AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Napady padaczkowe u myszy
Autor Wiadomość
konik5 
M?ody Myszaty
Lidzia


Imi?: Lidia
Wiek: 28
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 25
Skąd: Wa?brzych
Wysłany: 2009-07-28, 13:43   
   Myszy: za TM: Milky - nie pami?tam, ok. 2 lata temu, Milka - 17.08.2009r.


Fajnie ?e masz na wzgl?dzie przede wszystkim dobro mychy i nie chcesz faszerowa? jej lekami, ?eby tylko wyzdrowia?a... bo wiadomo ?e najwazniejsze zeby byla szczesliwa :) Ci?gle to powtarzam, bo ludzie czesto o tym zapominaja ;)
_________________
"Kto nie dotrze do fal, nie pop?ynie na ich grzbiecie"
 
 
magdulcia 
M?ody Myszaty



Imi?: Madzia
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Lip 2009
Posty: 28
Skąd: k. ?odzi :)
Wysłany: 2009-07-28, 23:49   
   Myszy: (: Musta & Valkea :)


Trzymam kciuki :m:): To musi by? straszne patrze? na cierpienia swojego kochanego pupilka :cry: Ale trzeba wierzy?, ?e b?dzie lepiej. Trzymajcie si?.
_________________
:mszama: Musta & Valkea :mmycie:
ZA TM: [*] Beza. Nella. Matu?. Presja. Lu?ka. Klara. Misia. Tosia. Prima. Zenu?. Ciupek. Wydech. Materdej. [*] \
Dzi?kuj? za wspania?e chwile...
 
 
 
Aleksandra 
M?ody Myszaty


Imi?: Ola
Wiek: 36
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2009-08-02, 16:57   

witam,mam przykry problem,otoz mam dwie myszki jak pisalam kiedys na forum,i dostaly kiedys skurczu czy paralizu,ktos mi napisal ze moze to byl tylko tzw.tik i ze moze sie to nie powtorzy ,otoz wczoraj wieczorem moja czarno-biala myszka dostala takiego napadu(wydaje mi sie ze to padaczka)cala ja wykrzywilo stanela w slupku i przewrocila sie a potem zaczelo ja rzucac na wszystkie strony,i dodatkowo slinotok:(doszla do siebie a potem dostawala mi takich napadow co godzine:(widac ze ja to musi bardzo meczyc bo strasznie piszczy przy tym,nawet oczko jej sie zalzawilo przy tym(placze):(:(dzisiaj rano wstalam,bo ciezkiej nocy nad nia i znowu z samego rana dostala takiego silnego ataku,caly dzien siedz mi w domku i nic nie zjadal ani nie pila:(ide jutro z nia do weta i prawdopodobnie ja chce uspic ,bo nie chce zeby mi cierpiala w takich meczarniach bo naprawde widac ze cierpi:(jest to dla mnie ciezka decyzja ale jeszcze zobacze co mi weterynarz powie.Myszka ma ponad rok i jest z zoologa:(bardzo mi ciezko z ta mysla:(odpiszcie cos
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-08-02, 20:12   

Jedyne co mog? napisa? to to, ?e dobrze robisz i czasami trzeba si? pogodzi? z tak? decyzj?. Je?eli mysz cierpi to lepiej aby? w?a?nie post?powa?a jak post?pujesz ni?, ?eby? zostawi?a mysz m?cz?c? si? ,,bo ja j? tak bardzo kocham i nie chce jej usypia?, nie wa?ne, ?e cierpi".
Trzymam kciuki za Twoj? wytrwa?o?? w tych trudnych chwilach.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Aleksandra 
M?ody Myszaty


Imi?: Ola
Wiek: 36
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2009-08-02, 21:40   

teraz obecnie niby jest dobrze je i pije i biega po calej klatce,ale wiem ze napewmo znowu dostanie takich napadow,zobaczymy co mi wet powie:(ale wydaje mi sie,ze zgodzi sie ze mna:(

[ Dodano: 2009-08-03, 22:25 ]
by?am dzisiaj u weta z moja mysia,powiedzial mi ze to padaczka i da? mi zebym jej podawala lekarstwo co 24h doustnie lek nazywa sie milocardin.Powiedzial ze myszki nie trzeba usypiac ze moze z tym zyc.JAK narazie nie dostala mi ataku od wczorajszego rana,takze bede ja leczyc zeby troche zatrzymac te napady.Je normalnie pije tez, bawi sie sie i szaleje jak zawsze.
 
 
 
dominik_lodz 
Szara myszka


Imi?: Dominik
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 7
Skąd: ?od?
  Wysłany: 2009-08-25, 00:58   po wakacjach
   Myszy: Trixie, ?atka, Gryzeldka, Walentynka i Muszka.


Witajcie! Niedawno wróci?em z Gryzeldk? z urlopu, podró? i pobyt znios?a super. S? te? post?py w leczeniu - najpierw podawa?em relanium do picia przez dwa tygodnie, teraz dostaje depakine w syropie i, jak na razie, ten lek jej nie szkodzi. Co prawda zdarzy?y si? dwa 'mini' ataki jednak po podaniu leków (relanium i dexaven podskórnie) szybko przesz?y. Myszka czuje si? ok, tylko niestety musi mieszka? sama w klatce :m:(: - staram si? jak najcz??ciej wypuszcza? j? z innymi mysiakami na wybieg. Có? - leki dostaje w pojniku a myszce nie napisz?, ?e ma pi? tylko z tego a inne z drugiego pojniczka :m:):
Pozdrawiam :m:):
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT