AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Laraine
2012-08-03, 20:48
TROCINY/?CIO?KA czyli mi?kko i wygodnie
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-19, 09:44   TROCINY/?CIÓ?KA czyli mi?kko i wygodnie

W ka?dej klatce podstawowym elementem wyposa?enia jest ?ció?ka .
Obecnie na rynku mamy bogat? ofert? ró?nego rodzaju pod?o?a do klatki. Przy wyborze nale?y sugerowa? si? nie tylko cen? najlepiej jest zakupi? pod?o?e ró?nych firm i porówna? a mamy do wyboru :


TROCINY/Wióry
z drewna s? chyba najcz??ciej wybierane poniewa? s? drobne i mi?ciutkie czyli wygodne dla tak ma?ych ?apek naszych podopiecznych . Myszy uwielbiaj? w nich kopa? i si? zakopywa? , wióry nie powinny pyli? i by? bardzo drobne tym kierujmy si? przy wyborze trocin aby zapewni? komfort naszym ma?ym czworonogom
[img][/img][img][/img][img][/img]

GRANULAT KUKURYDZIANY produkt wytwarzany jest z kolb kukurydzianych . Ten naturalny produkt jest zdecydowanie ci??szy od wiórków sosnowych i innych granulatów. Nie pyli si? i nie alergizuje krótko mówi?c trafny wybór dla alergików .[img][/img]

SIANKO skoszone w pocz?tkowym okresie wegetacji trawy ro?liny motylkowe i inne , nast?pnie s? suszone najcz??ciej w warunkach naturalnych producenci czasami dodaj? do nich zach?caj?ce dla zwierz?t mieszanki.S? one jednak tylko dodatkiem s? ch?tnie równie? zjadane przez myszki nie stosuje si? ich samych jako pod?o?e .
[img][/img][img][/img]


DODATKI NA DÓ? KLATKI

Producenci oferuj? nam te? ró?ne neutralizatory zapachu s? one w postaci piasku p?ynu czasem pudru maj? one nie tylko poch?ania? nieprzyjemne zapachy i wilgo? ale te? odka?a? kuwety zapobiegaj?c rozwojowi bakterii.
[img][/img] [img][/img]

Dla myszek wielk? frajd? b?dzie wrzucenie im paru listów chusteczek higienicznych,papieru toaletowego r?cznika kuchennego porwanych lub nie zarówno samce jak i samice uwielbiaj? je rwa? i wy?ciela? domki robi? gniazda chusteczki . Nale?y pami?ta? iz musz? by? czyste tzn. nie drukowane i bezzapachowe.Mo?na u?y? równie? gotowych produktów oferowanych przez firmy np. szarpanki równie? do budowy gniazd lub wy?cielenia domku mi?ciutkie i wygodne .

[img][/img]
[img][/img][URL][/URL]
_________________
InfinitY ..
Ostatnio zmieniony przez Laraine 2012-08-03, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT