lily, Indi i reszta stada :)


20 z? kosztuje bilet normalny, studenci maja ulg? wiec cena biletu to tylko 10 z?. Zoo te? musi mie? z tego jakie? zyski, a przecie? nawet gdyby si? sz?o na sam? wystaw? to i tak zobaczy si? pó? zoo. Raczej nie bed? zak?ada? opasek na oczy ?eby zaprowadzi? kogo? na sam? wytaw? :razz:
_________________
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-13, 12:16   

Siobhan92 napisał/a:
Raczej nie bed? zak?ada? opasek na oczy ?eby zaprowadzi? kogo? na sam? wytaw?


a czemu by nie! :) by?by niez?y performance!! :)
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
Milagros 
Best MOUSEr



Imi?: Gracjana
Hodowla: Milagros
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 5 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 2677
Wysłany: 2012-07-13, 18:07   

Do zwierz?t w zoo te? pewnie musz? nie?le pieni?dzy wyk?ada? , wi?c bynajmniej wspomo?emy zwierz?tka w zoo .. a wgl co za frajda ogl?da? ró?ne cuda natury ! Ahh ju? si? nie mog? doczeka? <3 Dodam ?e bilet dla dzieci do 3 lat darmowy, dla m?odzie?y z legitymacj? 8 z? :)
 
 
Siobhan92 
Mysi Bywalec



Imi?: Asia
Hodowla: Mice's Blues
Stowarzyszenie: SHMR
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 131
Wysłany: 2012-07-13, 21:23   
   Myszy: Ellen, Impala, Lily, Indi i reszta stada :)


8 zl jest przy dniach roboczych. W niedziele, soboty i swieta ulgowe bilety kosztuja 10
_________________
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-14, 03:31   

W?adzia napisał/a:
Z tego co wiem, bilet do nowego Zoo w weekend kosztuje 20z?. Mniemam, ?e tyle trzeba te? b?dzie zap?aci? za wej?cie na wystaw?

Wej?cie na wystaw? jest wliczone w koszt biletu do zoo.
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-16, 14:46   

No prosz? jak ekonomicznie wida? kto? jednak pomy?la? :razz:
_________________
InfinitY ..
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-07-17, 07:47   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


W?adzia, wystawy nie istnieja bez organizatorow , to normalne , wszytsko kosztuje , zoo musi zarobic na zwierzeta , nie wiem czy masz siwdomosc jakie sa tam wielkie tereny jak duzo zwierzat i jakie mniej wiecej moga miec wymagania , ja nie wiem co cie tak dziwi i co jest niepowazne , pmc nie zarabia na biletach bo to bylby juz przychod , nie mozemy czerpac z tego wplywow bo statut i charakter zwiazku na to nie pozwalaja , jesli ktos zalozy myszarnie, zarejestruje ja i bedzie odprowadzac podatki to moze sobie wtedy pokazywac odplatnie myszki i rozliczac sie z urzedem skarbowym , defakto zarabiac na tym , nie ma nic za darmo 8) nie da sie szklem d.........obetrzec ,,,,,,,, :wink:
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
W?adzia 
Mysi Rozmówca
W?adzia Absolutna



Imi?: Anieli
Wiek: 37
Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 254
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2012-07-17, 08:49   

lilith, mnie tylko dziwi to, ?e organizator wybiera miejsce gdzie bilet kosztuje 20z?. To jest dla mnie niepowa?ne. Bo jak pisa?am, wyda? 40z?, ?eby zobaczy? myszy (nie wspominam ju? o kwestii zakupu takowej) to przesada. ?wiadomo?? jako tak? chyba mam, ale nie musz? dorabia? Zoo, które i tak ?wietnie sobie radzi, ?eby zobaczy? tylko to, co mnie interesuje i mówi? tu konkretnie o sobie, bo dla mnie akurat zoo jest ?redni? przyjemno?ci?. Nie bardzo rozumiem tej cz??ci o PMC, bo wysz?o tak jakbym to mia?a jakie? pretensje, ?e PMC si? dorabia na wystawach. A poza tym to by?a tylko taka dygresja ;)
Podsumowuj?c, dla mnie organizator da? cia?a. Jest wiele miejsc, które owszem, s? odp?atne, ale w rozs?dnej cenie. A tak? "chc? ogl?da? myszy, to niech przy okazji zobacz? zoo, bo co si? ma bilet zmarnowa?". Takie moje zdanie i tyle ;)
_________________
wsta? ojciec i matka i dzieci gromadka
i kot i mysza i znów nast?pi?a cisza
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2012-07-17, 10:45   

by?am widzia?am XD
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
Sandy01 
Mysi Rozmówca



Imi?: Emilia
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 268
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-17, 11:11   
   Myszy: kolczatki, mastomysy, tanki i szczurki :)


poprosz? o relacje! :D
_________________
img]http://img845.imageshack.us/img845/7092/7dhx.jpg[/img]
img]http://img811.imageshack.us/img811/9509/53670232fz9.gif[/img]
 
 
 
lilith 
MYSI MASTER
myszoszczur :)



Hodowla: MYSTIC RODENTS
Pomogła: 30 razy
Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 3362
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-07-17, 11:42   
   Myszy: pytania dotyczace zakupu myszek prosze kierowac na pw


W?adzia, organizator to PMC i ZOO , chyba nie zrozumialas co chcialam ci przekazac , albo ja zle wytlumaczylam , w kazdym razie kazda wystawa odbywajaca sie jest platna za biletem glownego organizatora , raz jest to 10 , raz 13 raz , 16 a tym razem 20 zl , kazdy ma wolny wybor i jak nie mozesz to nikt na sile przeciez nie kaze ci isc , a mysz zawsze mozna kupic na forum i poprosic tylko o podanie w konkretnym miescie gdzie odbywa sie wystawa , zaden klopot , ja tez bym wolal; zeby wejscie nic nie kosztowalo ale takie sa realia ,,,,,,,,,,,;)
_________________
milosc mozna wyrazic na rozne sposoby
 
 
 
Ira 
SuperMysz
Ira



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 1180
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2012-07-17, 12:54   

lilith napisał/a:
...ja tez bym wolal; zeby wejscie nic nie kosztowalo...


No nie przesadzajmy :lol:

Organizatorzy nie s? instytucj? charytatywn?, organizuj? wystawy, aby zarobi?, takie jest prawo ekonomii. Dla nas tj. dla PMC by?o wspania?? spraw?, ?e za miejsce nie musieli?my p?aci?, bo wielu organizatorów pobiera równie? op?aty od wystawców. Organizator zorganizowa? nam wspania?e miejsce i ?wietnie si? nami opiekowa?, mogli?my pokaza? zwiedzaj?cym naszych kochanych pupili. Wiele osób szeroko otwiera?o oczy ze zdziwienia widz?c rasowe myszki, kolorowe, puchate, a nawet ?yse. Ludzie nie wiedzieli, ?e mychy mog? by? tak pi?kne, ?e jest wiele ras i odmian, ?e s? rodowody. Pozna?skie Nowe Zoo to olbrzymia przestrze? i du?o zwierz?t, które maj? wspania?e warunki, a to wszystko kosztuje. Zoo musi zarabia? i przykro jest s?ysze?, ?e komu? to si? nie podoba, bo "Zoo ma, a on nie ma". Jak jest si? skner? :lol: to lepiej g?o?no o tym nie mówi?, zw?aszcza, ?e w przypadku Zoo zysk idzie na utrzymanie zwierz?t, a wi?c kupuj?c bilet pomagamy zwierzakom. Bardzo si? ciesz?, ?e dopisa?a pogoda i by?o du?o zwiedzaj?cych, wida?, ?e ogrom ludzi my?li inaczej :grin:

wero - by?a? na wystawie i nie ujawni?a? si?, szkoda, bo by?oby mi?o Ci? pozna? :grin:
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-07-17, 13:12   

B?dziecie mie? zdj?cia z wystawy? :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT