AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wietrzenie pokoju, w ktorym s? myszy
Autor Wiadomość
Brightt 
Mysi Bywalec
Pocz?tkuj?cy ;-)



Wiek: 36
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-01, 14:43   
   Myszy: Visna, Varia


MadziaLena napisał/a:
... wyobra? sobie, ?e to Ty siedzisz w takiej klatce a jak Ci wiatr zawieje to b?dziesz chory i przykrywasz tak, ?eby zakry? tam sk?d wieje ale i tak ?eby mia?y czym myszy oddycha?.


Teraz wiem co chcia?em. Dzi?ki.
 
 
Laraine 
Moderator



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 2941
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2012-10-01, 15:00   

Dziewczyny, dajcie spokój. Od tego jest forum ?eby pyta?. Nawet je?li dla Was te pytania s? banalne, to nowicjusze maj? prawo nie wiedzie?. Je?li Was to irytuje to nie odpisujcie po prostu. To jest forum dla wszystkich mi?o?ników myszy, nie tylko dla tych którzy ju? co? o nich wiedz?, ale i dla totalnych nowicjuszy i laików.
_________________
"T?czowy Most to takie miejsce, które przekraczaj? nasi Pupile i za którym na Zielono-niebieskiej ??ce czekaj? na nasze nadej?cie, by si? z nami po??czy? na zawsze."
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-01, 15:09   

Brightt, ciesz? si?, ?e pomog?am :)
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 15:15   

Laraine, jasne. Tylko dlaczego innym razem jak komu? kto robi ewidentnie ?le co? wyja?niam to na mnie si? wszyscy rzucaj?, ?e "si? m?drz? i sprawiam przykro??", a jak kogo? namawiam do rozs?dku to te? jest nie?adnie? Wybacz, ale ta wybiórcza sprawiedliwo?? mnie lekko intryguje.
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-01, 15:31   

Frufru, mo?e chodzi o dobór s?ów? Jak kto? robi ?le, to cho?by nie wiadomo co, jak nie b?dzie chcia? to nie przestanie. Nie mo?emy nikomu narzuca? nic, a mo?e Twoje wypowiedzi s? tak odbierane? Ja akurat tak nie odbieram, ale wiadomo.. ka?dy jest inny. I nie obra?ajmy si?, ?e kto? chce dobrze dla swojego zwierzaka :P cierpliwo?ci. Nikt nie jest alf? i omeg?.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 15:57   

No ja nie odpowiadam za to jak kto? interpretuje moje wypowiedzi, zazwyczaj staram si? suche fakty podawa? i podkre?la?, ?e to tylko MOJE zdanie a nie wiedza podr?cznikowa. :)
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-01, 16:01   

Nie mi si? wypowiada?, bo jako? si? temu nie przygl?dam.. Tak?e po prostu wi?cej cierpliwo?ci.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 16:09   

No tak, ale bior? pod uwag? fakt, ?e autor tematu ma 24 lata i pytanie o to jak wietrzy? pokój jest dla mnie ju? przesad? - a gdzie tzw. zdrowy rozs?dek?? Doskonale rozumiem pytanie o to, czy wietrzenie ma wp?yw na myszy i jak ew. je zabezpieczy? - przecie? nie mo?na wiedzie? wszystkiego od razu. Ale nie jak wietrzy?..?

Ale ju? dobrze, nie chodzi o k?ócenie si?. Grunt ?e autor w?tku wie ju? to, co trzeba. ;)
 
 
stardust 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Mar 2012
Posty: 958
Wysłany: 2012-10-01, 16:39   

Frufru napisał/a:
No tak, ale bior? pod uwag? fakt, ?e autor tematu ma 24 lata i pytanie o to jak wietrzy? pokój jest dla mnie ju? przesad? - a gdzie tzw. zdrowy rozs?dek?? Doskonale rozumiem pytanie o to, czy wietrzenie ma wp?yw na myszy i jak ew. je zabezpieczy? - przecie? nie mo?na wiedzie? wszystkiego od razu. Ale nie jak wietrzy?..?


mam takie same odczucia ;)
a w temacie wietrzenia mam do powiedzenia tyle - nie robic przeci?gów z hulaj?cym wiatrem, a wszystko powinno by? ok.
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-01, 16:45   

I po temacie :D
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-01, 18:12   

Dopisz? jeszcze zdanko, które nie pad?o, wybacz MadziaLena :lol: .
Nawet je?li przykryjesz kocem/polarem/szaf? (y... no tak) to po odkryciu, ch?odne powietrze i tak wejdzie do klatki. Jedynym wyj?ciem zostaje czekanie a? znowu si? nagrzeje. I jeszcze jedno, na marginesie: gdyby myszy nie znosi?y mrozów, to jakim cudem prze?y?yby tyle dekad? Hm? Oczywi?cie to wyolbrzymienie, ka?dy z nas wie, ?e nasi podopieczni to takie chucherka, którym trzeba vibovit podawa? :razz: .
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 18:18   

Wyolbrzymienie wyolbrzymieniem, ale nasze myszy to przede wszystkim urodzone, ?yj?ce i umieraj?ce w niewoli, wi?c poj?cie "natury" dla nich w zasadzie nie istnieje - a co za tym idzie, nie znaj? ?niegu, deszczu, wiatru itp. : Ale to ju? mega dygresja wysz?a, lol. :eek:
 
 
ArolinaK 
Mysi Rozmówca



Imi?: Kasia
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 291
Wysłany: 2012-10-01, 18:25   

Ale nie uwierz?, ?e lata hodowli tak wypaczy?y mysi genotyp, ?e nie warunkuje on podstawowych instynktów zwi?zanych z przetrwaniem na wolno?ci :razz: . No a to, ?e nasi podopieczni to urodzeni w niewoli arystokraci chyba wynika z tego, co napisa?am. W sumie nie wiem, jak to ze sob? zestawi?. Rzeczywi?cie wyszed? offtop :oops. No ale poniek?d zwi?zany z zagadnieniem pogody.
 
 
Frufru
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-01, 18:29   

ArolinaK napisał/a:
nie warunkuje on podstawowych instynktów zwi?zanych z przetrwaniem na wolno?ci
Jasne ?e warunkuje, ale pewnie pewne zachowania s? jako?? os?abione z racji na wielopokoleniowy brak potrzeby. W sumie... specjalista by si? przyda?. Bo instynktów jako takich wiadomo, ?e nie trac? - co wida? po ich ró?nych zachowaniach. :)
 
 
MadziaLena 
Great MOUSEr



Imi?: Magda
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 1638
Wysłany: 2012-10-01, 18:42   

ArolinaK, a widzisz, stosowa?am to a nie napisa?am :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT