AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Laraine
2012-09-23, 13:16
propozycja zalozenia nowego dzialu
Autor Wiadomość
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-04, 23:51   
   Myszy: tak


Odno?nie powstania dzia?u bazarek. Od razu mówi?, ?e pomys? do mnie nie przemawia, bo to rozci?ganie forum o dzia?y niezwi?zane z jego "statutem". To nie allegro. ;) Zwa?aj?c na to, ?e mamy ju? dzia? "og?osze? drobnych", w którym mo?na oferowa? sprzeda? myszy i akcesoriów dla nich, mo?emy do tego dorzuci? temat z bazarkami na cele utrzymania myszek (przecie? nie b?dziemy sprawdza? kto wyda na co kas?...).

Moja propozycja to temat w którym mo?na oferowa? przedmioty do sprzedania na utrzymanie myszek. Mam na my?li rzeczy nie zwi?zane z myszkami, typu ksi??ka. Wszystko zwi?zane z gryzoniami i akcesoriami mo?na wrzuca? do dzia?u og?osze? jako temat. Inaczej zrobi nam si? tu allegro...

Co nie znaczy, ?e uwa?am temat za zamkni?ty. Czekam na argumenty. :) Mo?e si? przekonam.
 
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-12-05, 00:10   

kat napisał/a:
Moja propozycja to temat w którym mo?na oferowa? przedmioty do sprzedania na utrzymanie myszek. Mam na my?li rzeczy nie zwi?zane z myszkami, typu ksi??ka. Wszystko zwi?zane z gryzoniami i akcesoriami mo?na wrzuca? do dzia?u og?osze? jako temat.

Popieram jak najbardziej. Je?li kto? chcia?by sprzeda? co? niezwi?zanego ze zwierz?tami, to wpisywa?by si? po prostu do jednego du?ego przeznaczonego do tego celu tematu. Po sprzedaniu danej rzeczy wystarczy edytowa? post, zaznaczy?, ?e oferta jest nieaktualna, a mod wyrzuci dany post z tematu.
To chyba najlepsze rozwi?zanie. U?ytkownicy b?d? zadowoleni, ?e mog? co? sprzeda? i podreperowa? swój bud?et, a my unikniemy ba?aganu i chaosu, w ko?cu to jednak forum o myszach a nie allegro czy gumtree ;)
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 09:04   

Czy mog? tutaj dorzuci? pewn? uwag? odno?nie "nowego dzia?u", ale innego?

Wiem, ?e jestem za krótko tutaj ?eby si? wym?drza?, ale i do?? d?ugo ?eby zauwa?y? pewne sprawy.

Mam wra?enie ?e na tym forum bardziej zamiast "dzia?u dla hodowców" brakowa?o "dzia?u dla osób od niedawna posiadaj?cych myszk?".

Tyle ju? by?o awantur i dyskusji o takich tematach nakierowuj?cych nowe osoby (nie tylko nowe na forum!) do najwa?niejszych w?tków - o ?ywieniu, o ??czeniu, o leczeniu, o sklepach zoo itd. Ja wiem o tym: http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=7202 tylko, ?e - za przeproszeniem - widz?c w pierwszym po?cie "imiona dla myszek" ostatecznie na miejscu m?odej osoby z myszk? z zoologa nawet nie pomy?la?abym o tym, ?eby czyta? co? dalej. Bo co mnie obchodz? b??dy w ksi??kach, który nawet nie mam (jako potencjalny nowicjusz).

Te na prawd? wa?ne tematy gin? w 3. i 4. po?cie. Nie lepiej zrobi? z tego ekstrakt najwa?niejszych kwestii, tego co nowicjusz MUSI wiedzie? na start?

Wierz?, ?e nie tylko mi zale?y na tym aby osoby maj?ce myszy od 3 dni nie pope?ni?y typowych b??dów...


Ot, moje 3 grosze.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-05, 09:24   
   Myszy: tak


Frufru napisał/a:
Mam wra?enie ?e na tym forum bardziej zamiast "dzia?u dla hodowców"

Dzia? hodowców by? od bardzo dawna, tylko go nie widzia?a?. ;)

Frufru napisał/a:
Nie lepiej zrobi? z tego ekstrakt najwa?niejszych kwestii, tego co nowicjusz MUSI wiedzie? na start?

Prosz? bardzo, mo?esz napisa? taki temat zawieraj?cy abc wiedzy dla pocz?tkuj?cego i umie?cimy go w widocznym miejscu. :)
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 09:28   

kat, ju? pisa?am. :P Gdzie? nawet wisi ca?a rozpiska co-i-jak w mojej propozycji. ;)

[ Dodano: 2012-12-05, 09:33 ]
Tadaam, znalaz?am: http://www.myszy.info/vie...p=202676#202676 ;)
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-05, 09:40   
   Myszy: tak


Ale mi chodzi o temat - przewodnik dla pocz?tkuj?cego, nie jego schemat. :)
W ogóle zonk zawsze jest taki, ?e pocz?tkuj?cy zawsze jak zobaczy du?o napchanych informacji to od razu b?dzie zra?ony do szukania. Wi?c trzeba by zrobi? nawet takie bardzo zwi?z?e kompendium dla pocz?tkuj?cego, w dalszych etapach by?my my?leli co dalej.

[ Dodano: 2012-12-05, 09:41 ]
O, dzi?ki, ?e dorzuci?a? obrazek do schematu. :)
 
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 09:49   

Kierowa?am opisami do istniej?cych dzia?ów forum, nie jakich? zupe?nie nowych, wi?c to kwestia zbicia tego w kupk? imo. :)
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2013-01-07, 16:10   

no i co w ko?cu z tym tematem bazarków prywatnych?
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
aShadow 
Moderator



Hodowla: Anazel
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3076
Wysłany: 2013-02-10, 14:52   
   Myszy: Ma?e stadko ;)


No w?asnie... mam troch? rzeczy do sprzedania i nie mam cienia poj?cia gdzie je wstawi?. W zwi?zku z czym chyba za?o?? nowy temat w og?oszeniach drobnych, a je?li kto? z modów ma lepszy pomys? gdzie to przepi?? to po prostu niech po??czy to z czym? i tyle. Protestowa? nie b?d? :)
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2013-02-10, 15:02   

Ja te? ju? tam swój za?o?y?am :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT