AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Obserwacje mysich zwyczajow.
Autor Wiadomość
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-05, 14:00   

Znam to :)
_________________
InfinitY ..
 
 
Kubas 
M?ody Myszaty
Uwielbiam to forum!


Imi?: Kuba
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2012-09-06, 17:03   
   Myszy: Krówka[*],Aferka[*],Cynia,Idea


Moja Aferka[*] jak jeszcze by?a m?oda,urywa?a kawa?ek papieru(dawa?em im do akwa,bo lubi?y si? jakby w nich zawija?) i my?a nim akwarium jakby to by?o jej lusterko :shock: .
_________________
Aferka[*] :cry:
Krówka[*] :cry:
Nigdy Was Nie Zapomn?!

Cynia :m:D:
Idea :m:D:
Was te? nie!
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 18:26   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-09-06, 19:13   

hahaha dupow?ciek, dobre :D

a spróbuj da? d?u?szy r?cznik papierowy- ja tak zrobi?am i patrzy?am jak myszy próbuj? go wci?gn?? do podwieszonego domku. Komiczne by?o jak próbowa?y go ca?ego wci?gn??.
 
 
Serek 
Starszy Myszaty
mi?o?nik gryzoni:)



Imi?: Grzesiek
Wiek: 39
Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 60
Skąd: Warszawa/Mokotów
Wysłany: 2012-09-09, 01:11   
   Myszy: Myszak i Mysior


Zupe?nie przypadkiem nauczy?em moj? myszk? jednego ciekawego zwyczaju.
Otó? raz, daj?c moim gryzoniom li?? sa?aty, w?o?y?em j? do tunelu, ot tak po prostu, bez powodu, mo?e tylko dlatego, ?e miseczka z jedzeniem by?a akurat pe?na ziarenek.

A teraz zaobserwowa?em, ?e za ka?dym razem, kiedy daj? myszce li?? sa?aty (tym razem albo bezpo?rednio podsuwaj?c jej pod pyszczek, albo k?ad?c przy miseczce), to mycha pierwsze co robi, to zawleka wielkie zielone zawini?tko do tego samego miejsca we wlocie tunelu :D Zabawne to jest tym bardziej, ?e ka?dorazowo tak samo si? zachowuje ;) ))
_________________
Moje myszki: :m:): Myszak i Mysior :m:):
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-09, 10:17   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgAp
Myszo?ak


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 652
Wysłany: 2012-09-09, 16:20   

Myszak ostatnio odkry? zalety naro?nika klatki. pakuje tam kawa?ek broku?a albo gryzaka i spokojnie obgryza a jedzonko mu nie ucieka
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-09-13, 13:35   



Tak, myszki sobie "zrzuci?y" dach domku :D
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-09-13, 13:48   

Ja by?am pod wra?eniem jak widzia?am mysz przenosz?c? ko?owrotek (talerz).. i kokos wynios?y na drug? stron?. Widocznie im ?le urz?dzi?am mieszkanko
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-13, 13:59   

. . .
Ostatnio zmieniony przez 2013-11-02, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agunia 
Mysi Bywalec


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 184
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2012-09-13, 16:29   

To ja mam idea? :) nie wywraca miski, nawet w postaci nakr?tki od butelki, do czasu a? co? w niej jeszcze jest. Nie rusza te? r?czników papierowych, którymi ma pi?terka wy?o?one.

Za to ?mieszy mnie bardzo jak Myszek wstaje rano zaraz po tym jak my wstaniemy i czeka w swoim "?ebraczym k?ciku" na orzeszka. Robi to codziennie, a czasami tak bardzo nie mo?e si? doczeka? orzeszka, ?e kr?ci si? po k?ciku, podchodzi do drzwiczek i wystawia pyszczek. Jak tylko zje, wraca grzecznie dalej spa?.

Poza tym ma swój "k?cik - jadalni?", jak znajdzie co? dobrego do jedzenia biegnie do tamtego k?cika i w spokoju zajada si? przysmakiem. Czasem z?o?ci si?, ?e jest podgl?dany, wtedy chowa si? do której? z rurek, najlepiej do drewnianego tunelu trixie, ale chowa si? w ten sposób, ?e tylko g?owa jest schowana, a reszta wystaje przez który? z otworów w tunelu. Pó?niej co chwil? spogl?da, czy nadal jest podgl?dany; tak samo wychodzi z gniazda - najpierw wystawienie pyszczka, dok?adna obserwacja otoczenia i dopiero wtedy wychodzi.
 
 
kiniaczek31 
MYSI MASTER


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 3004
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-09-14, 23:57   

Powermyszor ;)
_________________
InfinitY ..
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-09-16, 00:37   

Poniewa? jestem m?od? posiadaczk? myszy, mnie zachwyca to, jak one ziewaj? i to, jak si? k?ad? :mziew: . Myszka idzie, idzie, robi obrót ju? z zamkni?tymi oczami i ju? oczu nie otworzy, dopóki nie zdecyduje si? wsta? lub kto?/co? jej nie przestraszy. Cudownie.
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2012-09-16, 08:05   
   Myszy: obecnie brak


Potwierdzam, ziewaj?ca myszka jest przekochana. A? si? cz?owiek zastanawia, dlaczego nie zas?oni sobie myszczka ?apk?...
_________________
Mus to mus!
 
 
ankha 
Mysi Bywalec
ankha


Imi?: anka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 135
Skąd: ok.bia?egostoku
Wysłany: 2012-09-23, 13:20   

Ja pami?tam dziwne zachowania u dwóch moich dawnych myszek - samiczek. Mieszka?y w otwartym akwa na pó?ce, drabink? mia?y do wysoko?ci akwa - mog?y wychodzi? i wchodzi? w ka?dej chwili. Akwa traktowa?y jak dom i sika?y po zewn?trznej ?ciance- wystawia?y ty?ki - nie sika?y w trociny - mia? kto? tak?
Te same porz?dnickie przewo?one w transporterku, ?eby nie spa? w kupkach przykleja?y je do ?cianek na wysoko?? kilku centymetrów :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT