AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Co mo?na i czego nie mo?na podawa? naszym podopiecznym :)
Autor Wiadomość
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-02, 18:28   

Lec? na wysiewki :twisted: . Chocia? kie?kami rzodkiewki pogardzili. Mam nadziej?, ?e pszeniczna trawa nie sko?czy na mojej kanapce.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-02, 20:43   

No jak zastosowa?am ta sama technik? z ziarnami s?onecznika w ?upinkach to te ?rednio schodzi?y ale kie?ki w s?oiku szama?y a? si? uszka trz?s?y :)
Kie?ki robi?am z ?uskanego s?onecznika namoczy?am w wodzie w kubku na par? godzin az zejd? b?onki potem odcedzi?am od tych b?onek aby zosta?y same czyste pestki potem do s?oika na gór? gaza i trzy razy dziennie p?ukanko wod? po dwóch dniach max s? pyszne kie?ki te? dla ludzi , polecam .
A ta trawk? co pisa?am wcze?niej sieje si? jak rze?uch? tylko ja na p?askim talerzu sia?am.
_________________
InfinitY ..
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-10-05, 08:04   

A mnie ostatnio po grzybobraniu nasz?a my?l, poparta ofert? sklepu internetowego. Na pewno , kto grzyby zbiera?, a zna mysi? z?bki i kupki ;) widzia? objedzone kapelusze ko?larzy i borowików, podgrzybków niby truj?cych na surowo te?. A w internetowym sklepie znalaz?am co? takiego - "przysmaki z borów?" nie pami?tam producenta. Czy kto? podawa? myszakom taki produkt z grzybami le?nymi? I co one na to?
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-05, 10:14   

Ja bym myszy jednak grzybów nie poda?a, mimo wszystko. Ani ?wie?ych, ani suszonych. Jako?... nie wiem, ba?abym si? po prostu.

Co do tych przysmaków, do pewnie mówisz o tej paczuszce Vitapolu: http://www.zoologiczny.sk...185_196___12877 . Ca?y sk?ad jest ok, ale tak jak wcze?niej pisa?am, te grzyby mnie nie przekonuj?.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-10-05, 10:21   

Powiem szczerze, ?e mam takie same odczucia - dzikie gryzonie same musz? sobie radzi?, po prostu by?am ciekawa, czy kto? to kupuje 8)
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-05, 20:38   

Nawet ludziom, którzy nie zajmuj? si? na powa?nie grzybobraniem odradza si? zjadanie znalezionych w lesie grzybów. Co do paczuszki suszonek to my?l?, ?e nie zaszkodzi. W ko?cu co?, co dosz?o na sklepowe pó?ki pod etykiet? karmy dla zwierz?t musia?o przej?? jakie? testy. Lepiej kupi? co? takiego ni? samemu ususzy? pseudoborowiki i pó?niej p?aka?.
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-10-05, 22:22   

Ja podawanie grzybów podaj? w w?tpliwo?? ze wzgl?du na ich ci??kostrawno??, z takich samych powodów nie powinno si? ich podawa? dzieciom. Kto?, kto si? na grzybach nie zna musi uwa?a? :) Sama je zbieram od 5 roku ?ycia i od tego? zjadam, bo uwielbiam :)
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-10-08, 21:03   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


My?licie, ?e mysz mo?e je?? co? co si? nazywa: TOPINAMBUR??

To jest jaki? rodzaj s?onecznika.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-08, 21:05   

Moim zdaniem mo?e :)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-10-08, 21:12   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


A suszon? jarz?bin? lepiej nie?
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-10-08, 21:17   

No w?a?nie, wyczyta?am, ?e jest w sk?adzie tego koktajlu owocowo-ró?anego :/
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-10-08, 21:21   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Ja kupi?am kolb? z jarz?bin?... zawiesi?am w klatce. I nie chc? je??, potem patrz? jest na li?cie zakazanych. Ale nie wiem czy chodzi o ?wie??, czy o suszon?.
 
 
laciata 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2012-10-09, 08:09   

Chyba o tak? i o tak?, podobnie jak g?óg, który widzia?am w mieszankach chyba "Owoce pól i lasów" a jest on dla królików i gryzoni...aShadow, w?a?nie, czy kupi?a? mo?e myszom ten topinambur z Herbal Pets? Za ka?dym razem jak go widz? to si? zastanawiam czy bra? czy nie;P straszliwie twardy mi si? wydaje;) ale to moje odczucie, mo?e myszom by smakowa?;)
_________________
Marzenia si? spe?niaj?, kiedy si? o nich zapomina...
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2012-10-09, 08:22   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


Nie, nie. Nad tym topamimburem si? zastanawia?am co to w ogóle jest, bo ani ja ani Frufru nie mia?y?my poj?cia, a widzia?am to w sklepie zoologicznym wczoraj.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-09, 09:57   

heh a ja mam z herbal pets owoce pól i lasów i nawt ch?opom posmakowa?y ja to mam szcz??cie ...
_________________
InfinitY ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT