AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Frania
Autor Wiadomość
Kuba95
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-16, 11:34   Frania

Chcia?bym przedstawi? wam moj? myszke

Moja myszka ma na imie Frania i ma 2 miesi?ce. Jest ca?a bia?a, ma tylko malutk? czerwon? kropke na lewym uchu. Mam j? od poniedzia?ku i jeszcze sie przyzwyczaja do otoczenia. Sorka, ale nie wrzuce jej foty, bo jest troche niespokojna i ci?gle biega wi?c nie ma jak jej zrobi? fotosa. Ale obiecuje, ?e jak jej zrobie fote to j? tu umieszcze!
To chyba wszystko... jak b?dziecie czego? chcieli sie dowiedzie?, to pytajcie!
Ostatnio zmieniony przez kat 2006-08-27, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-16, 13:07   

Czy to albionsek?(tzn.czy ma czerwone oczka).I myszki s? stadne,wi?c radzi?bym Ci kupi? jej wkrótce kole?ank? ;) .
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-18, 10:40   

myszki albinosy s? przecudowne mój dawny Stewartek by? zawsze lepszy w wszystkim od pozosta?ych myszek i jest teraz bardzo grubiutki u moiej siostry hehe cudna myszka...dokup kole?anke bo twoia mysia b?dzie smutna :(
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-08-18, 14:23   

karolino,we wszystkim lepszy?Eh,ja tam traktuj? swoje myszki równo.Wszystkie tak samo kocham :) .
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-08-19, 21:58   

Polecam dokupienie drugiej mysi :) nie chwale bo urocz? jeszcze :)
_________________
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-19, 22:26   

ja niemówie ?e odrazu by? od wszystkich kocha?szy i by? najlepszy on poprostu by? najwytrwalszy przyk?ady np. w bieganiu w ko?owrotku, w spinaniu si? na linach i po klatce, lepszy by? tak?e w jedzeniu hehe ;) ja te? traktuje je równo kocham jeeee!!
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-08-20, 09:42   

Uwa?am ?e nie ma "lepszych" myszy, nie jestem za faworysowaniem a naturalne ?e lepszego sie faworyzuje :)
_________________
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-20, 10:17   
   Myszy: tak


Eh, no fakt, ?e ka?de zwierze jest inne - jedno g?upiutkie, inne m?dre - ale to nie wp?ywa na to jak si? je kocha. Bo przecie? nie kocha si? za co?... ;) Karolina nie pisze przecie?, ?e tego mysza kocha?a, a innych ju? nie. Zauwa?y?a, ?e by? bardzo inteligentny, lepszy od innych jej myszy w jaki? umiemj?tno?ciach, a nie kocha?szy. Nie powiedzia?a te?, ?e faworyzowa?a go np. daj?c pi?? razy wi?cej jedzenia czy co?... ;)

Jest jednak ró?nica w tym co Karolina pisze, a tym jak to rozumiecie... ;) Np. moja ?. p. mysia by?a troskliwa, grzeczna, a Bundzek jest rozrabiaka i ?obuz, ale to nie znaczy, ?e faworyzowa?am tamtego. Mia?y ró?ne charaktery, ale to nie wp?ywa?o na moje uczucia do nich.

W sumie te? nie mo?na zaprzeczy?, ?e kto? ma specjalne miejsce w sercu na jakiego? konkretnego zwierzaka, zale?nie w jaki szczególny sposób by? mu bliski. Np. kochacie obie babcie, ale jedna zawsze chodzi?a z wami na plac zabaw i z t? dobr? rzecz? szczególnie j? kojarzycie. A t? drug? z czym innym, np. ?e Wam zawsze bajki czyta?a. (Dobra, i tak nikt nie zrozumie. :P )
Ja mam specjalne miejsce dla ka?dego zwierzaka, ale pod innymi wzgl?dami. Dla mojego pierwszego zwierzaka, dla mojej rybci, która mie wiele nauczy?a. Dla ?. p. Puszka mojej kole?anki, który nauczy? mnie, ?e nie warto ba? si? psów... :)
 
 
 
karolinalol 
Mysi Bywalec
Victor ;) <3)~



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 119
Wysłany: 2006-08-20, 22:31   

zgadzam si? z tob? Kat to w?a?nie mia?am na my?li! ,, matka swoie dzieci kocha jednakowo ale bardzo cz?sto zdarza si? ?e chwali bardziej jedno z swoich dzieci ale to nieznaczy ?e kocha go bardziej''( zalerzy od dziecka) np chwali swoie dziecko bo jest pracowitsze od drugiego ale kocha ich tak samo, tak jest te? u moich kochanych myszek które kocham... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT